Hněv Kalypso! (21. 2. 2017 - 7. 3. 2017) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 19/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. H.M.S.BOUNTY-SET

    H.M.S.BOUNTY-SET Aktivní autor

    Nejde mapa
     
  2. Virgio

    Virgio Perspektivní autor

    Ahoj jak dosáhnu reputace 200 mám padesát a teď to po mne chce 200 a úkol žádný a dále to píše poraž 5 delfské orakulum ale nic.
     
  3. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    Musíš urobiť 4x poslednú úlohu ktorá sa opakuje každých 24h takže druhu sériu môžeš robiť najskôr v piatok (ut-st-št-pi)
     
    Naposledy upraveno: 23/2/17
  4. Virgio

    Virgio Perspektivní autor

    děkuji
     
  5. Kučim

    Kučim Rádoby autor

    Ahoj všem.Mirku diky za vložení tvého příspěvku..Ano na hraní čas není zivot je život..Ale abyto člověk hledal 3hodiny 10nakladu je fakt směšné.člověk je na ts takže dostává info..tudíž nehledaji jen me očí..to co jsi sem hodil bylo spíše štěstí než standart objevovani nakladu.a upřímně za 5let hraní co jsi pamatuji vždy jsi pozitivni k akcim.nikdy problem vše ok atd atd..jinak by to byla vcelku slušná akce..a že jsou problémy jse dostat na moře je už standart teto hry a jejiho provozovatele.pěkný den
     
  6. delo66

    delo66 Pisálek fóra

    Už pár dní beží akcia a pre mňa je nemožné splniť úlohy. Počas týchto dní som našiel iba 2 náklady. Našťastie 3 mi pomohli nájsť spoluhráči, no ale tých 10 je už bez šance a to som tu strávil naozaj dosť času. Je to smutné pre BP.
     
  7. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    Nejde ani tak o šťastie (aj keď aj to treba) ale o čase kedy to vyzbieral je logické že v čase medzi 04.00 - 06.00 tú ulohú je možné urobiť aj za 30 minút no v poobednych a večerných hodinách aj 5-10 hodín (záleží od šťastia)
     
  8. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Kučim,

    máš pravdu jsem pozitivní člověk od přírody, nikdy nikoho nenutím hrát ani si hru platit ani s tím nikdy nezačnu, neodsuzuju to, ale zároveň to neobdivuju. Trochu se pleteš, že se mi každá akce líbí, jen prostě danou akci nehodnotím a dělám činnosti ostatní, ono pokud jsem sám např. na admirály Lucia nebo Marduky, tak to také není pro mne špatná akce, jen ať se jiní snaží sbírat duše, reputace atd. atd. a já mezi tím vydělám perly. Včera jsem byl chvilku na moři a nenašel poklad žádný. Je to hodně o tom času. Designy z akcí beru jen z pohledu drahokamů 16 lvl. nic pro mne a do sbírky nechci, ale když byl mazlík s 19 st. musel být můj ;) a musel jsem proto ten čas a perly obětovat, né na tom ještě chtít vydělat ...

    jen vlastní názor a můj pohled

    pěkný den
     
  9. strýcu

    strýcu Perspektivní autor

    koukam ze odmneny z odysea zvedaj kazdy den ted sem dostal25 zaricich a 28 krystalu
     
  10. H.M.S.BOUNTY-SET

    H.M.S.BOUNTY-SET Aktivní autor

    :DD já na začatku akce dostaval aj 30 a ted zvedly a davaj mín :DDa to lžou na FORUM ze zvedly odmeny ::)
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj H.M.S.BOUNTY-SET, přestaň tu laskavě kohokoliv osočovat jinak budeš za to potrestán. Jaké informace jsme dostali takové jsme dle pokynů dali na herní forum.
     
  12. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    No s tymi oznamami to je tak ze napisu ze skratia 1. fazu zo 7 na 5 dní ale Začiatok 2.fázy je posunutý len o 1 deň :)
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ☆Ŧŷηε☆, kde je ze 7 na 5? Došlo ke změně na 5 dnů původně to bylo 6.
     
  14. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    Myslis ? bolo tam 1.faza 21.2.-28.2. a 2. faza 28.2-7.3. hned zo začiatku...
     
    Naposledy upraveno: 26/2/17
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ☆Ŧŷηε☆, tak to nevím kde jsi to četl díval jsem se do úplně prvotní verze oznámení a taková data tam nejsou.
     
  16. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    ahoj nevite co je v tom platebnim balíčku srdcebol v platebce nepíše to co obsahuje
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj bárkus86, bohužel oficiální vyjádření nemáme.
     
  18. ツ乂乂乂ΚΤΜツ

    ツ乂乂乂ΚΤΜツ Perspektivní autor

    Heart Mender Package
    • 500,000 Heartbreaker Ammo
    • 25 Blood of the Inya
    • 50 Simbi Amulets
    • 50 Tritons Crown
    • 50 Lost Love
     
    bárkus86 tohle ocenil(a).
  19. Libina11-KDN

    Libina11-KDN Pisálek fóra

    Namiesto toho aby pridali viac nákladov na nízke mapy tak začatím tej 2.fázy sa reštartovali nielen posledné 2 úlohy na reputáciu ale úplne všetky, takže namiesto 10 nákladov treba nájsť až 20... To nevymyslíš, to je Bugpoint !
     
    Naposledy upraveno: 27/2/17
    železny.dědek.CZF tohle ocenil(a).
  20. malyjan16(CZ)

    malyjan16(CZ) Pisálek fóra

    jj, mohli rovnou udělat úlohy jen pro 22 level a výš
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.