Chyby funkčnost hry

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Sirael, 3/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    No snažím se to zlehčovat.. Snad to nebude tak horký, přes kartu neplatim, heslo měním občas, k mailu mám jiné. Ale stejně, pokud se něco stane !!...
     
  2. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    jsem osobně zvědavej co spol. Big point udělá kdyý mi ukradne něko úšet , mám max .zabezpečení NOD32 ofiko verzy , McAfee ofoko placenou verzy , PC Cillin placenou verzy , a přesto se mi stane to , že mi ukradnou účet u BP , Co to značí , nedostatečný zabezpešní ze strany BP , což by zmamenalo soudní žálobu o odebraní locence této společnosti , . nebo to vidí někdo jinak ? BANNY rozdávat na chatu , to umí kdejakž ichtyl , ale změnit tento stav nikdo . BP umí jen hrabat prachy a jen blázen sem za tohoto stavu věci je ochoten jeětě investovat nějaky investice
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Rob.Halford, pakliže ti někdo odcizí herní účet obrať se prosím na herní podporu. Problémy často vznikají, když někdo půjčí někomu přístup, případně si hráči propojí například Facebook či jiný účet se seafight a podobně. A pakliže ti nikdo herní účet neukradl tak tu nemaluj čerta na zeď.
     
  4. sewses

    sewses Perspektivní autor

    poseidone velmi sa myliš !!!!!!!! si pred rokom a pol mi ukradli učet na GL4 v tej dobe bol v rebričku na 35 pozici full 60lb na 5 stupni a 54 talentou plus všetky paluby dalej voodo opravar za prachy taktiež opravar ...cca 3mg peral a 5k krištalou ..všetko je to nepodstatne ..Oficialne bolo podane trestne ozmanie na policii zaslanea kopia na BP..aj na podporu mysliš že sa niečo udialo z mojim učtom..stale je zablokovani a asi sa nato zabudlo zo strany BP bo policia v tom nevedela nič spraviť bez spoluprace BP ..takže myslim že takto skončilo vela učtou a aj hračou a mam zato že ich to ani natrapilo lebo stale dokola boli odpovede od bp že sa s tim neda nič robiť lebo vraj policia s tim nič nerobi...takže mrtvy bod a minus 2000e.... Takže velky pozor na učty a EDIT boli neumerne odmietavy niečo s tim spraviť
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/1/15
    *Legioner* tohle ocenil(a).
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj sewses, teď by mě zajímalo čím se velice podle tebe mýlím? Já napsal co je častý problém a bohužel opravdu to je ale netvrdím, že to musí být jediný problém.
     
  6. sewses

    sewses Perspektivní autor

    myliš se v tom že podpora ti pomôže z vysoka na teba dlabu a aj cele bp.. pametam si že ked niekomu ukradli učet a mal dôkaz s vypisami platieb z kreditky a peyseaf kard kodami že je majitelom učtu tak mu ho vratili..a teraz nemaš na niečo take narok.. tak v tom sa myliš že ti podpora pomôže.. tidit
     
    Naposledy upraveno: 3/1/15
  7. [​IMG] neviem preco ale v pohode sa prihlasim na Hlavnu stranku ale ked chcem ist na more tak mam len ciernu obrazovku neviete v com je problem ?
     
  8. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ⇝ұ☣₭ἃӍι₭ἃʑʑἓ☣ұ⇜[©Ŗ¹],

    vyzkoušej jiný prohlížeč aktualizuj flash player, vyčisti počítač, je to sici otřepaná rada, ale ve většině případech pomáhá.

    hodně štěstí
     
  9. *black-skull*

    *black-skull* Zelenáč fóra

    Ahojte mam taký problém , že nevidím dmg iných hráčov. Či už strieľajú na NPC loď alebo príšerku. V prípade že strieľajú na mňa tak sa ich dmg ukáže. Pri mojej streľbe tak isto ukazuje dmg. Pozeral som nastavenia a mam zaškrtnuté efekty aj všetko a stále mi to nefunguje. Viete mi prosím Vás poradiť?
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *black-skull*, nejspíše bude problém, že nemáš tuto funkci zapnutou. Podívej se na Nastavení - Grafika - Animace zde se nachází funkce Bonus kterou ty máš určitě zaškrtnutou čímž se ti následně neukazuje střelba ostatních. Což se hodí například pro eventy, kdy velké množství lodí ukázek poškození.. může způsobit hráčům s horších počítačem problémy.
     
  11. *black-skull*

    *black-skull* Zelenáč fóra

    už mi to funguje. Bolo to tým že som mal zaškrtnutý ten bonus. Diki Poseidon.
     
  12. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    Hodlají někdy opravit ten kotlík?
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj _.Vodník._s.c.a, ano problém s kotlem z Aruby je hlášený a určitě je snaha ho opravit. Ale zároveň je snaha potrestat hráče co nelegálně získali munici a další předměty a bohužel některé opravy ovlivní i jiný problém a tudíž jsou opravy složitější.
     
  14. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Bez reakcie, zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.