Oznámení Globálne zlučovanie serverov / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 15/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Pro kterou verzi sloučení jste?

  1. Verze 1: sloučení na 6 megaserverů

    108 hlasy(ů)
    49.5%
  2. Verze 2: sloučení 11 serverů

    110 hlasy(ů)
    50.5%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ٴٴٴٴĴįŗķą

    ٴٴٴٴĴįŗķą Perspektivní autor

    maxtons jsem rad ze se ti líbí spestření hry ,ale my si na nesloucenych serverech budem radsi hrat eventy ve dvou lodích u kazdeho a ty si hraj hezky spestřenej event ve 25 lidech u eventu :)
     
    kywa tohle ocenil(a).
  2. Hugi|CZ|

    Hugi|CZ| Perspektivní autor

  3. Jenda

    Jenda Zelenáč fóra

    Sloučení serverů myslím proběhlo poněkud nešťastně ,stačil Hallowenský event a výborná spolupráce multiučtů , slabší loďky jednoznačně neměli šanci se k něčemu dostat,
    Není to nic jiného než zas jedna velká zlodějina měli jste hráčům dát na výběr kterou loď si chtějí ponechat a zbytek refundovat,
    ono zas vybavit jednu loď na full na české poměry obyčejného hráče není nic finančně jednoduchého takhle zas ztratíte hráče ,
    přitom dát na výběr a ocenit kolik co stojí ve formě perel nepotřebné výbavy u zbylých lodí na jednom učtu by se hodilo každému a bigpoint by nic neztratil jen by tím získal ale píšu jasně dát na výběr u zbohatlíků co mají všechny loďky full těm by to mohlo vadit ale ta volba tam mohla být myslím ty lodě na původních globálech pod jedním učtem co jste strčili do toho superglobalu ,jen se divím že společnost Bigpoint ještě nikdo nežaloval za zmaření investic :)
     
  4. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    Nevím jak ty ale já jako malá loďka jsem na tomto eventu trhnul slušně... Stačí si pořád nestěžovat a hrát jako tým... Jinak sloučení bylo super a hráčů co mají více lodí až tolik není.
     
  5. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    a navic koho by bavilo jezdit s dvema trema lodema zaroven me urcite ne to uz musi byt slusnej oddil a fanatik do tehle hry aby to stihal
     
  6. ٴٴٴٴĴįŗķą

    ٴٴٴٴĴįŗķą Perspektivní autor

    Mě spíš udivuje že za dva dny začne na nesloučených serverech sjednocování času jako příprava na sloučení a naše slavná česká podpora jeste nesehnala oficiální vyjádření které je na jiném serveru už několik dní. Opět!! Nebýt Hugiho tak nevíme nic. Možná by bylo lepší kdyby nepsali nic a hráči už to nějak zjistí pokaždé sami. Alespon budem vědět na čem jsme. Horší podporu by neměli ani severokorejci.
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ĵįŗķą, o sloučení samozřejmě víme. Ale pokyny pro oficiální zveřejnění dává provozovatel. A pokud se nerozhodne provozovatele z nějakého důvodu zveřejnit toto oznámení, tak ho prostě nemůže nikdo z CZ/SK teamu oficiálně zveřejnit. Samozřejmě můžete si stěžovat u provozovatele že chce každou informaci aby jí každý team zveřejnil.
     
  8. *NOLI*

    *NOLI* Rádoby autor

    Pak je ale něco špatně nezlobte se na mě, ale jestli Vy nemáte právo nám hráčům oficielně oznámit, že zítra nebude fungovat servr třeba i několik hodin je někde velká chyba to se na mě nezlobte, ale to je špatně to potom vypadá že my češi BP nestojíme za to aby nám to oficiálně oznámili, kdežto na anglickém serveru je oficiální oznámení už od pátku opravdu smutné hodně smutné
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *NOLI*, prostě pokyny jsou nějak nastavené a my se jimi musíme řídit. Pravděpodobně na daných serverech se nepředpokládá tolik hráčů. Nebo nevím důvod rozhodnutí. Nicméně jak je možné se přesvědčit toto oznámení nemají ani další země a na druhou stranu by se dalo říci i to, že převážně jen u nás je ihned nespokojenost.
     
  10. Jenda

    Jenda Zelenáč fóra

    stačí ve 4 ráno zajed na 12/1 ostrov ĐI£ ,lodě tohoto cechu tam každé ráno po dobu eventu stříleli npc a chránili je lidi z toho samého cechu a nikdo je nestopil, a stříleli do všeho je jim to jedno jestli to NPC střílíš ty nebo někdo jiný , jednoho co tam jezdí skoro každý den po tom co mi takhle sestřelil esmeraldy jsem potopil ,trvalo mi to pár minut jelikož střílet 400k hp elitní municí když mu beru po 10000 světelnou a vodoo koulema o něco víc ale jakmile jsem ho stopil byla tam jiná loď a udělala mi to samé ,ale pravděpodobně to byl člověk co měl tu loďku na nějakém programku a jen tím zjisťoval mojí pozici ,aby mě tou druhou lodí našel,ze 120k hp se nedá bránit natož hrát nějaký event, to je jen k tomu problému
    Navíc každá loď něco stála a pokud takto lidi podvádí nemá význam do toho něco vrážet , prostě bez peněz do vylepšení lodě si už nezahraješ a já mám levl 20 a je mi naprosto k ničemu spíš k zlosti :)
     
  11. Ja si myslím že pokiaľ ide o server iný ako je GE 1-x tak BP nepredpokladá žeby tam niekto od nás Slovákov a cechov hral, napr.anglický alebo USA server, takže to dajú iba na fórum anglické resp.americké ktorým server patrí.

    To že vy hráte tam nikoho nezaujíma, v tom prípade si kontrolujte americké a anglické fórum, resp.fórum daného serveru
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj, bohužel mi nezbývá než souhlasit s ♖.єχρєят..!.[ѕνк].♖, ono na druhou stranu například i tyto servery cizí měli design Bonfire dříve než se dostal na GE servery. Takže ani ne vše dostaneme my.
     
  13. Ahoj, bohužiaľ Poseidon? :) ;)

    Ale teraz vážne, veď keď to tak vezmete na týchto serveroch mimo GE sú aj info ktoré sa nás netýkajú takže sa tomu moc nečudujem a myslím že je tam veľká pravdepodobnosť že to tak aj naozaj je ako píšem ;-))

    Podľa mňa je aj blbosť aby boli tu na fóre ktoré patrí GE 1-x boli informácie o serveroch ktoré sa nás netýkajú a s našimi servermi to nijako nesúvisí....preto ako hovorím pokiaľ hráte americké, turecké, kórejské, anglické, španielské atď atď servery kontrolujte si fórum daných serverov nakoľko na tom servery aj hráte :))
     
  14. magorsea

    magorsea Pisálek fóra

    xpert mozes hrat na akomkolvek serveri to nezalezi od toho ale od jazyku akej si narodnosti mzoes hras global 1 ale byt na anglickom forume to fakt nema s tym nic spolocne
     
    • Zbytečná citace
    To je blbosť čo píšeš, pretože pokiaľ viem tak ak sa prihlásiš na anglický server máš ho v anglickom jazyku a zároveň keď otvoríš fórum na anglickom servery naskočí ti automaticky fórum anglické po anglicky a nie slovenské fórum ;-)

    Ak sa mýlim nech ma moderátori opravia, ale pokiaľ si dobre pamätám vždy to bolo takto
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ♖.єχρєят..!.[ѕνк].♖, prosím bez zbytečné citace viz pravidla. A bohužel, že se něco někde zveřejní a někde ne protože pak jsou akorát zbytečné rozbroje.
     
  16. Hugi|CZ|

    Hugi|CZ| Perspektivní autor

    ♖.єχρєят..!.[ѕνк].♖

    pro tvoje info hraju Globální Ameriku 1 a chat máme český, fórum taky a rozhodně nejsem jediný čech/slovák co tady hraje proto by info mělo být na všech fórech podle mě
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Hugi|CZ|, no jde o to kolik vás tam je celkově v poměru jako například na GE serverech. Protože když jsem řešil tehdá neustálé hlášení o sekání Globální Asie 1 tak tam moc CZ/SK hráčů není a byl jsem tam dost často protože se zkoušelo sekání serveru. Musíš brát opravdu celkový poměr a ne že tam najdeš třebas plácnu 100CZ/SK hráčů ale XXX tisíc cizinců.
     
  18. Presne tak ;-))

    Zbytočne sú tu informácie ktoré nám tu netreba keďže sa to netýka tohto serveru
     
  19. Hugi|CZ|

    Hugi|CZ| Perspektivní autor

    Poseidon

    neříkám že nás tady hraje jako na evropských serverech, ale pokuď se jedná o Globální server
    ať už je to Evropa, Amerika, Asie kde jsou volitelné jazyky měli by být dostupné informace na všech fórech, přece nehrajeme servery jako Německo, Anglie, Polsko atd. kde je prostě danný jeden jazyk pro všechny bez volby. Tímto nechci říct že je chyba u vás, chápu že tyhle informace třeba nedostanete ale nechápu proč to tak je ze strany BP?!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.