Oznámení Globálne zlučovanie serverov / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 15/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Pro kterou verzi sloučení jste?

  1. Verze 1: sloučení na 6 megaserverů

    108 hlasy(ů)
    49.5%
  2. Verze 2: sloučení 11 serverů

    110 hlasy(ů)
    50.5%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ٴٴٴٴĴįŗķą

    ٴٴٴٴĴįŗķą Perspektivní autor

    Jasny ,jedina vyhoda na globalnich americkych serverech je ze se nam tam nemotaj na chatu nejaky prudící moderatoři a my si muzem mluvit jak chcem,ale jsem čech a informace by mela podavat pro me ceska podpora a ne nejakej turek.
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    A jsme stále u toho, právě že tam moc hráčů není a tudíž tam nejsou ani CM ne prudící ale hlídající pořádek. Ovšem můžeme předat argument, že ať se dávají oznámení pro všechny s tím, že je tam dosti hráčů a tudíž je na dané servery potřeba zavést i CM. Ok.
     
  3. ٴٴٴٴĴįŗķą

    ٴٴٴٴĴįŗķą Perspektivní autor

    hlavne aby podpora dala obcas nejaky info konecne vcas. Tvuj pristup poseidone je uz opravdu strašnej. Píšu na centralu s kopíí vseho co tady predvadíš. To už není možný. S tim uz musí neco udelat i takovy lidi jaky jsou v BP.
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ĵįŗķą, to samozřejmě můžeš adresu pro poštovní komunikaci v jednom z mezinárodních jazyků nalezneš v tiráži. Já nemám co skrývat naštěstí já jednám dle pokynů centrály. Určitě i ty díky tomu napomůžeš, že se bude centrála zajímat o to kolik je na daných serverech CZ/SK hráčů a povede to akorát právě k mnou zmiňovaným CM u Vás a i oznámení. A hlavně to napiš i s tvým textem otravné CM a podobně i když ona si to centrála sama zde prohlídne.
     
  5. Hugi|CZ|

    Hugi|CZ| Perspektivní autor

    jednoduchý příklad když hraje někdo z Ameriky nebo Asie třeba na Globální Evropě 1 taky mají informace na svém fóru, tak proč by to nemělo být naopak když hraje evropan na americkém...., když bylo slučování Evrop informace byla na všech fórech
     
  6. ٴٴٴٴĴįŗķą

    ٴٴٴٴĴįŗķą Perspektivní autor

    Poseidone ,ja si budu psat na foru i na centralu co chci !!! Trosku si pletete zřejmě pojmy. Pokud neporusuju pravidla tak si budu psat co chci !!! me neplati BP. Narozdíl od tebe,ktery jsi tu od toho ,aby jsi mi pomahal s hrou a informoval mě. Tak misto rad co mam psat na centrálu bys mohl konečně zjistit informace ke sloučení americkych serveru o kterych se tu už téměř 14 dní bavíme ,za což jsi placenej !! a ne tu 14 dni rozebírat proč ty informace nemáme. To je síla
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ĵįŗķą, klidně napiš naštěstí já nemám co skrývat naše práce je kontrolována přímo z centrály. A já tyto informace jak jsem již psal kdyby jsi četl mám. Ale pokyn centrály, byl EN forum, kde jste tyto informace také našli. Ale nikdo ti nebrání dej si žádost do teamu a uvidíme jak to budeš dělat ty.
     
  8. ٴٴٴٴĴįŗķą

    ٴٴٴٴĴįŗķą Perspektivní autor

    Takže to info jak to bude přesně se sloučením teda asi nedostanu co.. budem se bavit o centrale a o takovych nesmyslech,tak si ty informace ktery mas nech. super
    tak jdem hledat někde na forech... bože bože
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ĵįŗķą, to jsi začal ty. Informace co znám tu dal Hugi|CZ|, takže si je stačí jen přečíst.
     
  10. Nechápeš jednej veci zrejme, pokiaľ moderátor nedostane pokyn od BP že môže zverejniť informácie na toto fórum tak ich tu dať ani poskytnúť nesmie

    Nakoľko sa nejedná o náš server a ako písal Poseidon informácie má ale bolo im napísané že iba EN fórum tak s tým nikto nič nespraví pokiaľ priamo BP nepošle povolenie udeliť to aj na zvyšné servery je to také ťažké pochopiť??

    Robí to za čo ako ty hovoríš je platený ;-))
    Jedno píšeš a druhé kážeš, vieš čo chceš od neho vlastne? :))
     
  11. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    Neviem ci sa to tu už spomínalo.. Ale zajtra prebehne zlúčenie z 11 serverov na 6. Čiže BP je zase prispate aj keď sa toto už týka každého a nie len nejakých Angličanov na ktorých fóre to je už od včera
    Ps plany poplach :D sorry
     
    Naposledy upraveno: 24/11/15
  12. ٴٴٴٴĴįŗķą

    ٴٴٴٴĴįŗķą Perspektivní autor

    AdmSity děkuju za info
     
  13. socient

    socient Komisař fóra

    týka sa to len amerických serverov takže "prispatý" si tu asi len ty :p
     
  14. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    Aha hej.. Klasika som si pozrel.prvý peispevok :D sorry za poplach
     
  15. Nič také strašné sa nestalo :D
     
  16. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    Po sloučení serverů jsem se po nějaké době přihlásil a je vidět , že můžu rovnou skončit - hra není hratelná pro slabší hráče - tudíž BP odrazuje od hraní Ty Poctivé , kteří chtěli hrát - za mě : Nedomyšleno, když dáte hráče kteří mohli hrát o několik Let více k Hráčům co tuto možnost neměli. Nedomyšleno.
     
  17. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    co to meles na kazdem serveru je plno novacku a plno hracu co hrajou dele, to same je i na tvem puvodnim serveru, to jako proto ze nekdo zacal hrat o 3 roky pozdeji nez nekdo jiny tak ho jako co sundaj na tvou uroven?
     
  18. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    Arrow nemele,píše pravdu..Sea je v koncích,já už hraji jinou hru a o lidech kteří hrají hry od Bp se mezi ostatními hráči nese jakýsi nádech opovržení..jednoduše řečeno,prý to hrají pouze"čiteři" a nejde jen o Seu,ale i o ostatní hry od BP..Bugum a bootům zdar :p
     
    Naposledy upraveno: 10/2/16
  19. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    Arrow - Nebudu komentovat co jsi napsal . Jen jedna věc , Každý může napsat svůj názor.
    fundarkangel - souhlas , už taky přecházím jinde. :D
     
  20. Silent_knight

    Silent_knight Perspektivní autor

    A co čekáte když se přihlásíte po delsi dobe? Že max hp bude 515k ze bude 50 talentu ze opevneni zustane na 5/5? Chcetě v lizatku najit 4k perel nebo munice? Jak doba tak i hra jde dopredu ale záleží na kazdem jednotlivci jestli k lepsimu nebo tomu horsimu. Pokud si vzpomínám když jsem začínal hrat před nějakými 8 lety tak hra se taky sekala taky bylo všude hodne lidi taky jsem byl porad pod vodou. Tak prestante knucet zacne poradne hrat nebo si zeberte svych 5 svestek a hrajte jinou hru. Nazdar
     
    *Gergy*(FMF)(IPA) tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.