Zpetná vazba Hnev Kalypso! (12. 2. 2015 - 26. 2. 2015) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 11/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Reaver

    Reaver Vycházející hvězda fóra

    Ahoj Piráti,

    duše, které Vám po skončení akce zbydou a nevyměníte je za předměty na Černém trhu, budou směněny za munici Lamač srdcí v následujícím poměru:

    • 1x Prokletá duše = 50x munice Lamač srdcí
    • 1x Zářící duše = 100xmunice Lamač srdcí

    Akční klíče budou směněny za normální klíče v poměru 1 : 1.


    Váš SeaFight team
     
  2. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    No původní oficiální oznámení:
    1xPrieklata duša = 250 munícia Lamač srdcí
    4xŽiariaca duša = 1x krystal
    bylo rozhodně příjemnější. Asi se Bigpoint zalekl, že by si mohli hráči při akci vydělat až moc :eek::mad:
     
    Naposledy upraveno: 24/2/15
  3. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    to sa dalo čakať, že to takto skončí :D
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  4. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    jo je to podraz ale dalo se to na 100 procent cekat
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    socient díky, jsem slepej, omlouvám se ;)
     
  6. Romario.cz«™

    Romario.cz«™ Pisálek fóra

    to je pěkné klidně si změníte výměnu duší,tak všechny perly jsem dal do zářících duší v domění že se vymění za krystaly a ted za to dostanu nějakou trapnou munici tak mi vyměnte zpátky zářící duše za perly .tomu říkám oficální okrádání hráču.
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Romario.cz«™, je to stanovisky provozovatele hry také by nemusel dávat nic. Nicméně jak vidím je pro příště lepší dát tedy tuto informace jako tomu bývalo před ukončením černého trhu a pak se nemůže nikdo rozčilovat.
     
  8. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    • 1x Zářící duše = 100xmunice Lamač srdcí no tak ako za duse do ktorych som pchal elitu ste mohli dat aspon tych 250 munky ked uz zamyslali za 1 preklatu dat tolko a to sa da ziskat z npc za dutu :) ale stejne 3tisic dusi nemam kde dat tak bude munka aspon daco lepsie jak 4-1 krystal ale horsie ako 1 preklata 250 munky :)
     
  9. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Naprosto souhlasím s Romario.cz. Poseidone, možná by bylo lepší, kdyby provozovatel nedával nic, protože by tomu hráči přizpůsobili svou hru. Nikdo nenapadá Vás, jako tým, ale provozovatele, jako podvodníka. A tím, že to budete uvádět vždy až na konci, z Bigpointu solidního provozovatele již neuděláte.
     
    sabotér90 tohle ocenil(a).
  10. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    • Vulgarita
    čo k tomu dodat? nič ine len podvod.Hrači minuly hromadu municie aby nahraly čo najviac duši a BP zase potvrdil že im ide len o jedine- o zisk a EDIT na hračov hlavne len nech kupuju kluče a municiu ved aj tak ich odrbeme:D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/2/15
  11. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    toto podvod ale neni je tam jasne napisane ze sa to moze zmenit( ta vymena) mna len kus zaraza ten pocet vymeny neni uplne na ... ale mohol byt lepsi :)
     
  12. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Jestli to není podvod, tak je to minimálně velice nesolidní jednání. A obhajovat to tím, že taky provozovatel nemusel dát nic, tak to už je jen k smíchu (nebo spíš k pláči).
    Snad poprvé, pokud se nepletu, bylo hned na začátku akce sděleno, za co se budou měnit duše. Dost hráčů tomu přizpůsobilo hru. A těsně před koncem je všechno jinak. BP o5 nezklamalo.
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj †—Đrake®—†, vyvaruj se prosím používání vulgarity viz pravidla.
     
  14. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    zas nas oklamali
     
  15. Romario.cz«™

    Romario.cz«™ Pisálek fóra

    no férové to není zvlášt když zářící duše dají do platební oblasti,ted si představte že někdo nakoupí za penízky spoustu zářících duší a doufá že dostane krystalky a vono si vlastně koupil munici.tak co to teda je?najděte to pojmenování:)
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  16. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Poseidon daj varovanie a trestny bod BP za Zavadzanie hračov , a nemusely bi sme použivat Vulgarizmy.Hrači si minaju elitnu municiu za to aby dostaly za duše polovične odmeny ako bolo pisane na začiatku? Ak je to slovo čo som použil vulgarne tak potom ako pomenovat to čo spravil BP voči nam hračom a nie prvy krat. Ako to tu už bolo par krat spomenute tak každy sa podla toho zariadil čo bolo v prvom oznameni
     
  17. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    pravda je sa hraci podla toho zariadili no to je skoda prisli o velke odmeny... este ze som sa podla toho nezariadoval :)
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  18. socient

    socient Komisař fóra

    aspoň pochvala za to, že na čierny trh pridali aj amulety legbu - aspoň je za čo minúť žiariace duše ;)
     
    jєssιєjaмєs_čяc tohle ocenil(a).
  19. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    presne len nemam tolko peral som ich minul vsetky tak snat sa podari do 2heho urobit par stotisic :)
     
  20. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Arrow,

    nechtěl jsem reagovat před tím, lepší je nyní po akci to shrnout, přesně jak zde psal, myslím lukas-reper1 sbíral jsem truhly, střílel příšerky na DMG, už nevím kdo to odpovídal Geraldovy64, ale díky za radu, jednoduše řečeno nasbíral jsem přes 1M elity a teď v druhé polovině akce, vystřílel do eventu, nekoupil jsem žádnou munici v trhu (poprvé při eventu) používal jsem telereportace a hrál především ráno, maximálně 2-3 hodiny denně.

    závěr:

    akce v celku dobrá až na výměnu, hlavně pěkný design s drahokamy

    v černém trhu jsem pořídil design Epeius, a ze zbytku duší amulety legba (pěkná cena), čistý zisk:

    920 000 perel
    2530 krystalů

    a výdělek v perlách byl z Calypsa pěkný jen bylo moc hráčů, cca. 60 K elitní akční munice

    2015-02-26 06:17:44
    Získal jsi 80634 perel.

    PS: tvůj odhad 1750/750 vcelku přesný, ale podobná cena bývá téměř vždy ...

    pěkný den
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.