Chyby funkčnost hry

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Sirael, 3/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. кμłiςħ

    кμłiςħ Pisálek fóra

    亗☆亗Savage☆★Opress亗★亗 taky normílně přehazuju mazlíka tím, že dám aktivovat jiného, bez deaktivace a nikdy s tím nebyl problém. Tak se tady nehádej s někým kdo má problém a víš o tom kulový.
     
  2. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Když to fungovalo normálně, tak nebylo nutné stávajícího mazlíka deaktivovat a ani krmit. Bohužel to teď už delší dobu normálně nefunguje, jako spousta dalších věcí.
     
  3. okovy-cz

    okovy-cz Pisálek fóra

    Geralt máš pravdu bez na krmení mazlíky nepřehodím.
     
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    problém je nahlášen, asi nemá cenu opakovat, bohužel tyto individuální chyby jsou z těch nejhorších, vždy hlášenou chybu zkoušíme, ale je těžké zkoušet, když na testovacím serveru/účtu funguje/neprojevuje se.

    pěkný den
     
  5. кμłiςħ To asi neumíš ty a víš o tom naprostý kuloví ty, a vysvětlování je rozdíl.tak se tu ty děcko nenaparuj a nauč se aspon pořádně psát jestli se semnou hodláš takhle bavit!
     
  6. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Kašlite na to . Je to individualna chyba a každemu sa to može prejavit inak. Mne to momentalne funguje bez problemov, bez krmenia a bez deaktivacie. Neni to aš taka chyba lebo večšina hračov krmi mazlikov stale a ma každy krmivo nadostač.Neni problem nakrmit
     
  7. [bUlEt]

    [bUlEt] Zelenáč fóra

    Mam dotaz chyby mi 1. paluba a uz ji nemohu nikde koupit.. mam vsechny a 1. není.. dekuji
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj [bUlEt], pakliže ti nejde zakoupit dřevěná paluba, kterou potřebuješ pro dražbu nebo zakoupení elitní paluby, pak jediná možnost je požádat podporu s žádostí o kontrolu.
     
  9. K!m!reY_CZ_

    K!m!reY_CZ_ Aktivní autor

    Zdravím..mám dotaz,není hlášen nějaký problém s přihlášením nebo vstupem na moře ? normálně se přihlásím a pri kliknutí na cokoliv-kotel,loděnice prostě cokoliv nebo skok na mapu mě to samo odhlásí a vyhodí na hl. stránku.Předem děkuji za odpověd
     
  10. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    problem co je uz asi 5den k veceru to proste zasne blbnout
     
  11. K!m!reY_CZ_

    K!m!reY_CZ_ Aktivní autor

    aha,no já stím problém práve ještě neměl až dnes no tak sem si říkal že se rači zeptám :)
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj K!m!reY_CZ_, bohužel problém se opravdu opakuje každý večer při velkém množství hráčů. Nicméně je hlášen a čekáme na jeho opravu.
     
  13. tinka.t

    tinka.t Pisálek fóra

    Dobrý den,místo puvodní hlavní stránky mám jen bílou stránku a nějaké hlouposti,vubec mi to nejede jak má,prosím o nahlášeni chyby.
     
  14. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    V Mozille to mám taky, zkus jiný prohlížeč, v Exploreru mi to jde normálně.
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Dobrý den, aktuální problém s možností přihlášení a hlavní stránkou je předán dále na centrálu. Prosím vyčkejte.
     
  16. ivkaa(svk)

    ivkaa(svk) Pisálek fóra

    • Doubleposting a spam
    ZA toto budu chtít odskodnení.!!! fakt toto už není možny.!!

    :DD
     
    jєssιєjaмєs_čяc tohle ocenil(a).
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ivkaa(svk), prosím vyvaruj se zbytečnému doublepostingu a spamu viz pravidla.
     
  18. ivkaa(svk)

    ivkaa(svk) Pisálek fóra

    Jako já se docelo bijom a svojí lod ked tu pišou že mohou vzít udaje nase a platební karty
     
  19. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    Skrýt podrobnosti
    Služba Bezpečné prohlížení Google nedávno na webu seafight-14.level3.bpcdn.net zjistila phishing. Phishingové weby se vás snaží oklamat tím, že se vydávají za jiné weby.

    Pratele doporucuji zmenit prohlizec.
     
    Naposledy upraveno: 1/1/15
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ivkaa(svk), jedná se o obecnou hlášku daného prohlížeče internetových stránek za účelem varování u některého z dalších prohlížečů se nevypisuje nic takového. Problém je předán dál a nezbývá než čekat. V tuto chvíli je nejlepší se nepokoušet přihlašovat a vyčkat.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.