farmenie bodov skúseností

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem mentholek88, 30/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mentholek88

    mentholek88 Pisálek fóra

    zdravím, mal by som otázku, ako si nafarmiť bohato skúseností. Ako pozerám top hráčov, niektorí si nafarmia denne 2-3 miliardy, pričom ja stíham 300-400m kapitánmi cez bonusové mapy.
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Na BZ nehraju, jde o to také jak si nastavíš loď a ani neočekávám, že většina z těch co hraje na žebříček a je někde v předních částech to má legálně. Většinou žebříčky jsou uživatelé programů a pak tací co sedí doma na nemocenské a podobně a nemají problém tu být pomalu furt. Ale hráči co se často snaží honit za žebříčky nemají problém kvůli žebříčku použít nemalé množství elitních předmětů. Než dělat svitky přes kapitána nastavit si loď, elitní munici a jeden za druhým. Ale nevidím v tom upřímně význam BZ jsou ti k ničemu a pokud to honíš k něčemu jako je hodnost to si myslím též, že se nevyplatí.
    Tak jako někteří pro potřebu poškození se dohodli a jeden získával poškození a druhá regenerací BZ prostě je zapotřebí si najít nějaký způsob jak co nejvíce získat a jde také oto co jsi ochoten obětovat.
     
  3. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Vycházející hvězda fóra

    Hráč by raději hodnost před lodí,než za ní.Já pro tohle pochopení mám,sám mám lod na ge7 kde se hraje na hodnost před,a mám i na megaserveru,tam se hraje zas na hodnost za lodí.Nemám problém zajet do přístavu,dát na lod kámen na 30%+ bodu zklušenosti,dál hodně dělá posádka,konkrétně cvičitel poslušnosti,toho mám na 500 dní z truhel,tak tohle nasadím,zalezu na 47 mapu a střílím třebaa celý den Drápy z Berylu.Dál boster BZ bodu dává+50%,jde získat snado z truhel,mam na 2 roky,používat svíčky a sněhuláky ,to spíš ale na akce.Akční NPC dávají celkem dost BZ.
     
  4. mentholek88

    mentholek88 Pisálek fóra

    Dekuji, mám lvl 42 a zkoušel jsem všechno, co se dalo, behemoth taky dává celkem fajn. Tak když se dostanu na 47 to vyzkouším, dekuji mockrát, i tobe Poseidone. Dekuji za odpovede, klidne uzavrete vlákno.
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ok na přání zakladatele tedy zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.