Funkčnost Klienta

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 16/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Funguje Klient na Vašem systému v PC?

  1. ANO

    17 hlasy(ů)
    53.1%
  2. NE

    15 hlasy(ů)
    46.9%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ahoj piráti,

    Protože do konce tohoto roku je potřeba přesunout celou hru z prohlížeče do Klienta a na nový systém Unity. Kvůli přechodovému období nás
    centrála požádala o zpětnou vazbu na funkčnost Klienta.
    V této anketě prosím hlasujte pro ANO pokud vám Klient funguje bez větších potíží a pro NE pokud nemůžete na svůj systém v PC Klienta stáhnout nebo máte jiné problémy proč nemůžete Klienta používat. V případě ne prosím do diskuze vypište jaký systém v PC používáte (64 bit, 32 bit).
    Do diskuze níže také můžete napsat co v Klientu chybí oproti prohlížeči nebo co nefunguje jak má nebo je potřeba vylepšit.
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Problémy v Klientu
    • nefunguje přejmenování předvoleb děl
    • po otevření fora nebo změny přístupových údajů není žádná možnost tyto stránky opět zavřít
    • Altování hráčů z moře za pomocí levého altu a kolečka na myši
    • Klient nejde stáhnou na 32 bitový systém
    • nemá režim celé obrazovky
     
  3. tx238

    tx238 Zelenáč fóra

    Ne, nemůžu klienta používat, protože nemám třeba všude povoleno instalovat toho Vašeho klienta (např na pracovním PC, nemám taky na to oprávnění od administrátora apod případy, tablet/mobil s prohlížeči, které umí flash - rozjedou tu hru, ale s dalším programem si neporadí, protože pro něj ani není vyvíjen, už teď je to dělano jen na Windows pokud se nepletu...).

    Doposud na jakémkoliv počítači stačilo otevřít prohlížeč, tam mít flash, přihlásit se k účtu a hrát.

    Řešení jenom verze na nějakého staženého a nainstalovaného "klienta" je rozhodně špatná.

    Je třeba udělat to bez nutnosti instalovat nějaké doplňky-programy v podobě klienta.
    Tak, aby to fungovalo jednoduše vše v prohlížeči - tzn. se přihlásit a hrát v prohlížeči, stejně jako u jiných online her, kde to funguje normálně...

    Pokud to neuděláte, mnoho dlouholetých hráčů tím definitivně ztratíte...

    A jestli půjdete jenom cestou toho klienta, jak budete potom kompenzovat ty, kteří si zakoupily balíčky s nějakou platností a na nové podmínky v podobě jenom klienta Vám nemohou nebo nechtějí přistoupit? Z jejich strany totiž nedošlo k žádnému porušení, to porušení bude na straně provozovatele hry...
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Hrát v prohlížeči po skončení Flashplayeru už nebude možné. Ve finále se bude hra hrát v nástroji Unity. Klient je jen přechodná verze. To, že tedy nemůžeš Klienta nainstalovat na 5 PC kvůli různým omezením, ale jen na jednom není takový problém. Prostě hrej sea na určitou dobu jen z domu.

    Pokud nemůžete hrát přes klienta bylo by dobré také napsat do diskuze proč. Sice jsou 4 hlasy pro NE, ale žádné vysvětlení proč.
     
  5. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    Ahoj - Klient mě šel naistalovat poprvé v pořádku , ale že jsem s ním nebyl spokojen , tak přišla odinstalace - výsledek je ten , že už nejde nainstalovat a tudíž hrát přes něj . Musel bych vymazat kompletně celé PC - TZN. formátování - tím bych přišel o vše v mém PC - Sry ale to raději počkám na Unity. Corp. ;)
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    A co takhle se obrátit na nějakého PC odborníka o vymazání dat z registru a pc. Nemluvě o tom, že data se dají zálohovat.
     
  7. kirisutegomen

    kirisutegomen Pisálek fóra

    vymaž si %temp% a aj %appdata% a potom stiahni ccleaner a odinstaluj to a ked to nepojde vymaz to a vymaz to kompletne z program files alebo kde to je ulozene problem vyrieseny mozes to nainstalovat znova. PS za mna ano unity dobry napad budu mensie lagy v hre aspom kedze flash player mi pride ze je stvoreny na kukanie videii nez na hry dobry napad od BP
     
    Corp.13 tohle ocenil(a).
  8. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    hra mi ide sice spustit v klientovy , ale celkova hratelnost je velmi slaba. Sekanie, padanie hry pri beznej hre je vysoke a pri nejakom evente alebo ware nehratelne. Pouzivam 64 bit, a pri kombinacii slaby starsi notebok a slaby internet cez antenu na odlahlej vzdialenej dedine je prakticky nehratelne. Cez prehliadac sa to ako tak da hrat aj ked do warov sa moc netaham lebo proste tam mi notas robi extremne problemy a vydrzim to povecsine 10 minut ale proti klientovy je to o moc lepsie. Tak som zvedavy co to bude robit v tom UNITY .
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    lagy jsou normální bohužel i pro klienta i pro prohlížeč. Ptáme se na funkčnost a ne hratelnost. Funguje hráčům? Jsou v něm všechny funkce, které jsou i v prohlížeči? funguje vše jak má?
     
  10. Notorious

    Notorious Zelenáč fóra

    Určite niesu take lagy cez prehliadavač ako cez klienta ,tak to pozor ak chcete nechať čisto klienta stým ako funguje tak táto hra ide do záhuby ,mam silný notebook aj internet a na klientovy keď som vo ware sa to neskutočne seká takže riešte aj hratelnosť nielen funkčnosť :)
     
    xixao69 tohle ocenil(a).
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Osobně zatím klienta nepoužívám tak nemohu posoudit. Ale jak psala Leo je to dočasné řešení tudíž jde o to vyřešit alespoň aby se trochu rozumně dalo hrát. Nikdo asi nečeká, že to bude chodit kdo ví jak extra protože to nechodí hra ani jako taková.
     
  12. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    co sa tyka funkcnosti tak mi vadi ze ked si otvorim forum hry tak tam neni potom krizik na ukoncenie prezerania fora-zavretie okna s forom a nie je tam ani tlacidlo -sipka vratenia sa vo fore o krok spet. Moc cezen teda nehravam tak o dalsich chybach neviem
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    dopsala jsem to do prvního příspěvku. Odtud potom přehled přepošleme centrále.
     
  14. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    Takže , našel jsem si odborníka přes PC - vysledek ? Píšete na stáhnutí Klienta toto :
    DOPORUČENÁ SYSTÉMOVÁ KONFIGURACE

    Windows 7 nebo novější, 4 GB RAM, 2 GB volného místa na pevném disku, připojení DSL/kabel
    To jsou systémové požadavky umožňující optimální herní zážitky. Minimální požadavky na spuštění hry jsou nižší.

    Skutečnost je taková , že v průběhu instalace vyskočí okno error : doporučené systémové požadavky 64-bitovy system . děkuji - nikde jinde to psané není , tak hráči hrající na systemu 32-bit si pak nezahrají . Varianta pro BP a zároven požadavek - nejde udělat i verzi pro 32-bitový system ? Corp.
     
    kirisutegomen tohle ocenil(a).
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    O tom, že je dělaný klient pro 64 bitové systémy se ví od začátku dokonce to bylo i mám zato v původním oznámení. Nicméně samozřejmě to opětovně předáme dál.

    EDIT:

    Ano tak je to tak jak jsem říkal díval jsem se a problém je hlášený již nějakou dobu. Zdali a kdy dojde k úpravě pro 32 bitové verze opravdu nevíme.
     
    Naposledy upraveno: 20/4/20
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Dopsala jsem to do chyb v Klientu v prvním příspěvku
     
  17. ∼72ÐiÐi72∼[CG!]

    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] Rádoby autor

  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Aktuálně nevím že by někdo dával takový problém. Zkusíme to předat dále, ale osobní názor je, že program bude trochu zlo jelikož nikdo neovlivní, jestli u hráče bude něco program blokovat či jinak ovlivňovat.
     
  19. matfons

    matfons Aktivní autor

    s hrou cez klienta mám 2 problémy:
    1. (už tu bol spomenutý), po otvorení fóra alebo podpory nie je možnosť tieto okná zatvoriť.
    2. klient nemá režim celej obrazovky
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    oboje je dopsáno. Režim celé obrazovky bych možná až tak neřešila vzhledem k tomu že jde o dočasné řešení.

    25.4 se bude anketa uzavírat pokud tedy máte ještě nějaké poznatky dopište je včas.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.