Hněv Kalypsó (20.2.2018 - 1.3.2018)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 20/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ondraz.cz

    ondraz.cz Stálice fóra

    mirku ja nejak neprotestuji ze jsou zmeny,ale kdyz uz se nekde zeptam a je mi receno nebojte to nezmizi tak s tim pocitam,alespon reknete cmkam at tedy neinformuji kdyz nevi presne,jelikoz spousta hracu to nechala byt ze si postupne dokoupi. ale za me akce plus,jen sirena neni extra vydelecna pokud nedas hp. ale zase krystalu habadej v pomeru vseho.
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ondraz.cz, kdyby jsi sledoval hru klíče už byly omezeny v době kdy tam byly pro jednu i druhou akci. Jedny byly omezené na 250 druhé bez omezení stačí se jen dívat. A logické je, že CM pracují s tím, co mají a to, že se někdo rozhodne provést změnu už nikdo neovlivní.
     
  3. ondraz.cz

    ondraz.cz Stálice fóra

    ja mmel jen 100 ale prave jsem se ptal zda i ty druhy zmizi,proto me to zamrzelo,stihl jsem vysbirat cca 700klicu tkze dobry ale nenakoupil jsem dalsi coz me mrzelo hlavne kvuli reputaci.
     
  4. ツ乂乂乂ΚΤΜツ

    ツ乂乂乂ΚΤΜツ Perspektivní autor

    tiež som vyzbieral 1000 a vlastne ani neviem ktoré z nich som nakupil ked tam boli dvoje, teraz tiež nemam žiadne, hadam ešte daju raz možnosť
     
  5. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ondraz.cz,

    já Tě chápu, také bych chtěl všechno vědět dopředu, to samé bych chtěl pro CMka, ale je to jako s věšteckou koulí, v době kdy jsi se možná ptal, tak to bylo neomezené a změnilo se to až déle. To samé by mohlo být téměř u všeho dnes se mě zeptáš na něco a zítra ráno se někdo rozhodne to změnit ...

    Pokud jde o Sirénu, tak záleží na nastavení a jak na to nahlížíš, pokud jen nakoupit munici a střílet, tak to nebude žádné terno, ale pokud máš z truhel hodně munice nebo harpuneješ, střílíš Penelopy, tak je to dobrý způsob výměny. Doporučuju se vždy při prvním střílení event. lodi zastavit a zkoušet DMG atd., pokud někdo střílí 300.000/rána s 341 děly, tak je to dobré, ale důležité je také někdy čas, úspěšnost, kritik a po každé je to trochu jinak.

    Já osobně si myslím, že každý hráč si může vybrat, perly nebo design.

    pěkný den
     
  6. ondraz.cz

    ondraz.cz Stálice fóra

    tak ja mam disajn co jsem chtel hned,sirena se mi vyplati jako ze jen na hp,jinak par perlicek kdyz neni na hp,druha cast taky neni spatna ale ja nestrilim zrovna moc tak nevystrilim mesce. ale jsem spokojenej zatim 15 talentu a perly v plusu ne moc ale kdyz prepoctu krystaly tak hodne moc
     
  7. KaThaRsYs

    KaThaRsYs Pisálek fóra

    Neviem ako vy, ale podla mojho nazoru sa vobec nevyplatí strielat penelope 600 lamaca za 800 000hp je uplna zbytocnost.
     
  8. Cannis_Aureus

    Cannis_Aureus Pilný autor

    oni se nevyplati ani delat ty ukoly, cekal sem neco vic a ne ze finalni ukol bude mit odmenu : 3000 bz,3000 munky,3000 perel a 5 teleportu :(
     
  9. ☆PØSΛ1Ķ-☆

    ☆PØSΛ1Ķ-☆ Pisálek fóra

    černý trh akční klíče už tam nejsou k zakoupení proč ?
     
  10. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ☆PØSΛ1Ķ-☆,

    přečti si příspěvek 11-25 této diskuze.

    pěkný den
     
  11. matfons

    matfons Aktivní autor

    Ahojte, nemal by byť náhodou čierny trh otvorený do zajtra 23:59:59 a výmena predmetov až 4.3. o 12:00 tak ako je to písané v FAQ? Načo je potom na začiatku akcie písané v FAQ čo kedy bude keď sa to potom aj tak zmení?:(
     
    Naposledy upraveno: 2/3/18
  12. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj matfons,

    původně měla akce končit již včera, poté se protáhl konec o jeden den. Můžeš se podívat na název diskuze, tam původní datum zůstal, všem doporučuju si změnit věci dnes, podle původního plánu akce. Oficiální změnu informace k černému trhu nemáme, ale oficiální informace k výměně jsou zveřejněny, proběhne již zítra o den dříve.

    pěkný den
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj matfons, ano došlo oznámení o změně, že z důvodu posunutí posunuli nakonec i výměnu na neděli.
     
  14. zbyeek

    zbyeek Pisálek fóra

    super :
    V neděli ve 12 hodin bude probíhat výměna duší a klíčů dle tabulky níže:
    MěnaPoměrKompenzace
    Akční klíč1:1Klíč k uzavřené truhle
    Prokleté duše1:50Munice Lamač srdcí
    Zářící duše1:500Munice Lamač srdcí
    škoda že byl poměr výměny 1:100 za zářící duše, asi někde malá chybka, že by v překladu? :):):)
     
  15. PIIDA-ČR-

    PIIDA-ČR- Pisálek fóra

    ahoj mam jen dotaz vymena zaricich dusi byla uvedena takhle,,,ale pomer zarici duse byl pripsan 1:100
    MěnaPoměrKompenzace
    Akční klíč1:1Klíč k uzavřené truhle
    Prokleté duše1:50Munice Lamač srdcí
    Zářící duše1:500Munice Lamač srdcí
    ,,,takze jak to je,,je to jen vtip?
     
  16. ondraz.cz

    ondraz.cz Stálice fóra

    v prekladu to asi nebude i na nemeckem foru to tak maji :)
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel opravdu nejedná se o žádný problém v překladu dostali jsme omluvnou informaci, že kurz byl oznámen zle mělo být 1:100.
     
  18. zbyeek

    zbyeek Pisálek fóra

    hm, nám omluvu nepošlou? :):):) aspoň ať dají munku do trhu ať si jí připadně můžem dokoupit, když jsme počítali s takovým kurzem.
     
  19. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Omluvnou informaci ať se bp strčí někam !!! Buď ať zapnou znova černý trh a nebo ať vymění jak oznámily !!!
     
  20. PIIDA-ČR-

    PIIDA-ČR- Pisálek fóra

    presne tak,,,,,
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.