Hněv Kalypso! (21. 2. 2017 - 7. 3. 2017) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 19/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    Asi sme sa zle pochopili, úlohy sú pomerne jednoduché (aspoň pre level 22+) ale kvoli odmenam ake tam su to ani nestojí za tú námahu to robiť, robil som to v domnení že po 9 dňoch tam bude aspoň 5-10 diel a nie 5 teleportov :D Takže malé levely si mozu vydychnut aj ked ich nestihli urobit...

    Poznámka:
    Čo sa týka nákladov s levelom 22 je možné na tejto akcii zarobiť s dvojnásobkom aj 75000 kryštálov za 14 dní pri 15h zbieraní... Je to len o tom kto si čo zvolí... Niekto uprednostní perly, iní duše a niekto zasa náklady ;)
     
  2. *-intruder-*.cz

    *-intruder-*.cz Perspektivní autor

    Ahoj.
    Prosím o radu.Chtěl bych za prokleté duše nakoupit v černém trhu Mistrovské nástroje ( přidávají 25% k rychlosti do opravy).Někdo tu kdysi psal ,že když koupil za 200 p.duší už se mu nezobrazila možnost dokoupit Mistrovské nástroje po dnech .Nevíte jak to tedy je.
    Chtěl bych koupit za 200 duší a pak zbytek ještě dokoupit po dnech.Je to vůbec tak možné?
    Díky všem
     
  3. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Ano od té doby co to tady jeden hráč zveřejnil jao radu a jeden z aministrátorů ho za to ochválil, to již nejde.
     
  4. *-intruder-*.cz

    *-intruder-*.cz Perspektivní autor

    Takže bud jedno nebo druhé.Jestli té tvé odpovědi dobře rozumím.
     
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Koupíš na 10 dnů a potom můžeš bez problémů dokupovat i po dnech.
     
  6. *-intruder-*.cz

    *-intruder-*.cz Perspektivní autor

    Díky. Ted je to jasné.
     
  7. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Remiel,

    zruš poplach, mě to jde stejně jako Geralt64. Když tady něco pochválím nebo nepochválím nemá vůbec na nic vliv, to si jen někdo najivně myslí. Myslím si, že chyb je ve hře až dost a nemá smysl se zabývat těmito "drobnostmi". Osobně kupuju nejdřív ten velký a potom po jednotlivých dnech (od maxima) až kde mě to pustí, zkoušel jsem to i obráceně, ale potom mi zmizel ten velký a to je pro mě nežádoucí, o tom si zde můžeš psát klidně každý den, nikomu zde nebráníme a hráči tě budou určitě chválit ...

    pěkný den
     
  8. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    mě osobně šly koupit nalestěné hlavně max.na 13 dni ale třeba mlhovka 18 dni a furt to jde ještě ale došly zelené.
     
  9. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Mne tiež už nejdu kupit hlavne a ani majstrovske nastroje, už ich nemam ani v ponuke v čiernom trhu.Mam ich len na 6 dni. Zato hmlova stena alebo spevnena paluba tie mam na 17 dni a mam ich ešte v ponuke a idu mi ešte kupit. Je to zaujimave ale kupoval som všetko rovnako a predsa je tam rozdiel.
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.