Hněv Kalypsó! / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 20/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    pridavam se
     
  2. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    Neoficiálně,ale zdroj vcelku spolehlivý (psal o akci dříve než na foru a to samé o updatu)

    Cena designu: 1000 zelených a 500 žlutých duší
    Mazlíčka cena: 750 zelených 250 žlutých duší
     
  3. Reaver

    Reaver Vycházející hvězda fóra

    Ahoj Piráti!

    Včerejší večerní synchronizací jsme prodloužili dobu trvání akčního předmětu "Ztracená láska" z 1 minuty na 5 minut, což Vám umožní působit zvětšené poškození po delší dobu. Také jsme zvětšili výši poškození munice Lamač srdcí proti akčním NPC.


    Váš Seafight Team
     
  4. HΣŁM¥S

    HΣŁM¥S Perspektivní autor

    Nic moc :\ akce má být o tom, abychom něco vydělali a né abychom získali za těžkou cenu design, který vyměníme další akci za měsíc za jiný :)
     
  5. JEZUS-CR

    JEZUS-CR Rádoby autor

    • Vulgarita
    Trapné odměny, nepoměr života k odměně
    Penelope 4 duše/cca 1700BZ za 800tis života i na dutou hnus
    A EDIT Odysseus se ti furt lepí na paty :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/2/14
  6. HΣŁM¥S

    HΣŁM¥S Perspektivní autor

    Vrátil jsem se ke hře cca po půl roce a nic moc akce... naposled jsem tedy zažil Helloween a to byl jinčí event :))
     
  7. °亗°INeverDie°亗°

    °亗°INeverDie°亗° Pisálek fóra

    Připojuji se k většině .. dejte druhou část ať víme jestli to má vůbec ještě cenu a nebo tu akci zrušte ...
    PS: co se týká beden, tak to je slabota ještě většího kalibru 2 duše za 1000 perel?
    Tady někdo upadl na hlavu!!!!
    mimo to, najít bednu, tak jednu za 30 min. bože to jsou umělci ... zlatý předešlí akce.
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj JEZUS-CR, vyvaruj se prosím používání vulgarit viz pravidla ZDE.
     
  9. **luky**

    **luky** Pisálek fóra

    Pro mě akce dobrá na výdělek krystalů jenom člověk musí mýt dostatek perel na munku.
    Výskytnost NPC taky dobrá, akorát mohli dát za sestřelení NPC nějaké perly.To je dost prodělečné, ale jinak ujde od BP (trošku sarkazmus). A vítám krystalky z glizu i když to tady asi nepatří.Jsem zvědav na druhou část.
     
  10. *-intruder-*.cz

    *-intruder-*.cz Perspektivní autor

    No já osobně chci jen toho mazlíka a na dezign kašlu,kvůli 1% nevyhodím kolem 500k perel,možná i víc .Tak snadno je zas nezískávám.Až bude za 2-3 měsíce dezign s 17-18% tak o tom budu přemýšlet .
     
  11. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    Co se týká druhé časti akce: to, že při potopení Odyssea existuje 5% šance, že se objeví Kalipso znamená, že se sama nikde a nikdy neobjeví ? Takže nás BP donutí střílet Odysee i když je nechceme s proděléme na nich ?
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj SANDOKAN*cz*, oficiální oznámení hovoří pouze o této možnosti.
     
  13. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    takto je celkem na nic ... ale uvidíme kolik bude perel z té Kalipso.
     
  14. HΣŁM¥S

    HΣŁM¥S Perspektivní autor

    Moc nepočítej s výdělkem :)
     
  15. bigpodvod

    bigpodvod Pisálek fóra

    jednoduche delete game
     
    ===Demon===ATA tohle ocenil(a).
  16. °亗°INeverDie°亗°

    °亗°INeverDie°亗° Pisálek fóra

    • Cizí jazyk
    EDIT
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/2/14
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj °亗°INeverDie°亗°, vyvaruj se prosím používání cizích jazyků viz pravidla ZDE.
     
  18. Houba5*CZ*GE1*TEC

    Houba5*CZ*GE1*TEC Zelenáč fóra

    jediný co se vyplatí je si koupit kliče za peníze a počkat si az to proměnej.
     
  19. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    čau,tak jak už jsem psal v tom jiném(vlákně),co udělá majitel tehle nefunkční hry proto,aby byla aspon jeden den hratelná a nemuselo by se tady každý den psát co všechno nejde?tady se spustí každý měsíc něco co je z 50% pase a chyby se omlouvají a vysvětlují jen-trpělivost,vyvaruj se bla bla bla,pokud na to nemáte,tak to ukončete a je klid,jenže to máte asi strach,že by vás žalovalo mnoho hráču za to,že dali prachy za to co jste tady provozovali a neuměli jste to splnit;)
     
  20. TotojehraPche

    TotojehraPche Rádoby autor

    TUNELUJú NA VáS LEN VY STE šECIA SLEPí :oops:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.