Hněv Kalypso! (21. 2. 2017 - 7. 3. 2017) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 19/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    nechtelo by bp davat i jine predmety do cerneho trhu? uz je to fakt streotip a onicem
     
  2. LadyJane.cz

    LadyJane.cz Perspektivní autor

    nejde prihlaseni...
     
  3. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    restart
     
  4. LadyJane.cz

    LadyJane.cz Perspektivní autor

  5. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    kalypso dává i měšce

    2017-02-27 18:50:15
    Získal jsi 23455 x Perly .
    2017-02-27 18:50:15
    Získal jsi 138890 BZ.
    2017-02-27 18:50:15
    Získal jsi 1 x Kořist cvičitele .
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj bárkus86, ano je to i v FAQ napsané.
     
  7. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    Si z nás robia naši soudruzi z NDR srandu, už to nejede od 22:00 do 4:00 ráno, som zvedavy čo s tým urobí ranny reštart (05:00) :)
     
  8. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ☆Samuelito☆,

    zkouším a jsem na moři, pokud u tebe problémy přetrvávají napiš server, předáme dále.
    Příště prosím v jiném tématu.

    pěkný den
     
  9. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    Po reštartu OK ale hra nešla 7 hodin :) More sice šlo ale každú chvílku zaseknutá loď...
     
  10. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    No třeba právě na GE3 se včera večer nedalo hrát Mirku. Seky, seky a seky :(
     
  11. .WWW.

    .WWW. Aktivní autor

    Geralt64, to samé bylo včera večer i na GE4. Chvíli dobrý a pak odezva na provedenou akci 5 - 10 vteřin. A to se pořád opakovalo. Hra byla nehratelná.
     
  12. ツ乂乂乂ΚΤΜツ

    ツ乂乂乂ΚΤΜツ Perspektivní autor

    až teraz sa mi podarilo dorobiť poslednu ulohu a čakal som 5 diel nie 5 teleportov, na to ako boli časovo naročne teda že to tolko dní bolo treba tak slabé
     
  13. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Tak co čekat od bp. Oni už samotný odměny za úkoly byli o ničem ...
     
  14. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    5 teleportů za úkoly, který se musí dělat několik dnů? Bravo BP. Ještě, že jsem je nedělal, díky tomu, že jsem musel mít týden zapnutou PZ29, než se mi podařilo ji dokončit :)
     
  15. ツ乂乂乂ΚΤΜツ

    ツ乂乂乂ΚΤΜツ Perspektivní autor

    skusil som dnes znova všetky opakujuce či sa tam nič neskrýva, a fakt nič, len tých 5 teleportov sa dá opakovať, čakal som 5 a viac diel
     
  16. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    Tu je kompletný zoznam úloh:

    1.úloha Vezmi 5x Cargo Box : 1500 perál
    2.úloha Poraz 5x Penelope : 1500 perál
    3.úloha Poraz 5x Delfská Veštkyňa : 1500 perál


    4. úloha (opakovateľná) Vezmi 10x Cargo Box : 2000 Lámač Sŕdc + 50 Reputačných bodov

    5.úloha 5x Delfská Veštkyňa : 2000 perál
    6.úloha Poraz 1x Odysseus : 2000 perál
    7.úloha 5x Cargo Box : 2000 perál


    8.úloha (opakovateľná) Poraz 5x Penelopa : 2500 Lámač Sŕdc + 100 Reputačných bodov

    9.úloha Zober 5.000.000 Hp Penelope : 2500 perál
    10.úloha Zober 1.000.000 Hp Kalypso : 2500 perál
    11.úloha Poraz 5x Odysseus : 2500 perál


    12.úloha (opakovateľná) Poraz 5x Telemachos : 5000 lámač sŕdc + 200 Reputačných bodov

    13.úloha Zober 5.000.000 Hp Odysseus : 2500 perál
    14.úloha Poraz 5x Odysseus : 2500 perál
    15.úloha Poraz 1x Kalypso + 3x Kalypso Tentakel : 2500 perál
    16.úloha Zober 5.000.000 Hp Kalypso : 5000 perál + 5 Teleport


    Takže si dobre rozmyslite, či sa do toho pustíte, z mojho pohľadu len strata času a sklamanie :(
     
    Naposledy upraveno: 4/3/17
    Remiel tohle ocenil(a).
  17. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    musim nato taky reagovat,a to tak ze opravdu BP tentokrat to proste podelalo pokud jde o ukoly.
     
  18. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    jj,slušnej ojeb :rolleyes:
     
  19. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    ☆Samuelito☆ Teraz z tebou suhlasit nemožem. Neni to strata času, len su mizerne odmeny za ulohy. Povetšine každy striela NPC Odyseus alebo telemachos a nie len do uloh, su zato kryštale a duše a sem tam možu padnut aj s Telemachosa perly. Ja osobne nemam štastie moc na to ale dalo mi zo 150 Telemachos 1x perly v hodnote 107 000 periel , ale viem aj o takych čo za menej kusov dostaly aj 4x perly . čo sa tyka tych Cargo box tak za jeden je približne 3 kryštale alebo su tam ine veci. Ked vibehnem na mapu 22.1 tak tam mam za par minut docela dost kryštalov za ne. Jedine ta uloha 15.úloha Poraz 1x Kalypso + 3x Kalypso Tentakel : 2500 perál voči tej mam vyhrady lebo pre niekoho je da sa povedat že nesplnitelna. Snažim sa ju spravit ale za dva dni sa mi nepodarilo a mislim si že sa mi ani nepodari zostrelit Kalypso n poslednu ranu. za cely čas čo naskakuje Kalypso tak som nedal dolu ani jedneho na poslednu ranu a ani na damage. Možem strielat kolko chcem tak nevyskoči mi s Odysea. No najviac ma prekvapil BP s timi odmenami lebo fakt stoja za fajku močky:(
     
  20. F.Drake.cz

    F.Drake.cz Pisálek fóra

    objevuje se ještě na mapách ten náklad, který vpadá jako exkrement o_O
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.