Event na pušný prach

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem UltimaTe™, 27/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. UltimaTe™

    UltimaTe™ Pisálek fóra

    Zdravim, v poslednej dobe su eventy ovela castejsie a bez pauzy. Medzi jednotlivymi akciami ani nestíham nazbierať pušný prach zo svitkov, aby som mohol zarábať na ďalšom evente.
    Bolo by teda dobré zrealizovať nejaký event pri ktorom by sa dalo aj lahšie získať pušný prach alebo jednoducho ho pridať za nízku sumu do čierneho trhu pri každej akcii.
    P.S.: Viem, že je vela hráčov, ktorí mali velké zásoby a ani tieto neustale eventy im nevadia, ale určite su v menšine a je viac hráčov, ktorí by potrebovali získať viac pušného prachu na eventy :)
     
    Amather a *Jack-Sparoww*cz tohle ocenili.
  2. *Jack-Sparoww*cz

    *Jack-Sparoww*cz Rádoby autor

    plne s tebou souhlasim :)
     
  3. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    Dobrý nápad ! ;) souhlasím
     
  4. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    neviem ako vy ale ja mam asi tak 70 000 pušneho prachu a to robim pergameny velmi malo podla toho že mam minimalne HP.kolko ho musia mat hrači čo maju HP500K, ti musia mat zo zvitkov pol mega prachu
     
  5. →☆κɨƝg☆←

    →☆κɨƝg☆← Zelenáč fóra

    no neviem ako ty ja ho mam poěehnane dosť a pohode stíham dopĺňať :D a čo poznám veľa kamarátov ho majú v 6 ciferných číslach takže toto je podla mňa nereálna a zbytočná akcia lebo prach ti padá už skoro zo všetkého.
     
  6. Brigadyr

    Brigadyr Zelenáč fóra

    jo kdyby to davalo prach v nějakym zajímavém množství byl bych pro,ten kdo tvrdí kolik nemá nasbíráného prachu a že nemá problém doplňovat asi tráví u hry moře času nebo druhou možnost nebudu ani rozvádět,všichni víte o co jde.
     
  7. UltimaTe™

    UltimaTe™ Pisálek fóra

    Presne o tomto som hovoril že určite su hrači ktori hraju nonstop už par rokov a kym ešte neboli eventy tak často tak iba šporili a šporili a teraz maju ešte furt dosť. Ale takí novší hráči ale aj tí čo nemaju tolko času nestíhajú tak rýchlo poskladať svitok a nazbierať ďalší prach... :)
     
  8. Amather

    Amather Zelenáč fóra

    • Zbytečná citace
    Zdravím, návrh se mi líbí, klidně bych ho přijal :)), ale jen tehdy, kdyby to bylo v rozumném počtu..např. 4x střelný prah je odměna uplně na nic..

    P.S.: →☆κɨƝg☆←, není se čemu divit, když jsi BOToval, jak divej...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/12/13
    ◄☺•Mo•No•☺► tohle ocenil(a).
  9. →☆κɨƝg☆←

    →☆κɨƝg☆← Zelenáč fóra

    Ja nemam dovod botovat mne staci jazdit na zvytkoc :)
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Amather, vyvaruj se prosím pro příště zbytečné citaci viz pravidla ZDE.
     
  11. UltimaTe™

    UltimaTe™ Pisálek fóra

    Amather ja som to nemyslel len ako odmeny z ice floe, ale kludne aj nejake eventove lode za ktore by mohla byt odmena napr. 50 pusneho prachu a samozrejme by sa dali strielat aj dutou... Popripade by hraci, ktori maju uz viac ako 50k pusneho dostavali za tie NPC iba perly ako je to teraz s bratmi v zbrani :)
     
  12. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    čau,tak jak píše brigadyr,já trávím hodně času hrou,svitky dělám zásadně dutou,bez štítu a prachu,prach a štíty používám na moři,mám cca.250k jak štítu tak prachu,mám to těžce odmakané,a ten co si tu příjde zahrát jen 1 za týden tak to ani nepotřebuje.za chvilku tady budete chtít eventy i na dutou,i když ty už jsou myslím v podobě obchodních na nízkých mapách:D
     
    ŦZoroŦ tohle ocenil(a).
  13. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    Přesně Petriku :)

    Také dělám svitky jen dutou bez prachu a bez štítů.

    Střelný prach
    Stav:
    313541


    Agwe pancéřové pláty
    Stav:
    400316

    Takže vydělat se dá v naprostém klidu a není třeba na to žádný event :D
     
  14. Micro→Cze←

    Micro→Cze← Zelenáč fóra

    Můj názor takovej prach si pořád držím na 70k a dělám s nim všechno nevypínám ho...Pořád si to udržuju mojo svitky všecko...Nový hráči no tam de o to že jsou spíš líní odměny ze svitku nejsou nějaké zázračné tak je prostě nedělají a pak se diví že mají 20 prachu a brečí...Jinak prach se dá koupit 150 prachu za 24kč ikdyž tato varianta je přehnaná...
     
    =Ronny™97= tohle ocenil(a).
  15. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Prosím tvorcu návrhu, aby návrh založil opäť aj s hlasovaním

    Ďakujem
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.