Chyby funkčnost hry

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Sirael, 3/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ivkaa(svk)

    ivkaa(svk) Pisálek fóra

    A máte informace? Kdy to tak asi pude?:eek:
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ivkaa(svk), problém byl předán na IT oddělení a naši IT Technici na tomto problému usilovně pracují. Bohužel kdy bude problém úplně odstraněn zatím nevíme.
     
  3. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Už aj google prišiel na to, že BP si robí s hráčmi čo chce, teoreticky payment podpora to môže zneužívať.
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  4. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Poseidon pišeš že IT Technici na tom usilovne pracuju - videl si ich? Sam velmi dobre vieš že usilovne pracuju iba na odstranovani chyb v prospech hračov, Moj nazor je ten že sa včera ožrali za naše prachy a teraz na nas se- kašlu
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  5. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Problem je v tom že google našel v souvislosti s napadáním hackerů další stránku seafight-14.level3.bpcdn.net, která vůbec není tato stránka, ale jakmile by jste se na ní dostali , tak by jste byli v pěkným ...
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj BlackOuts, píši informace, které jsem dostal z centrály. Samozřejmě, že nesedím vedle nich, ale věřím tomu.
     
  7. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    ja se i pres upozorneni na more prihlasil zatim jsem nebyl nejak poskozen treti stranou
     
  8. tinka.t

    tinka.t Pisálek fóra

    Dobrý den,tak se mi stále nejde přihlásit,musela jsem změnit prohlížeč,ale tam mi nejde kotel z aruby,takže bych prosila nahlásit další chybu.Ráda bych věděla,jestli nemají na centrále volné místo,ráda bych tam taky pracovala jako technik.
     
    jєssιєjaмєs_čяc tohle ocenil(a).
  9. antihmota123

    antihmota123 Zelenáč fóra

    tinka musis mat menej ako 14 rokov staršich neberu :)
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj tinka.t, ano kotel ti nejde jelikož se z důvodu bezpečnosti nedoporučuje přihlašovat vůbec do hry. Některý prohlížeč tě nepustí například ani na moře. Bohužel snaha o opravu spolu s restartem nevyšla.
     
  11. tinka.t

    tinka.t Pisálek fóra

    Dobrý den,děkuji za poloviční odpověd a ta snaha o opravu stále trvá,nebo to nechají až na další dny?Protože mi přitom vzniká stráta jako je třeba bonus za přihlášení,bude mi to společnost nějakým zpusobem kompenzovat?
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel o komenzaci oficiální informace nemáme. Dle vyjádření se na opravě stále pracuje.
     
  13. ivkaa(svk)

    ivkaa(svk) Pisálek fóra

    dobrý den, už jsem ale fakt naštvaný 4 hodiny nejde seafight .!! Co to jako má bejt?:) Když BIGPOIN si chce vydelat na tom proc to trvá tak dlouho? Víte kolik jse ted odradili lidi toto hrát,.?!:) Jako já jsem dost nastvaný jediný cas mam a nejde to fakt celý na nic
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ivkaa(svk), bohužel se vzniklý problém nedaří opravit a nezbývá než doufat, že se to brzo povede.
     
  15. K!m!reY_CZ_

    K!m!reY_CZ_ Aktivní autor

    Je možný že se mě v žádném prohlížeči nemůže normálně načíst hl stránka? ještě ráno všechno vpohodě a ted ani tuk !!
     
  16. ivkaa(svk)

    ivkaa(svk) Pisálek fóra

    Poseidon doufám že bude nejaka poukazka pac to je hrozne:///
     
  17. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    Chudáci hekři,napadli jen stránku SEA,asi proto,že je tady nejvíce boterů a už se na to nemohli dívat.Ostatní hry od BP totiž fungují normálně.Osobně jsem si to vyzkoušel
     
    Remiel a jєssιєjaмєs_čяc tohle ocenili.
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj K!m!reY_CZ_, ano je to tak bohužel došlo k problémům někteří se přihlašují i přes tyto problémy což se z důvodu bezpečnosti nedoporučuje, problém je již od svého vzniku hlášen a čeká se na jeho vyřešení.
    Ahoj ivkaa(svk), jak už jsem psal jinde bohužel oficiální informace o případné kompenzaci nemáme.
     
  19. CZ-ESKATOR-CZ

    CZ-ESKATOR-CZ Zelenáč fóra

    já se dostanu na hlavní stránku ale nejde mi to přihlásit se na moře na hlavní stránce se dostanu všude už celé odpoledne
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj CZ-ESKATOR-CZ, ano je to problém vzniklý někdy mezi 11-12:00 dnešního dne. Už byla z důvodu tohoto problém se nedaří spousta hráčů přihlásit. Někteří hráči se i přes varování přihlásí za pomocí Google Chrome, ale tuto volbu raději nedoporučuji.Taktéž se hráči někteří přihlašují přes Internet Explorer. Ale doporučil bych se zatím raději vůbec nepřihlašovat. Což samozřejmě nese za nevýhodu, že se nedá psát na herní fórum.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.