Hnev Kalypso! (15. 7. 2014 - 31. 7. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 15/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 乂==FEDE乂==乂

    乂==FEDE乂==乂 Pisálek fóra

    Třeba by mohl někdo napsat vyjádření, proč nefunguje GE2, moderátoři a CM mají aspoň klid, tak třeba VERBEIA odpoví, děkujeme vám :D:D:D
     
  2. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    jaj, to veselý, já chci dušičky, krystaly a ono to nejde ani spustit, to se něco povedlo :), kdy nahodíte GE2?
     
  3. stenne-cz

    stenne-cz Perspektivní autor

    Ahoj piráti
    Neví někdo kolik duší bude stát mazlík?
    Nebo spíš kolik stál minulou akci Hněv Kalypso?
     
  4. davidkriz1

    davidkriz1 Vycházející hvězda fóra

    sice jsem v tu dobu nehrál ale mám takový dojem že stál 750 zelených a 250 žlutých
     
  5. .Pingos.CZ

    .Pingos.CZ Pisálek fóra

    Měl bych stejnou otázku. Ve hře psal někdo z CM týmu, že minule stál 1000 zelených a 150 žlutých, ale nebyl si jistý.
     
  6. -Gexo-✔

    -Gexo-✔ Pisálek fóra

    myslím že to bude poměru 1000 + 500 souls a mazlík 750 (green) and 250 (yellow)
     
  7. SemtexC∞L

    SemtexC∞L Perspektivní autor

    Lamač srdcí má mít 3% šanci na zaslepení láskou, podle mě je to však podstatně víc.
     
  8. ANTIHMOTA

    ANTIHMOTA Pisálek fóra

    jaký je rozdíl mezi broušeným granátem 10. a 11. stupně, když mají oba + 10% poškození harpunami?
    dík
     
  9. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    ohledně mazlíka mám stejný dojem jako davidkriz, ale i když ho mám, jistej si nejsem. zkus hledat v archivu, nějaký příspěvek k akci v únoru tohoto roku, možná to tam je.
    Dotaz na drahokamy je trochu mimo mísu a do této diskuze rozhodně nepatří.
    členové teamu buď nevědí nebo nepoví. :)))
     
  10. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ANTIHMOTA,

    také stejně jako ty si čtu oficiální oznámení, jde pravděpodobně jen o překlep, díky za upozornění, prověřím to a případně to opravíme, podle mého oba dva designy by měli mít 10 stupeň.

    Ahoj *booo*,

    je to v oficiálním oznámení k akci "Hněv Kalopso" a v ní je odkaz na tuto diskuzi.

    pěkný den
     
  11. dharapes

    dharapes Zelenáč fóra

    na kterych mapach jsou ty sireny??
     
  12. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    na všech
     
  13. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    Mirku, má takovej dojem, že to umístění hlášky o drahokamech by spíš mělo bejt v druhým milníku, ale to je otázka. Jinak by mě zajímalo, jak bude BP kontrolovat účty na odměněných místech v tabúlce akce, dneska sem tam kouknul, a v prvních 30ti hráčích v tabulce na jednoho max dva hráče samej boot na peneloce, gold, glitz atd. , takže hláška o tom, že účty budou prověřeny je opět mimo mísu, protože poctivec stejně nemá nárok.
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *booo*, pakliže bude tato situace dokázána tak určitě dojde k jejich vyřazení při výsledném vyhodnocování.
     
  15. 乂°°DaRkShArK°°乂

    乂°°DaRkShArK°°乂 Pisálek fóra

    prečo sa nedá prihlásit na mapu ???????
     
  16. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    co toto je zase za novotu : SERVER UNDERGOING MAINTENANCE !
     
  17. davidkriz1

    davidkriz1 Vycházející hvězda fóra

    právě se snaží přidat druhý milník metemorfózy
     
  18. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    Bůh nás ochraňuj
     
  19. Elitní level: 27


    1'383'339'181 / 9'223'372'036'854'775'808

    :))
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj všem, ano problém ohledně přihlášení souvisí se zavedením metamorfózy ví se o něm a je v řešení.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.