Evropský šampionát na Seafightu (10.6.2016 - 11.7.2016)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 9/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    Hráči tu nadávají na akci a sedí tu skoro non stop :D tak to nehrajte když se vám to nelíbí ale vy to hrajete víc jak mimo akci
     
  2. ~~~Poseidon~~~

    ~~~Poseidon~~~ Zelenáč fóra

    Chcel by som vediet, co za inteligent vymyslel futbalovu arenu, kde mozete zabit a okradnut supera a este sa stanete vitazom...Nie je to nahodou nejaka "teroristicka" verzia futbalu? Logika je na vracanie, hlavne ze sa peniazky sypu...Hanbite sa!
     
    hugosamo tohle ocenil(a).
  3. Amunsen.

    Amunsen. Zelenáč fóra

    bomba hra)).vubec se nic neseka, už včera nestačilo jak to nešlo, tak přidaj dalši akci at je to lepší..
     
  4. hugosamo

    hugosamo Perspektivní autor

    Socient, cez event mam zarabat perly inym sposobom ako z eventu? Tie zarabam mimo eventov na opevka a talenty a nie aby som setril na event.
    Cez event chcem zarabat perly, aby som mohol ziskavat duse a za ne odmeny. O tom ma byt event.
     
  5. socient

    socient Komisař fóra

    No perly zarabat idu ked mas municiu a aby si mal municiu musis chodit na arenu je to dobre urobene ze to mas cez vikend (mas viac casu) potrebujes iba dobry tim zlozeny z 3 hracov a to si myslim, ze sa da. Miestami to moze byt nuda ale kde inde zarobis 10k futbalky za 10 minut...
     
  6. K!m!reY_CZ_

    K!m!reY_CZ_ Aktivní autor

    nuda a né akce
     
  7. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    socient pokud nejsou ukoly nevydelas 50 ale tak 20 kilo munky za hod nemusis se ztrapnovat tady stejne kazdy vi ze ses od bp a zajimalo by mne proc nejsou ukoly ted jestli jenom kvuli tomu ze je arena zavrena tak je bp hodne ubohy
     
  8. socient

    socient Komisař fóra

    V aréne stráviš 10 minút hodina má 60 minút tak si to spočítaj rátam že za hodinu sa tam dostaneš 5x (čakanie v rade + prestávka = 10 minút) , stačí sa s niekým dohodnúť a ísť tam spolu . Úlohu som tam ani nepočítal :)
     
  9. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    nevim jak vy,ale muj vysledek je 600 even.NPC.jednou jsem ziskal 33k perel,a 4x vystřelil enemoi.takže mne to prostě nejde:(.ale co jedeme dal:p
     
  10. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    opět nudáááááááááááá :(
     
  11. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    cca 750 NPC - 4xperly tomu říkám akce ))
     
    *jakor40 tohle ocenil(a).
  12. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Souhlas.. a jeste kdyz vidim ten skaredej osmismerej pohyb lodi, tak se mi zhnusily a radsi pockam co bude na vymenu :)
     
  13. ..Emkos..

    ..Emkos.. Perspektivní autor

    750 npc a 4x perly? to je senzační.... Já mám střelených 594 npc a perly jsem dostal 1x.. Tak pak nechápu..
     
  14. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    Ale BP už bude dělat většinu desingu na 8 směru :) tak můžeš přestat hrát na desingy :D
    A když se vám akce nelíbí tak jí nehrajte :D
     
  15. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    2016-06-16 20:47:31
    Získal jsi 33221 perel.
    2016-06-16 19:48:33
    Získal jsi 33264 perel.
    2016-06-16 19:37:17
    Získal jsi 32806 perel.
    2016-06-16 19:32:17
    Získal jsi 33100 perel.
    2016-06-16 18:59:09
    Získal jsi 33141 perel.

    pak že to nepadá :D
     
    Naposledy upraveno: 16/6/16
  16. ĘŁVįŞ

    ĘŁVįŞ Pisálek fóra

    • Zbytečná citace
    Výborně gratulka hlavně toho sem zkopírujte co nejvíc at má BP opět důvod snížit % perlových eventů
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/6/16
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ĘŁVįŞ, prosím bez zbytečné citace viz pravidla.
     
  18. *CarcasS*cz

    *CarcasS*cz Rádoby autor

    kolik ti BP platí za tý bludy co sem dáváš, já ráno sešutil přes 200 ks a ani perla
     
    kywa tohle ocenil(a).
  19. LadyJane.cz

    LadyJane.cz Perspektivní autor

    je to nahode ja taky behem 30 minut 4-5 klidne
     
  20. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    tak uz na to hosi prisli jak vyhrat arenu staci mit dost ledovky tu arenu vymyslel fakt nakej genius
     
    hugosamo tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.