Zpetná vazba Hnev Kalypso! (12. 2. 2015 - 26. 2. 2015) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 11/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. fakír-črc

    fakír-črc Pisálek fóra

    maji chybu v hp budmímam o 25 000 mín nebo víc furd mito skače
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj fakír-črc, a není to mazlíčkem viz ZDE.
     
  3. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Túto fázu slabšie loďky strieľajte len penelope budete mať munku a zelené duše zadarmíko.. V druhej fáze niečo vystrieľajte do odyseou na žlté duše a do kalypsov na perly a môžte nakúpiť buď dizajn (oddyseus je celkom fajn a je lacný) alebo undine.. Je to jednoduché a nieje to moc náročné na čas.
     
  4. dankoll

    dankoll Rádoby autor

    inak kalypso bude mat 125 milion hp a chapadlo Kalypso 1 milion hp
     
  5. fakír-črc

    fakír-črc Pisálek fóra

    nn mazla ne mněním posejdone vubec od nas s cechu si nato stěžovalo více hraču
    kalipso měla 250 mega ne ?
     
  6. dankoll

    dankoll Rádoby autor

    mam dotaz preco ked je penelope nadstrelena a ma hp 489578 a nepripocitava body do rebricka to ako ze ked ju zostrelim tak body putuju tomu co ju nadstrelil a nechal plavat a cakat kym niekto ju zostreli a jemu pripocita body do rebricka a ten co ju dal na poslednu ranu tak len duse a par municie
     
  7. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj fakír-črc,

    pokud jsi si ten odkaz přečetl, tak hned v prvním příspěvku je oznámení hráče, že stačí aby HP kleslo, atd.. nemusíš ani nic přehazovat a HP se Ti odečte.

    Ahoj dankoll,

    při nastřelené NPC Penelope, to odměnu zaokrouhluje ve prospěch hráčů, duše i munice, pokud jde o žebříček, máme k dispozici pouze oficiální oznámení, které je zveřejněno. Pokud dojde ke změně oficiálního oznámení, nevíme. Dle mého názoru, pokud chceš umístění v žebříčku střílej celé NPC, pokud chceš o něco výhodnější odměny střílej nastřílené NPC, výhodnější pro malé loďky.

    pěkný den
     
  8. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Penelopa má 800k HP, body do žebříčku dostane ten, kdo jí nastřílí 400001. S poslední ranou, jak je uvedeno ve FAQ, to nemá nic společného. BP o5 píše něco jiného, než je ve skutečnosti na moři.
     
  9. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    spominam si jak bola nejaka akcia a pisali ze body dostane hrac ktory zostreli npc najvescie poskodenie no a pravda bola taka ze ich dostal ten kto dal poslednu ranu teras to tu je zas akurat opacne napisane neviem ci to robite naschval alebo ty nemci nevedia zaslat ostatnym teamom/krajinam poriadne napisane pravopisnou nemcinou ako to je bud to je chyba v preklade (od nemcou) alebo to robia schvalne :)
     
  10. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    • Cizí jazyk
    "Points can be obtained by making the most damage against any of the Event NPCs."

    EN:
    IT:
    NL:
    CZ: Odměnou z Penelopé jsou menší odměny napr. v podobne munice.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/2/15
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj jєssιєjaмєs_čяc, pakliže něco chceš dát co je na jiných fórech prosím dle pravidel. Co se týče tohoto textu součástí oficiálního oznámení nebyl a tudíž proto nebyl v oficiálním oznámení.
     
  12. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Tudíž v oficiálním prohlášení se bude tvrdit nepravda, ale nikdo to nezmění, i když to všichni vědí. Zajímavé myšlení, poztracející veškerou logiku. Kdyby vám BP řeklo, že můžete dýchat pod vodou, tak se asi všichni utopíte, že?
     
    jєssιєjaмєs_čяc tohle ocenil(a).
  13. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Každopádně existuje pravidlo, které zakazuje informovat o pravdě. Bohužel pro BP to celé pravidlo uveřejňování externích informací v cizích jazycích taky postrádá logiku.
     
  14. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Geralt64,

    jak píšeš, důležité je, že to všichní víte, že si zde všechny informace předáte. K druhé větě
    asi každý má svůj názor a podle toho koná, věřim jen tomu co si sám vyzkouším a vím, že to tak je. Pokud jde o akci ta se mi líbí, našel jsem si svůj způsob vydělávání, nikomu ho ale nutit nebudu a krom toho také se to nedá vyčíst v FAQ.

    Těch 14 dní akce si cením na 700 K perel (běžný výdělek), pokud budu o tuto částku bohatší budu spokojený, k tomu pokud bude 2000 krystalů a nový design a mazlíček jako bonus budu spokojený.

    pěkný den
     
  15. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ano Mirku, my si informace předáme, ale už by to měli být detailní info k akci (kolik kterej event a čeho dává apod.). To ale nic nemění na tom, že základní info o akci od BP by mělo být pravdivé. Pokud to bereš tak, že sem BP může dát cokoliv, vždyť my hráči si to už mezi sebou upřesníme, tak potom rovnou oficiální info o akci můžete zrušit. Promiň, ale nepřijde mi normální trvat na nepravdivé informaci, protože mi nikdo nedal pokyn ji změnit.
     
  16. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Geralt64,

    částečně máš pravdu, nehádám se, ale v oficiálním oznámení nic měnit podle svého nebudu, pravděpodobně by se mi to vymstilo a někdo by mě to omlátil o hlavu při menší změně, kterých tu již bylo mnoho ani jste je nezaznamenali.

    O tom že můžeme, citace: "rovnou oficiální info o akci zrušit" s tímto tvým výrokem nesouhlasím, upnul ses na žebříček přitom minimálně 1/2 hráčů žebříček nezajímá, je těžké se dostat mezi první. Pravděpodobně patříš mezi hráče, co každou akci vyhrávají žebříček, proto tyto informace jsou pro tebe tak důležité a ostatních 95 % informací nyní ignoruješ, čtu již tvojí informaci o žebříčku po několikáté v různých tématech.

    Nebo mi chceš tvrdit, že informace např. hodnoty nového mazlíka, designu, informace o NPC - jakou municí atd. Tě nezajímají, protože nejdůležitější ze všeho jsou body do žebříčku a bylo by fajn je brát ostatním na poslední ránu, protože jinak tomu nerozumím, podle mého je to takto lepší, protože je ztížené, aby střílela celá aliance NPC pro jednoho hráče (podvody zná snad každý, body z boje atd.). Naopak, já osobně bych dal do žebříčku např. Penelope až po sestřelení 95%, ostatní lodě body podle sestřeleného HP, bylo by to poctivé, ale má to negativum, že by byl event pouze pro silné lodě ( při tomto systému by stačilo pouze sestřelené HP - již v minulosti bylo a bylo změněno).

    Pokud dostaneme informaci, že body jsou a budou přiděleny za HP, uděláme opravu.

    každá mince má dvě strany...

    pěkný den
     
  17. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    mince ma 3 strany :)
     
  18. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ahoj Mirku,
    neupnul jsem se k žebříčku. Tento event je snad první, kdy se umísťuji na předních místech, jinak jsem rád, když jsem v první stovce a v Oblevě jsem byl dokonce asi až ve třetí stovce. Nevím, jestli máš možnost to zpětně zkontrolovat, ale pokud ano, tak se podívej, že jsem v žádné akci nikdy nic nevyhrál anebo je to tak dlouho, že si to už nepamatuju. I pro mně je těžké se dostat mezi první. Ale vadí mi, když jsou v oficiálních informacích o akci tvrzené nepravdy. Nechápu proč? To programátoři z BP dopředu nevědí, co naprogramovali? Připadá mi to tak. Prostě pustíme akci a ona snad nějak pojede, jak pojede, to uvidíme. A to je to, co mi vadí.
    Teď píšeš, že je lepší, když jsou body za dmg a ne za poslední ránu. Jenže když v akci Obleva nastala opačná situace (ve FAQ uvedeno, že body jsou za dmg a byly za poslední ránu), tak tu nikdo z teamu nenapsal ani čárku. Souhlasím s tebou v tom, že udělovat body za dmg, je trochu "spravedlivější", těžko může někdo někomu pomáhat a nechat nastřílené NPC dostřelovat. Je tu samozřejmě možnost pomoci, když někdo bude střílet se mnou a nechá mě sestřílet víc než polovinu HP. Ale, pokud chce hráč v žebříčku uspět, tak nějakou pomoc potřebuje, minimálně s nahlášením, kde event je, protože hledání zabírá asi nejvíc času. O kradení nejde, protože aliančním lodím to krást nebudu a krást to enemákům, tak mám jen jeden pokus za dobu, co se mi obnoví světlo a to se myslím nevyplatí. Za 5 minut, nebo jak dlouho se světlo obnovuje, nastřílím sám akčních NPC víc.
    Zajímají mě samozřejmě všechny informace, ale jen ty pravdivé. Vůbec nejde jen o žebříček. Pokud bude v oficiálním info špatně uvedená munice, se kterou se nějaké NPC střílí, tak tu na to taky upozorním.
    PS: no a info o tom, jaké hodnoty má mazlík a design a jakou municí se jednotlivé NPC střílí, tak ty bychom si přece předali mezi sebou, ne? :p:p
     
    †—Đrake®—† tohle ocenil(a).
  19. paschendale

    paschendale Pisálek fóra

    jen smělý dotaz, bude akčních truhel více, nebo taktéž najdu 1-2 za hodinu, koupil jsem klíče a zbývá mi jich ještě dosti, díky
     
  20. socient

    socient Komisař fóra

    hraj v noci vtedy ich najdes aj 200 za hodinu :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.