Zpetná vazba Hnev Kalypso! (12. 2. 2015 - 26. 2. 2015) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 11/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Vystrieľané 180k lámača do cca 5tich kalypsov a odmena bola iba z 2.. Bravo BP
     
  2. Vaper_CZ

    Vaper_CZ Pisálek fóra

    to jako BP myslí vážně .... 3% při 100 loďkach :) ... dál se nebudu rozepisovat dostal bych BAN na hodně dlouho ...
     
  3. naky333

    naky333 Rádoby autor

    Aarrov toje pekne ale pokud je nas moc tak nemame sanci v prvni casti nas akce nas okradli a ted taky.
     
  4. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    ten vydelek nebyl muj je z polského serveru(a fora), ja sam na mori jeste nejsem, ale kalypso budu strilet jen kdyz se u me objeví, nevystrilim si munici co jsem tu tyden skudlil a vydelaval
     
  5. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    Da sa kalypso strelat na dostrel? ako nemyslim chapadla, len samotny kalypso by sa mal dat na dostrel strelat s talentama, mal niekto s tym sksuenost uz ? neviem ci mam prehodit talenty, ak by som nahodou strelal sam alebo len s par hracmi...
     
  6. Ŧ-šincekCZ-2-UEK

    Ŧ-šincekCZ-2-UEK Perspektivní autor

    • Vulgarita
    JAko sou ty BP normální já sem lamka a nemám šanci ubrat 7,5mg hp když to střílí 50 lidí tak každý dostane uplnou EDIT
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/2/15
  7. ivkaa(svk)

    ivkaa(svk) Pisálek fóra

    • Vulgarita
    SI jako delate EDIT s tim calipsou.!!!!!!!!!!! Dal som do toho 23k perel a ono mi to neda ani EDIT duse ani bz?! todle je fakt vysmech hosi jen tak dal.!!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/2/15
  8. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    oni to do 24hodi nzmeni nebojte moc vela stiznosti je :)ina 100k munky uz v cudu ani 1 bz nic
     
  9. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    by ma zaujimalo aky hlobni vymyslali toto rozdelovanie odmien...
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ivkaa(svk) a Ŧ-šincekCZ-2-UEK, vyvarujte se prosím nevhodným výrazům viz pravidla děkuji. Co se týče 3% ano je to problém, když tam bude hráčů dost. Už se i žádalo o úpravu. To ovšem nezáleží na nás. Nicméně už loni došlo ke snížení z 5% na 3% tak uvidíme co bude.
     
    Adm_Blade tohle ocenil(a).
  11. ivkaa(svk)

    ivkaa(svk) Pisálek fóra

    Nemeli by davat ani na 1 % uplnen na nic
     
  12. PřemyslOtakarII

    PřemyslOtakarII Aktivní autor

    Jinak mam dotaz koukal jsem na forko na zacatku a novy design sance na zasach +6 a ted se otevrel v cernaku a tam ma jen 5.taky parada
     
  13. [-Bender-]

    [-Bender-] Aktivní autor

    Máte chybu vo faq mohli by ste to opraviť, ináč je to klamstvo, podvod a pod ;) Dizajn som kúpil a dostal som brúsený ruženín 5% namiesto 6%
    Jaké drahokamy bude mít nový lodní design Epeius?
    Mocný design Epeius bude mít následující drahokamy:
    • Bezvadný lazurit (75 000 ZB)
    • Vyhlazený sodalit (+ 9,5 šance na vyhnutí se zásahu)
    • Třpitivý rubín (+ 14% poškodenie s delami)
    • Vyhlazený růženín (+ 6% šance na zásah)

    Ináč akcia fajn, keďže som nemal mazla čo pridáva dmg a ani poriadny dizajn tak sa mi oplatila, pribudlo mi 11 % k útoku čo nieje zlé ;)
     
  14. naky333

    naky333 Rádoby autor

    skusila jsem jeste dalsi 2 a fur. nic ubohost 1tridy tahle akce
     
  15. ».Ha®D.is.Back.«

    ».Ha®D.is.Back.« Pisálek fóra

    To je strašna blbost strielali sme to 30 lodi dávam s lamačom a daždom črepin v kruhu 100100 a minul som tam 16 tisic lamača a nič som nedostal 2x...
     
  16. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    Můj dmg okolo 102 000 s kolečkem. Do kalypsa vystříleno 31 000 lamače
    2015-02-19 16:19:31Získal jsi 171798 BZ.
    2015-02-19 16:19:31Získal jsi 40092 perel.40'092 Perly

    Podruhé 23 000 munice a
    2015-02-19 16:55:47Získal jsi 119162 BZ.
    2015-02-19 16:55:47Získal jsi 31863 perel.31'863 Perly
     
    Naposledy upraveno: 19/2/15
  17. ».Ha®D.is.Back.«

    ».Ha®D.is.Back.« Pisálek fóra

    Jo ale,když tam je tolik lodí? Ja si na ten lamač zarobím a vystrielam ho je to normálne? Podla mna nie,...pre BP palec dole..
     
  18. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    presne nemuseli tam davat zadne % naco ich tam davaju im nestaci ze tu municiu si msuime zarobyt niektori kupit atd a este tam budu davat % nech tolko uz nevymyslaju
     
  19. naky333

    naky333 Rádoby autor

    to uz tak nechaji mohli bijsme neco nahodou videlat.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.