Hněv Kalypsó! / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 20/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kuba3000

    kuba3000 Zelenáč fóra

    nebude

    hele akci pro male lode nemate jako je rozdil ja strili odyseuse bigfrost a velky bukanir levl 6
     
  2. kapitán-kid.cz

    kapitán-kid.cz Pisálek fóra

    Bando , jste si ještě nezvykli že většina akcí je prodělečná a nebo jenom pro full loďe.
     
  3. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Cena dizajnu: 1000(Prekilatých duši)/500(Zakliatých duší)
    Cena Undine : 750(Prekliatých duší)/250(Zakliatých duší) tak by mal stáť nový dizajn a zvieratko, čo som zisťoval tu to máte ak daktorý máte v pláne ich kúpiť
     
  4. TRINDON

    TRINDON Zelenáč fóra

    Teda toto absolutne nesedi, neviem ake vypocty tam pouzivate ale hlavne a spol. sa dali kupit az od 21.2....takze 6. marca bude len 13.den...
    koniec koncov aj keby to bol 14. den tak aj tak to nesedi pretoze event zacal po 12tej and trh konci o 12tej

    ale ktovie mozno maju klauzulu vo VOP ze 14 dni je v skutocnosti 13 a s tym sa neda nic robit
     
  5. Hugi|CZ|

    Hugi|CZ| Perspektivní autor

    taky sem se zasmál potom co sem si to přečetl, jde vidět že tam mají dobré matematiky :D
     
  6. HΣŁM¥S

    HΣŁM¥S Perspektivní autor

    tak tak :DD
     
  7. czktmichal.redbull

    czktmichal.redbull Rádoby autor

    • Cizí jazyk
    teď jsem dostal tohle.... kdyby nědo z FM to mohl přeložit... děkuji, mizim

    EDIT
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/2/14
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj czktmichal.redbull, FM moderátoři tu nejsou od překladů. A ty dodržuj prosím pravidla viz ZDE. Pro hrubý překlad můžeš použít google, jinak o Calypso máš psáno i v oficiálním FAQ.
     
  9. °亗°INeverDie°亗°

    °亗°INeverDie°亗° Pisálek fóra

    Já už myslel, že akce bude stát za to a zase nic :D dnes té akcizasedali na frak a to poslednídvadnybyla super i co se týká topeníse s enemy :))))
     
  10. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    proč nejde koupit balíček láska bolí toto se mi objeví po kliknutí na odkaz
    "Bohužel nemůžeme momentálně tento balíček zobrazit.
    Důvodem může být, že už tento balíček vlastníš nebo Ti v Tvém obchodě není k dispozici. "

    a pro chytráky ne, balíček jsem ještě nekupoval
     
  11. Reaver

    Reaver Vycházející hvězda fóra

    ☢Arrow☢: To je proto, že daný balíček byl z platební oblasti odebraný, kvůli chybě. Ta by měla být opravena buď dnes nebo během zítřka a balíček se také objeví zpět v platební oblasti.

    Jinak jste měli pravdu, ta vylepšení nepůjde koupit znovu, jelikož 14 denní lhůta uplyne až po zavření Černého trhu. Oznámení je již opravené. Díky za upozornění.
     
  12. ===Demon===ATA

    ===Demon===ATA Rádoby autor

    Na tohle nemam slov vyhodte tu EDIT tohle uz je moc toto akce stoji tak za EDIT bp si z nas dela srandu? Tohle EDIT a jejich vypocty no nevim ale EDIT
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/2/14
  13. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    no koukám, že den za dnem se nadšení množí :), zajímalo by mě, za co budou po skončení akce vyměněny duše, které neproměním na černém trhu :), v oznamech to není, využitelnost herních předmětů v černém trhu je totiž značně omezená. díky
    Eště mám dotaz k té ztracené lásce: v oznamu je psáno, že doba trvání je prodloužena 5 minut (já to stopnul a asi mám špatný stopky - nikdy nevydžela daný čas), stejně tak přibližně každá pátá rána je i ve stracené lásce bez bonusu na poškození (střílen odyseus akční munici bez lásky minimul 108K - ne kritik, s láskou 138K - ne kritik, každá pátá cca 108K jak je to možný).
     
  14. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ===Demon===ATA,

    dodržuj prosím pravidla, viz ZDE
     
  15. HΣŁM¥S

    HΣŁM¥S Perspektivní autor

    Těch chyb tu bude ještě víc :))
     
  16. =Ronny™97=

    =Ronny™97= Rádoby autor

    Zatim tu skoro vsici nadavaj:) jako treba z odysea za tech 5 MG hp a munka se ti nevrati, tech 5 K perel mohli dat..:).. ale tak snad zitra co daj to kalypso to bude lepsi:)) ale jen snad:D
     
  17. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Vylepšení si znova nekoupíme. Pokud by byla akce v jiném měsíci, tak to vyjde, ale v BP asi někomu nedošlo, že únor má jen 28 dní :p
     
  18. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

  19. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    takže.. kúpil som si ten design a dáva len 15% dmg! sná´d bp nebude také lenivé a nezmení to na tých 15 lebo taký design je mi potom na (ban)... a k tým calypso... 250 mega? :D :D are you kidding me? a isto za 100 k muni z toho bude 5 k perál.. a zdá sa mi že bolo napísané že calypso tentacle bude možné strieľať dutou.. asi zas chyba v preklade čo? :D
     
  20. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    no a kde jsou kladne hodnoceni tehle akce urcite mnoho z vas si uz nekolik stovek tisic perel z calypso vydelala tak sup at ukazete ze dokazete taky ocenit dobrej event ja zacnu paradni vydelek takovy sem uz hooooodne dlouho nezazil skvela prace bp jen tak dale
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.