Hněv Kalypsó! / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 20/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    čau,a co když jsem už krystaly změnil za talenty?to mi jako vemete jaký talent,anebo víte kde jsem ho uložil?:cool:
     
  2. tacmi

    tacmi Rádoby autor

    Děkuji za dobrou akci , nakonec se to vydařilo . Tacmi
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ, jak konkrétně to vyřeší o tom tu nemá smysl spekulovat. Myslím si, že možností je hned několik. Uvidíme jak to dopadne.
     
  4. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    mám dotaz ted když černej trh končí 6tyho o pulnoci tak nebudu mít asi možnost prodloužit hlavně a to jen o par hodin proč ho nenechate do 7miho do pulnoci tehda ste na foru psali že si hlavně budem moci znova koupit než černej trh zmizí tak to dodržte a nebojte už ste si to přepsali očekávám reakci díky
     
  5. кμłiςħ

    кμłiςħ Pisálek fóra

    • Vulgarita
    Ahoj, chci se zeptat, když už proběhla výměna klíčů a trh je pořád otevřený a klíče se měli měnit až po uzavření trhu, jestli když teď koupím klíče, tak jestli je ještě budou měnit? Dík
     
  6. -=(mawerick007_CZ)=-

    -=(mawerick007_CZ)=- Zelenáč fóra

    proste bordel no:) ani nedokazu rict jak moc sem na:) kdyby pred 4 bo 5 dny oznamili hned ze 1zarici bude 2krystaly tak kazdej ten event strili jak drak:) tudiz i ja takze pro me EDIT:)nic jinyho:)
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Slůňe_CZ, oficiální informace o možném nákupu dalších naleštěných hlavních byla s omluvou opravena.
    Ahoj -=(mawerick007_CZ)=-, vyvaruj se prosím neslušnému jednání viz pravidla ZDE.
    Ahoj кμłiςħ, během zítřejšího dne by měla probíhat druhá část výměny viz oficiální oznámení ZDE.
     
  8. кμłiςħ

    кμłiςħ Pisálek fóra

    To je sice pekny Poseidone, ale tam se baví jen o duších o klíčích ani slovo. Ale asi to vymění oboje.
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj кμłiςħ, tato informace přesně není známa bohužel oficiální oznámení, které přišlo je viz uvedený odkaz. Pokusím se informaci zjistit.
     
  10. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    kdy budu moc nakupovat v černém trhu jak je uváděno v ofiku za krystaly??
     
    hugosamo tohle ocenil(a).
  11. Reaver

    Reaver Vycházející hvězda fóra

    Ceny už by měly být v tuto chvíli v krystalech.
     
  12. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    Tak by mě zajímalo,kdy konečně bude fungovat navýšení DMG,podpora nic neví,jen píše na všechno,že problém byl nahlášen,na jakýkoliv dotaz stejná odpověď,hra se stále seká takovým způsobem,že to je nehratelné.....už je to ostuda pro BP!
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Korkorán69, ale s tímto opravdu podpora ani kdokoliv jiný nic nezmůže. Nejsou na ní lidé, kteří by měli přístup do systému, kde by mohli toto ovlivnit. Jejich jediná možnost je opakovaně tento problém hlásit a následně záleží na programátorech v jakém pořadí a jak rychle se jim případnou chybu podaří opravit.
     
  14. HΣŁM¥S

    HΣŁM¥S Perspektivní autor

    Však to říkám pořád.. hustit to do nich! :)
     
  15. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    Poseidone,ja neříkám,že to má podpora opravit,na můj dotaz mi misto odpovědi,byl zkopírován odkaz na staré forum,na to podporu nepotřebuji....ani slůvkem se nezmínili,zda se o problemu ví,stále dokola jedna věta...aktualni problemy byly nahlašeny.....bla bla ,z toho vubec nevim,zda tento konkretny problem registrují,na opakovaný dotaz přišla jen výhružka,že budu zabanován.Podotýkám,že jsem neurážel i když v případě BP se musím hodně ovládat! :mad:
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Korkorán69, já samozřejmě do tvé komunikace s podporou nevidím, ale pokud ti napíší, že aktuální problémy byly nahlášeny, tak buď je již hlášen a nebo bude nahlášen. Problémy se určitě registrují a to nejen ze strany české podpory.
     
  17. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    Nebylo by jednodussi napsat,ze o tomto konkretnim problemu se vi a je nahlasen? To by se ale nedaly kopirovat stale stejne odpovedi :)
     
  18. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    no otazka dmg je zajimava už mam brato 2 procenta více ale střílím stale stejně jako bych je nemněl no nevím no
     
  19. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Akcia ukončená, zamykám a presúvam do archívu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.