Halloweenská soutěž/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 25/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    To mě mrzí, Vánoční soutěže bývají vždycky fajn a zpříjemní to i ten samotný event. Myslím si že i hráčů se stejnými znalostmi jako mám já a kobra jsou tu přinejmenším desítky na cz/SK ale asi je to nebaví nebo nevím... Přitom za ty odměny minimálně ty 3 místa stojí
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Upřímně to je killzoner_CZ tím, že ti hráči jsou líní a raděj se zeptají CM než si sami něco zjistit. Já nepochybuji, že je tu na foře vše dobře ač se ho snažíme nějak udržovat.
     
  3. Dark_COBRA_CZ1

    Dark_COBRA_CZ1 Velmistr fóra

    Forum tu je na opravdu dobré úrovni, ale i u nás jsou hráči co hrají několik let a na forum vůbec nechodí.Což je škoda.
     
    Tom tohle ocenil(a).
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    SilverHell nezapomínej na ID zbytečně ses tak připravil o několik bodů a udělal jsi to snaží dalším soutěžícím.
     
  5. matfons

    matfons Aktivní autor

    ten čas zadávania by bol ozaj super, lebo ináč tu môžem sedieť nonstop 24 h a aj tak nemám istotu že získam nejaké body.
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Pokud bude aktivita během této soutěže aspoň na zaplnění všech odměn, možná vytvoříme i vánoční soutěž kde už by se mohly časy avizovat dopředu, ale těžko by mohly být každý den ve stejnou dobu, protože většina z nás jsme pracující a časy, kdy tu můžeme být jsou různé. Mohlo by se zadání avizovat například hodinu dopředu.
     
  7. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    vetsina lidi maka na ranni smene davejte to odpoledne nebo k veceru otazky :)
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Otázky dáváme 3 denně právě kvůli tomu, že každý má čas v jinou dobu.
     
  9. djmeema.

    djmeema. Rádoby autor

    Hezký večer.Včera jsem dostal jeden bod a nejsem zapsán v tabulce.:)
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Body dodám v rámci dnešního hodnocení do tabulky.
     
  11. djmeema.

    djmeema. Rádoby autor

    děkuji :)
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Není vůbec zač. Body se i tak budou ke konci soutěže zajisté znovu kontrolovat tak jako je tomu každou soutěž.
     
  13. Dark_COBRA_CZ1

    Dark_COBRA_CZ1 Velmistr fóra

    Dobrý den chtěl bych reklamovat poslední zadání :)
    1351/4446
    1-Vrah s černým srdcem

    nebyl my uznán bod a přitom je 100% správně. Děkuji
     
  14. Tom

    Tom Magnát fóra

  15. Tom

    Tom Magnát fóra

    Tak jsem to kontroloval a na obrázku byl opravdu Věhlas a ne Vrah jak píšeš ty jsou tam nepatrné rozdíly ale jsou.

    SF_HRMS Revenge II.png Toto je Věhlas ( má světlejší barvu a chybí mu pádlo nebo kormidlo)
    vrah.png Toto je Vrah můžeš si je sám porovnat.
     
  16. TheWilsonxX

    TheWilsonxX Perspektivní autor

    Tom a prečo boli posledné 2 zadania rovnaké ?
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    TheWilsonxX kvůli mé chybě došlo k opakování zadání, ale to podle mě nemělo na výsledek žádný vliv.
     
  18. TheWilsonxX

    TheWilsonxX Perspektivní autor

    Tak akože odpovedi byly stejný tak se nic nemuselo hledat nebo rozmyslet
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    kdyby odpovědi opsali měli by je všechny v jedné reakci a neměli mezi nimi minutové mezery.
     
    TheWilsonxX tohle ocenil(a).
  20. Dark_COBRA_CZ1

    Dark_COBRA_CZ1 Velmistr fóra


    děkuji omlouvám se jsem trubka
     
    Tom tohle ocenil(a).