Filtr pro sezonu

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem riman99*svk*fmf*, 14/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete v přehledu sezóny filtr na vyhledávání?

Anketa uzavřena 14/2/24.
  1. Ano

    96.6%
  2. Ne

    3.4%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. riman99*svk*fmf*

    riman99*svk*fmf* Perspektivní autor

    Ahoj, když jsem projížděl fórum, nikde jsem to nenašel, ale mohl jsem se přehlédnout.

    Jde mi o to, že když hledám konkrétní úkoly v sezóně, je to dost složitý a zdlouhavý.

    Takže mě napadlo, za by nešlo přidat filtr na vyhledávání určitých typů úkolů, rozsah map kde chci jezdit nebo třeba seřadit úkoly podle hotového postupu? Případně podle dalších parametrů, které by lidi(vývojáře) napadli. Prostě něco jako filtr v trhu.

    Výhoda by byla přehlednější sezóna a rychlejší vyhledávání kolik mi čeho ještě chybí.
    Nevýhoda mě nenapadá, jedině že by programátoři museli zapojit hlavy :)

    Díky
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    s touto sezónou se zavedl abecední řazení pro sezónu. Tvůj návrh jsem předkládala dlouho před začátkem této sezóny, protože i hráči na DC o to žádali v návrzích. Určitě hlasujte protože to je dobrá věc, která usnadní hledání. Čím více hlasů, tím spíš to znova pošlu centrále.
    riman99*svk*fmf* zkus anketě udělat reklamu třeba na TS nebo herním chatu.
     
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Určitě souhlasím. Hledat u úkolů, kolik jsem čeho udělal je zdlouhavé. Možná by stačilo, stejně jako třeba u designů, mít možnost označit pár úkolů jako "Oblíbené" s tím, že se budou zobrazovat na začátku seznamu. Až konkrétní úkol doděláš, označíš si jiný.
    Díky, že si sem tento návrh dal. Už dlouho jsem o něčem podobném přemýšlel, jen jsem se k tomu nedokopal ;)
     
    juraj888 tohle ocenil(a).
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    označit některé úkoly hvězdičkou jako designy se taky navrhovalo :D Na Discordu je vláno pro návrhy kam píší hráči z různých zemí a hlasuje více hráčů. Bylo by dobré se tam podívat a taky hlasovat.
     
  5. aver

    aver Pisálek fóra

    mne treba zrovna vadi ta zmena, ze je to ted podle abecedy :D
     
  6. riman99*svk*fmf*

    riman99*svk*fmf* Perspektivní autor

    jo taky jsem byl zvykli uz na nejake razeni a ted je to vse jinak :-/
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    To už jsme řikali předtím, než se to zavedlo do hry.Nicméně ono ne ve všem se zavděčíš všem. Někdo může říct, že je tvůj návrh dobrej a pro někoho to bude kravina co mu tam akorát překáží. Tak to je prostě.
     
  8. TotojehraPche

    TotojehraPche Rádoby autor

    presne označíť hviezdičkov a basta a pozeraáš si čo chceš
     
  9. riman99*svk*fmf*

    riman99*svk*fmf* Perspektivní autor

    alespoň jeden z těch nápadů kdyby implementovaly, bylo by to super :)
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Poslané na centrálu. Zavírám
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.