Chyby funkčnost hry

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Sirael, 3/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tinka.t

    tinka.t Pisálek fóra

    Dobrý den,Poseidone píšeš tady že kvuli bezpečnosti nedoporučuješ se přihlašovat,co prosím tě podle tebe hrozí při přihlášení??
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj tinka.t, nevím jaký je přesně problém, ale potom co mi vypíše prohlížeč varování a bez ignorace mi nedovolí přihlásit se, že mohou být odcizena hesla atd tak to opravdu nedělám. I když samozřejmě znám hráče a už to sem někteří psali co tuto volbu udělali a žádný problém prý nemají. Ale já to osobně raději nedoporučuji. Ale stejně už je na to nyní pozdě, jelikož bez přihlášení sem nemůžeš bohužel napsat.
     
  3. antihmota123

    antihmota123 Zelenáč fóra

    len pre zaujímavost cez operu prihlasenie ide ,len ako piše poseidon bolo by rozumne neprihlasovat sa vobec , a na druhej strane keby bol prevdzkovatel tejto hry rozumny a zalezalo by mu na hracoch vypol by servre do odstranenia problemu
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj antihmota123, bohužel to my už neovlivníme, samozřejmě jsme i tento nápad předávali dál. Ale co vím od několika hráčů, kteří se na vlastní zodpovědnost přihlásili jsou rádi, že k tomu nedošlo.
     
  5. -javelik-

    -javelik- Pisálek fóra

    to je den s BP
    když se mě po práci "pro vraha" povedlo dostat na hlavní stranu,tak zase mapa,to je věc

    49% a krásný červený AUTHENTICATION FAILED !
     
  6. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    To "... na vlastní zodpovědnost ..." se mi moc líbí. Kde na přihlašovací stránce bylo napsáno, že se nemáme do hry přihlašovat? A abych si to mohl přečíst na foru, že se nemám přihlašovat, tak se musím co? Přihlásit :p
     
  7. cornwell

    cornwell Pisálek fóra

    Ahoj Poseidon, jak vidím, tak stejný názor nemám jen já. A tím názorem myslím to co psal antihmota123. Bohužel by na tom BP prodělal i '' jak se lidově říká '' kalhoty :).
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, teda upřímně teď si mě zklamal, čekal bych, že hráč tvé kvality ví, že číst herní fórum se dá i bez přihlášení. Nicméně viz oficiální vyjádření nejednalo se o žádný závažný problém. Ale i tak jsem raději radil hráčům ať se nepřihlašují zbytečně.
    Ahoj -javelik-, zkus odlogovat hlavní stránku a znovu se přihlásit. Na některých serverech se poté žádal ještě restart je možné, že z důvodu toho ses nemohl přihlásit.
     
  9. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Já bych třeba čekal, že se objeví nějaké oficiální oznámení o problému ve hře a to jak se mám zachovat a né že se objeví až skoro na konci dne oficiální oznámení že je "opraven" ...
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ΛΖLΛB, dokud takové oznámení nedostanu bohužel ho sem nemohu dát. Problém jsme hned předali a žádal jsem zároveň o oficiální vyjádření pro forum. Ale přišlo nejprve až toto s pokynem abychom ho umístili na forum.
     
  11. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Já to chápu tohle bylo hlavně směrovaný na provozovatele hry. No je vidět jak si nás hráčů váží když nedá ani pokyn aby nás někdo informoval o problému ve hře a nechají nás riskovat že přijdeme o účet.
     
  12. sewses

    sewses Perspektivní autor

    nazdar ja mam tiež problem ..prihlasim sa na učet a chcem zmenit trebars server z globalu3 na global4..proste to nejde tiež sa nejaka chybička vlodila ???
    :eek::eek::eek::eek::eek::confused:
     
  13. ivkaa(svk)

    ivkaa(svk) Pisálek fóra

    Bré ráno.:)) 5min čekám než se mi načte mapa co stim je?o:O
     
  14. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    OK, máš pravdu, prohlídnout forum můžeš bez přihlášení, ale ty to děláš Poseidone? Já ne a myslím si, že nikdo nedělá to, aby nejprve zkontroloval forum, jestli není problém a pak se teprve přihlásil do hry. Proto bych čekal na přihlašovací stránce info typu "Vyskytl se ten a ten problém. Nepřihlašujte se do hry. Pro více info sledujte forum. Přihlášení do hry na vlastní nebezpečí."
    Zase máš pravdu, tentokrát nešlo o žádný závažný problém, ale to přece dopředu nemohl nikdo vědět.
     
  15. -)BEN.BILL(-

    -)BEN.BILL(- Zelenáč fóra

    sewses... na mozille mě to taky nejde , zkouším jiné prohlížeče ,nejspíš se v tom rýpou umělci
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj sewses, ano tento problém jsme hlásili již včera večer spolu s krmením mazlíka.
    Ahoj Geralt64, ano já to sice dělám, ale to je každého věc nicméně nejsem sám kdo byl pro řešení udělat nějakou hlášku. Rozhodnutí provozovatele bylo bohužel jiné a mně nezbývá než ho respektovat.
     
  17. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    tak to je to slibovane zlepseni a vice akci v novem roce vcera nesla hlavni strana dnes nejdou mazlici prejit na jiny servr a ted uz se ani neprihlasim na more to uz to zitra nepude vubec
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj kywa, problém s mazlíky a přepínáním serveru evidujeme od včerejšího dne a byl hned předán dále na centrálu. Na jaký herní server se ti nedaří přihlásit?
     
  19. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    g5 pres mozilu uz sem stim bojoval dopoledne
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj kywa, bohužel s tím ti v tuto chvíli nepomohu. Rád bych to odzkoušel, ale jelikož nejde změnit server nemám nyní jak :(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.