Oznámení Globálne zlučovanie serverov / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 15/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Pro kterou verzi sloučení jste?

  1. Verze 1: sloučení na 6 megaserverů

    108 hlasy(ů)
    49.5%
  2. Verze 2: sloučení 11 serverů

    110 hlasy(ů)
    50.5%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    @Fanka1 - Ty môžeš mať viac účtov, môžeš s nimi aj hrať. VOP porušuješ len vtedy, keď si vzájomne pomáhaš tými loďami.
     
  2. Knowshon

    Knowshon Pisálek fóra

    budes sa prihlasovat tak ako doteraz, akurat bude spolocna mapa..
     
  3. davidkriz1

    davidkriz1 Vycházející hvězda fóra

    Tady jde spíše o to, jak to udělají, když měl někdo na jednom účtu rozehrané lodě na více globálech, protože nyní se člověk přihlásil na svůj účet a potom si mohl vybrat, zda bude hrát na GE2 nebo GE1 a tak dále... Jak se vyřeší tento problém? Převedou se všechny hodnoty z více účtů na jeden?
     
  4. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    jen by mě zajímalo když má někdo pod jedním profilem lodku třeba na GE5 a GE1 a AMERIKA 1 jak se budu přihlašovat ke GE5 když bude spolu z GE1
     
  5. Hugi|CZ|

    Hugi|CZ| Perspektivní autor

    když se spojí servery dá se očekávat že se budou spojovat aliance z jiných serveru, proto se chci zeptat bude se dát vstoupit do cechu který je z jiného serveru?
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Hugi|CZ|, bohužel v tuto chvíli nemáme zatím bližší informace. Ale jelikož se jedná o měkké sloučení myslím si, že to nebude možné.
    Ahoj †R.I.P[†], v přihlašování by se nemělo nic měnit jelikož se jedná o měkké sloučení.
     
  7. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Remiel, Davidkriz1,

    přihlašování by mělo být nezměněno, trochu to rozvedu, mám jeden účet a do teď jsem měl full lodě na G2 a G4 a hrál dle libosti buď tam nebo tam, někdo zvládl oba na ráz, od teď poběží oba servery dál jen s tím rozdílem, že budou na jednom moři, v praxi by to mělo znamenat, přihlášení na hlavní stranu, volba serveru buď G2 nebo G4 a hraní na stejném moři.

    Pro ještě lepší pochopení možná nejlepší příklad co mě teď napadl :)

    přihlásím se na hlavní stranu jeden nick
    zvolím G4 a nastřílim například admirála lucii na 1M HP
    odlognu a na hlavní straně zvolím G2 a znovu nalognu na moře
    přejedu na stejnou mapu co jsem střílel s druhou lodí a dostřelím admirála lucii

    na první lodi z G4 dostanu 1/2 odměny cca. 7000 perel na druhé lodi G2 taky 1/2 odměny 7000 perel ...
    Jediné co mě ještě napadá, že jednou lodí může hrát dotyčný hráč za ali a druhou za enemy, podle toho na jakou se rozhodne např. nalogovat.

    Takto by to mělo fungovat ....

    pěkný den všem
     
    -tomaslm193- tohle ocenil(a).
  8. davidkriz1

    davidkriz1 Vycházející hvězda fóra

    Díky Mirku, já si právě nebyl jistý, zda tam bude tato volba zachována :)
     
  9. PecikCze

    PecikCze Rádoby autor

    hmm to bude jeste zabava:D
     
  10. .PATaMAT.

    .PATaMAT. Pisálek fóra

    Co dodat, v dobách největšího zájmu o tuto hru bylo na jednom serveru cca 15 tisíc hráčů. Dnes je to sotva pětina, cca ušmudlaných 2,5 tisíce a tak se slučuje. Není se čemu divit. Po nějaké době určitá část hráčů odpadne, protože pro ně bude hra nehratelná - stále pod vodou a další část se stanou jen příležitostní hráči. A tak zůstanou jen ty co do toho nacpaly spoustu peněz a jsou full. A tak ta hra půjde dál pod kytičky.:):):)
     
    kywa a Remiel tohle ocenili.
  11. PecikCze

    PecikCze Rádoby autor

    to mas pravdu :(
     
  12. PecikCze

    PecikCze Rádoby autor

    mohli by aspon pridat nejake levely
     
  13. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    BP si moc dobre uvedomuje ze hraci kteri uz do toho narvali dost penez aby byli full tak jsou vlastne v pasti.
    Kdyz BP vymysli neco noveho tak to tihle lidi uz musi koupit jinak by ty desetitisice byli k nicemu kdyby nebyli porad full.
    Nechtel bych byt ten co do toho tolik rve :)
     
  14. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Takže Mirku to co jsi uvedl jako příklad:
    "Pro ještě lepší pochopení možná nejlepší příklad co mě teď napadl :)

    přihlásím se na hlavní stranu jeden nick
    zvolím G4 a nastřílim například admirála lucii na 1M HP
    odlognu a na hlavní straně zvolím G2 a znovu nalognu na moře
    přejedu na stejnou mapu co jsem střílel s druhou lodí a dostřelím admirála lucii

    na první lodi z G4 dostanu 1/2 odměny cca. 7000 perel na druhé lodi G2 taky 1/2 odměny 7000 perel ... "

    nebude BP považovat jako pomáhání si účty?


    "@Fanka1 - Ty môžeš mať viac účtov, môžeš s nimi aj hrať. VOP porušuješ len vtedy, keď si vzájomne pomáhaš tými loďami. "
    od Verbeia
     
  15. sir*cvac

    sir*cvac Pisálek fóra

    Verbeia, mam takový skromný dotaz, to nemůžete ty informace podávat přesnější a ucelené? Z nedostatku informací vzniká komunikační šum a panika. Diskuze na téma spojování serveru je uplně k ničemu, nikdo z toho není moudrý.
    Jednoduše by stačilo napsat podrobnosti, jak to potom bude vypadat:
    Bude moře v tom stavu v jakém je?
    Budou globály sloučené tak že všichni budou jezdit na jednom moři?
    Jak se budou řešit tabulky?
    Předem díy za odpovědi.
     
  16. drapsmrti

    drapsmrti Pisálek fóra

    jestli spoji tak jak to pisou akorat jim odejde plno hracu to si myslim a aj to tak bude
     
    Norfytko tohle ocenil(a).
  17. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Remiel,

    psal jsem to jako příklad, aby to bylo lepé k pochopení, ale jak je vidět raději se chytáš hloupostí.

    Za prvé si myslím, že pokud se odlogneš nedostaneš nic, (promiň zkoušet to nebudu),
    za druhé pomáhání - porušení by to bylo, pokud bych sestřílel jednou lodí 2 099 000 HP a druhou lodí 1 000 a dostal celých 14 000 perel, bohužel asi pro tebe z admirála je to kdo kolik sestřílí. Tak by mě teda zajímalo čím bych si vlastně podle tebe pomohl, že jsem se okradl na tom lepším účtu ? ;)

    Pomáhání jde například u Dutchmana a Almirante, tam je celková odměna za poslední ránu. Myslel jsem, že jsi už pokročilá hráčka a víš jak se dělí odměny z admirála, raději neodpovídej je to mimo téma .


    pěkný den
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj sir*cvac, jedná se o oficiální vyjádření poskytovatele hry. Tudíž není možné si dělat tato oznámení dle sebe i když by to mohlo být pro některé hráče možná pochopitelnější. Nicméně si myslím, že je dosti jasně napsané, že dojde ke sloučení Globální Evropa 1-5 do jednoho tudíž budou všichni hráči jezdit na jednom moři. Pouze jejich data budou umístěna na původním místě.

    Ahoj Remiel, Davidkriz1, ale samozřejmě i ostatní jen doplním příspěvek kolegy o drobnou, ale dosti podstatnou věc. Šlo jen o vysvětlení, že budete mít obě lodě na stejném moři, jelikož ne každý to bohužel z oficiálního oznámení pochopil. Ale rozhodně to takto jak psal kolega nedělejte ve všech případech. Pro případ, že by jste toto praktikovali například na NPC, kde je odměna na poslední ránu, či při boji s hráčem si jako pomoc dopouštíte se porušení odsouhlaseného VOP o vzájemné pomoci mezi účty a vystavujete se blokaci herního účtu.
     
  19. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    Tuto situaci jsem už zažil u jiné hry,napřed slučování servrů a do roka ta hra skončila.Když tato hra byla ještě vynikající hrou počet servrů se zvyšoval,aby hráči měli kde hrát a byl příliv financí pro majitele hry.Sloučením servrů,se majitel nedočká vyšších zisků ale spíš naopak,noví hráči nebudou a staří skončí,ale to my hráči neovlyvníme.Před pár dny jsem se potkal s Remiel na chatu/hrajeme oba asi stejnou dobu tj.asi 9 let/oba uvažujeme o konci hraní této hry.Není to tím,že už jsme dosáhli všeho v této hře,ale stále se zhoršujícími hracími podmínkami hry.Jsou tady hráči,které znám roky a uvažují stejně.Sloučení servrů asi usnadní naše rozhodnutí jestli skončit nebo hrát
     
  20. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    by me zajimalo kdo to zas vymyslel :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.