Zpetná vazba Hnev Kalypso! (12. 2. 2015 - 26. 2. 2015) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 11/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Romario.cz«™

    Romario.cz«™ Pisálek fóra

    no vcelku jsi to zhrnul ke spokojenosti bp,rád bych k tomu ještě dodal že vývar perel z calypso je zavádějící protože hned první den akce jsem prodělal na calypso 250k perel vzhledem k vymyšlenému 3tří perocentnímu ubírání hp z calypso.a to si piš že jsem několikrát začal střílet calypso jako první a že mám ránu a nedostal jsem nic.
     
  2. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra


    pěkný já ty zisky takové nemám (cca 650 000 perel (mínus 425 000 za truhly) a cca 1200 krystalu) a to jen z jediného důvodu, absolutní smůla na munici v truhlách, za celou akci jsem nasbiral 450 truhel, munici jsem měl přesně v 45 v nich, to větší množství jsem měl ve 4, munice jsem dostal z truhel přesně 187 453, z harpunování (tady diky chybe s harpunama to bylo za 0nákladů) 153 726. uz si nepamatuju na jakem si serveru, ale na ge1 je to šílené do minuty je u NPC 40 a více lodí.

    Osobně mi nejvíc vadila změna % pro získání perel z Kalypso, když už tu změnu BP udělalo, mělo třeba zrušit oznamování výskytu (na ts si to vetsina rekne, ale porad je to mene lidi nez kolik jich je na chatu)
     
  3. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Romario.cz«™,

    shrnutí je jen za mě, nikdo za mě nehraje, každý svého štěstí strůjce. Pokud jde o 3 %, minulý rok bylo 5% po té bylo sníženo na 3%, nikomu to nevadilo, protože DMG bylo menší bez bonusu a sestřelení trvalo déle, dříve se střílelo 60 000, dnes můžu střílet 180 000, to je rozhodující na čas, jak rychle přijedeš. Osobně jsem dostával odměny i první den, ale když jsem přijel za 5 minut a event. měl již o 50 M méně, ( a není to moc dobře vidět, stále zelené HP), tak jsem již nestřílel, nejsem hazardér, na tož abych to zkoušel několikrát. Hodně krát jsem viděl první den jak hráč přijel dlouho po mě a nedostal nic. Při prvním eventu jsem si spočítal kolik musím vystřílet munice a kolik ran/času na to mám. Samozřejmě je důležitý server a čas hraní, protože věřím že v hlavní čas na přelidněném serveru nedostal odměnu nikdo. Nikdo nestřelil 3% a to je jenom věc domluvy, je to kolektivní hra a každý by měl mít svůj rozum ...

    pěkný den
     
  4. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    • Poskytování nepravdivých informací
    ahoj mirku zapomnel si rict ze minule bylo tech calypso 5krat vic a i ja vydelal letos sem si ani necuch a to mam za ten rok 2nasobne poskozeni a mimochodem ten dizajn co sem dhes koupil je bez sutru podpora mne poslala sem ze prej to poseidon vyresi
     
  5. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj kywa,

    chyba u designu je hlášená a čeká se na vyřešení, viz. oficiální vyjádření. Pokud jde o Calypsa minulý rok nejdříve, jako tento rok bylo Calypso každých 5-10 minut, ale potom přijdou na řadu vyžírky, co nestřelí ani jednoho Odesea, jen čekají až se někde objeví. Minulý rok poslední dva dny to už nikdo u nás nestřílel, pokud se nepletu, byla loni jiná odměna za Odyseuse, více prodělečné.

    pěkný den
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj kywa, rozhodně ti podpora nic takového neřekla, takže tu přestaň prosím poskytovat nepravdivé informace. Problém s kameny je hlášen a je i zde oficiální oznámení.
     
  7. dankol

    dankol Pisálek fóra

    ahojte kedy sa budu menit kluce je uz druhy den po akcii a nikde nevydim aby som mal vymene kluce
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj dankol, jak již bylo psáno, po uzavření černého trhu. Přesný čas bohužel není znám.
     
  9. dankol

    dankol Pisálek fóra

    dakujem
     
  10. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Akcia ukončená, zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.