Eventy

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem 1patas1, 12/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 1patas1

    1patas1 Zelenáč fóra

    Chtěl bych jen říct, že eventy jsou naprosto zbytečne a nepřiměřené .. Proč to nerozdělíte do skupin nebo kategorii .. Př: Ten even co je teď .. Můj názor silní se stanou silnějšími a slabší si ani neškrtnou .. Nechápu to - jim to rovnou dejte zadarmo .. Event při kterym ty nejsilnějši lověj slabší a maj z toho ještě věci .. A ty slabší si prostě nemaj šanci zahrát ani .. Co to je ? Event by měl mít přínos pro každého kdo hraje .. A né jen pro lidi co ubíráj 25k na ránu .. Můj názor a myslim si, že nejsem sám kdo si to myslí ...
     
    Kuky-se-vrací tohle ocenil(a).
  2. 乂°tomus5乂°CZ

    乂°tomus5乂°CZ Zelenáč fóra

    Naprosto souhlasim, jsem stejného názoru!:)
     
    Kuky-se-vrací a 1patas1 tohle ocenili.
  3. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    heleď. Na sněhulákovi si mohli slabí hráči co si přečetli něco o hře, nechají si 5-tý level atd.
    na svém malém účtu už budu mít 100% desing ( i kdyby nevyšel zloděj)
    šenostech a o tom, na jakým serveru hraješ.
    je to jenom o zku
     
  4. 1patas1

    1patas1 Zelenáč fóra

    u sněhuláka jsem ty dárky kradl a hned samí hejty .. jako buď neděláš nic nebo tě všichni nenávidí :D
     
  5. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    naprosto souhlasím. :)
     
  6. Ahoj vsem piratum a piratkam:) s vasimi nazory plne souhlasim, ale druha vec je ta ze tuhle hru hraji uz skoro 3 roky a celou dobu je tohle porad stejne vzdy tu budou silnejsi lodky nez my a to nepatrim mezi slabe lodky, ale je to take o tom kolik se rozhodnete do tehle hry a vasi lodky investovat financi a to zalezi na kazdem z nas jinak tu nemate sanci si zahrat dulezite veci si jednoduse musite koupit jako jsou ebenova, slonovinova paluba, premko, tedka uz se bohuzel musi kupovat i krystalove balicky protoze je na mori jiz nevydelate takze je vylepsovani lode mnohem tezsi nez drive , ale pokud mate vsechno tohle tak trpelivosti a snahou se muzete dostat mezi lepsi lodky na mori, jen jedna vec me stve a to jsou jeste porad nekteri hraci zname firmy, kteri si dokazou nabugovat novy ucet a maj full full lod behem tydne a to je podle mne nefer hra.
     
    ◄☺•Mo•No•☺► tohle ocenil(a).
  7. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    Stejně ( zatím) musíš zaplatit za ebenovku a slonovinovku :D
     
  8. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    Eventy ?

    Jak kdy. Některé za to opravdu stojí , že si i malí hráči dokáží něco vydělat.

    Ale bohužel převahují Eventy které jsou pronás větší Abnormálně Prodělečně a co teprve pro ty menší.

    Ano souhlasím , že sněhulák byl velic výdělečný , ale to je 1 akce v celým roku ktrá je výdělečná a to nedělá dobré jméno této hře :(

    Lehce bych to pozměnil....
     
  9. sabotér90

    sabotér90 Rádoby autor

    Já bych to udělal takto: Určitě bych slabším loďkám, které ubírají treba méně než 4k dutou nastavil HP NPC menší nebo zvětšil odměny, a každý event by měl být výdělečný i bez nakoupení munky za reálné peníze.

    Ti, co by si koupili munku za reálné peníze by měli výhodu, Event by pro ně byl mnohem výnosnější.

    Např. Dýňová slavnost 2013 pro mne byla velmi výdělečná, i když jsem velmi malá loďka. Divil jsem se, vydělal jsem si bezmála 40K perel a byl jsem spokojený.

    Ale naopak Zimní slavnost je pro mne velmi prodělečná, protože jsem sám nedokázal sestřelit ani hugina, jediný výdělek představovali kry a zimní kalendář.

    Nevím jak vy, ale já bych určitě pozměnil akce, a ať se Eventi objevují na všech mapách proboha!
     
  10. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    bože ...
    to chceš aby jsi dostal z NPC 100 000 munice ?
    tyhle doby jsou dávno pryč ...
     
  11. sabotér90

    sabotér90 Rádoby autor

    Ne, nic takového nepíšu. Myslím tím, že slabé loďky, které ubírají cca 2k dutou tak mají sestřílet hugina s 500k HP a dostat za to mizerných 200 perel? Promiň, ale to je pro mne hodně prodělečné, vzhledem k tomu, že do toho padne cca 50k duté munice.
    Nevím, jakého názoru jsi na to ty, ale pro mne v tuto chvíli nemá cenu si s Eventem vůbec něco začínat.
    Jen doufám, že se to zlepší.
     
  12. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    čau,nestačím se divit,co tady známe tváře píšou za rozumi-jeden má 2 učty na 1 servru-i když tvrdí,že to je podle pravidel vše o.k)samozřejmě,tohle už je určitě vyřešeno,stále-moje malá lodka-muj malí učet-mono,omg,na co to máš??bud hraješ pořádně na 1 lodce,nebo běž do háje,a ty tvé rozumy,že je to vše dovoleno,tak ty si skoušej na BPo_Oty si tedy ted necháváš lodku(tvuj malí učet-jak tomu říkáš do 5 lev.- a co pak s tím?)nasříliš si NPC a pak ho malím dorazíš,no že tě to baví:Da pak,dáš někde-......:eek:
     
  13. →☆κɨƝg☆←

    →☆κɨƝg☆← Zelenáč fóra

    Ako nechcem byť zlý ale táto akcia bola podla mňa super výnosná lebo nemám nejak extra veľký dmg ale dokázal som si zarobiť na snehuliakoch cez 500k perál keď som to non-stop točil tak to šlo ako nič. Je pravda že ice floe sa mi moc nevyplatilo strielať lebo tam nič dobré podľa mňa nepadalo až na akčné kľúče alebo munícia ale bolo mi to jedno. A podľa mňa takéto akcie sú super a preto by mohli byť častejšie.
     
  14. Fanka

    Fanka Pisálek fóra

    vy ale nechapete ze tohle uz neni hra ale byznys :)
    proc budou delat eventy pro slabe lode ktery do hry nedavaji ani korunu.vzdy se budou starat o ty kdo jim pravidelne spori...
     
  15. →☆κɨƝg☆←

    →☆κɨƝg☆← Zelenáč fóra

    To je s časti pravda ale tieto eventy boli výnostné aj pre tých čo neinvestujú do hry peniaze.
     
  16. No nevim jak malé lodky to si jako fakt myslíte že si příjdete založíte si účet a budete vydělávat vejvary hned zimí event design a mazla,jak by k tomu přišli ostatní co na svích lodích makaj, taky jsem začínal s dmg kterým se dá vydělat akorát pár zlatek a nesouhlasím s tim aby se někomu něco zlepšovalo jen proto že je začátečník. Už toho i tak pro vás začátečníky BP udělalo dost. A jedíný co vy musíte je že si tu nebudete stěžovat jak se vám to nevyplatí když dáváte dutou 2k na ránu a budete na svích lodkách pořádně makat.
     
    →☆κɨƝg☆← tohle ocenil(a).
  17. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    • Zbytečně dlouhá citace
    Malý účet s 5-tym levelem je dobrá věc
    Střílím tam s ním už 4500 na ránu ( teď jen 4100 /talenty/) a uplně v klidu si vyděláváš perly na adm. sinclairech.
    nedělá mi problém na malým vydělat 60 000 perel :) denně, ale jezdím na velkém, takže v klidu vydělám tak 10 000 perel, ale to sem nepatří :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/12/13
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ◄☺•Mo•No•☺►, vyvaruj se prosím zbytečné citaci viz pravidla ZDE.
     
  19. sewses

    sewses Perspektivní autor

    Zdárek..Určite je to velky rozdiel strielať 3-4k dutou a bez rampy abo len z 3 stupnom rampy,ako ful dmg plus rampa na 6 stupni..Ale ked už som tu určite by som dal navrh možno vela hračou nebude suhlasiť ....Moj sa tiky mapy amaterasu teda svetelnej mapy..Vela hračou tam vymakalo lode len sranda je že skrz vydinu zarobku nepostupuju v leveloch a zostavaju trebars na 15 Lvl...Tu by chcelo spraviť zasadnu zmenu stiahnuť level Svetlenej mapy bars na 10iaty level a umožnit tak malim lodiam si zarobiť perly..Aj tak sa tam len vystavaly tie lode.Čakaju kym im maly zostrelia sunburstou a potom si strelia velkeho samy,čisty vyvar..O toho velkeho amaterasa až tak nejde ale ked si chcem zarobiť nejake perle dojde full lod čo tam už v podstate nema čo robiť a zostrelima o pet minut skusim štastie znova a scenar sa opakuje, česť vynimkam.....Tu sa niekto preratal a zabudol že to bola mapa robena pre male male lode...Toto by som zmenil ked si chcu robiť hrdinou nech si idu na vyšie mapy alebo na behemot...A možno by sa tam hodil aj 8 herny level aspon by nemohly branit aliančne ostrovy len po 8 level aj ked by šykovny hračy založyli dalšie učty.. srry že som to trošku prekombynoval je to len navrh..potom by možno aj mali prestaly plakať..alebo nech sa tam nemožu hrá
    čy strielať navzajom !!!!
     
  20. sewses

    sewses Perspektivní autor

    • Spam
    nejak ste zamrzly !!:p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.