Evropský šampionát na Seafightu (10.6.2016 - 11.7.2016)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 9/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    2016-06-20 17:03:28
    Získal jsi 54406 perel.
    54'406 Perly
    2016-06-20 17:03:28
    Získal jsi 29711 elitních bodů.
    2016-06-20 17:03:28
    Potopil jsi loď Anemoi.
    2016-06-20 17:03:28
    Získal jsi 1 x Bratři ve zbrani .
    2016-06-20 17:03:28
    Získal jsi 365616 BZ.
    2016-06-20 17:03:28
    Získal jsi 91 krystalů
    2016-06-20 17:03:28
    Získal jsi 32 x Orlí zrak .
    2016-06-20 17:03:28
    Na mořské mapě jsi našel 416 lahviček Mojo.
    2016-06-20 17:03:28
    Získal jsi 26 x Střelný prach .
    2016-06-20 17:03:28
    Získal jsi 24 x Agwe pancéřové pláty .
    celý event
     
  2. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    BP si asi robí z hráčov srandu :D do oficialneho oznamenia napíše že designy z týmových lodí... ale dá tam designy z pred 4 rokov bez ničoho.. nemám slov.. bp klame len sa tak práši
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj AdmSity, možná kdyby jsi četl v oficiálním oznámení je, že došlo ke změně.
     
  4. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    myslíš to oznámení co se zveřejnilo 6 hodin poté co se dal balíček koupit? kromě toho i na chatu píše plno lidí že ty balíčky vůbec nemaj k dispozici
     
  5. LadyJane.cz

    LadyJane.cz Perspektivní autor

    ja taky zadny balicky nevidim asi jsem divnej :D
     
  6. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    poseidon však práve to myslím! bigpoint avizuje že tam budú designy národov (každý predpokladá že z tejto akcie) a potom sa rozhodne že ahaaa to by bolo priveľa a zmení to na designy z pred 4 rokov. .keby to spravil predtým ako dali vôbec ten balík do paymentu tak ok. ale takto.. to je proste podvod.. niektorí hráči to možno kúpili a zistili že nedostali to čo si zaplatili !! to nie je že ok niečo zmenili ale to je proste podvod..
     
  7. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    tady nejde o předpokládání, pokud v oznameni je z 24...tak je jasné že to musí být lodě z této akce na minulém ME bylo totiž jen 16 týmů, vím o par lidech co ten balíček koupilo a protože se sem nesmí kopirovat komunikace s podporou tak jen pro info...balíček koupen máte smůlu...........
     
  8. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ahoj piráti,
    v průběhu Evropského šampionátu dojde v určitých obdobích ke zdvojnásobení poškození akční (Fotbalové) munice. Tato období jsou:

    • 25. 6. + 26. 6.: 15:00 - 23:00 (LST)
    • 27. 6.: 18:00 - 23:00 (LST)
    • 30. 6. - 3. 7.: 21:00 - 23:00 (LST)
    • 6. 7. + 7. 7.: 21:00 - 23:00 (LST)
    • 10. 7.: 21:00 - 23:00 (LST)
    V těchto obdobích s dvojnásobným poškozením akční munice můžete způsobit větší poškození hráčům stejně jako NPC.

    Proč to nefunguje? Aspoň mně teda ne.
     
  9. *dark-angels*cz*

    *dark-angels*cz* Zelenáč fóra

    Protože bigpoint
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, bohužel nevíme po 3 hodině to bylo již hlášeno. Zatím bez reakce.
     
  11. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Díky, jen jsem nevěděl, jestli se to již řeší, CMko nevědělo.
     
  12. Na GE1 bol bonus v tom čase normálne aktívny aj fungoval....
     
  13. KaThaRsYs

    KaThaRsYs Pisálek fóra

    ten dvojnasobok skod druhy dden nefunguje, dakujeme bugpoint
     
  14. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Už BP nějak reagovalo na to, že na GE3+4+5 nefunguje, v uvedených obdobích, dvojnásobné poškození akční municí?
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, jak již bylo psáno, problém je hlášený i z dalších zemí a čeká se na jeho řešení.
     
  16. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    vynikajúce :D najlepšia časť akcie ktorá je aj tak 2 hodiny raz za týždeň.. a BP to opäť pokašle.. prečo nie..
     
  17. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Tak v pondělí je problém, že zdvojnásobné poškození nefunguje všude a ve čtvrtek to raději nespustí nikde :)
    Je vidět že bp se teď hlavně snaží nalákat nové "sponzory" na evropě 6 ...
     
  18. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    plně stebou souhlasím Azlabe :)
     
  19. LadyJane.cz

    LadyJane.cz Perspektivní autor

    • Doubleposting + Caps Lock
    omg prestante brecet vzdyt to hrat nemusite bez hrat mario a nebrec te porad kdo to ma porad cist nejsem fulka ale diky tyhle akci mam full 60 libraky 10 talentovych bodu x perele a x dalsich veci furt jen brecite nechcete miliardu perel od bp ????????

    A AZLABE TY RADSI UZ NIC NEPIS DELAS SI OSTUDU TAKOVY KECI JAKO TO MAJ PIRATI VYLEZT Z LODI NA BREH A ZACIT HRAT FOTBAL NA PLAZI??? CHCE SE MI Z TEBE BRECET JEZISI
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/7/16
  20. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Já vyjadřoval jen svůj názor na akci tak mě laskavě neurážej !!! Ostudu tady děláš akorát sama sobě a spíš se laskavě nauč jak se má na foru psát a jdi se klidně někam vybrečet !!!
    Co se týká akce tak ji ignoruji jen jsem si vystřílel duše na český design a o víkendu udělám úkoly a tím pro mě tahle akce končí. Jinak gratuluji k 60 librákům a talentům tohle vše o vše ostatní co jde koupit za perly už dávno mám takže je mi úplně jedno kolik perel při akci vydělám ... :):p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.