Dýňový festival 2016 (31. 10. 2016 - 14. 11. 2016) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 28/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ..Emkos..,

    pravděpodobně individuální chyba, předáme dále. U mě jde nyní naopak rychleji než dříve, je vidět na výpisu z deníku.

    2016-11-10 17:56:49
    100 x Pistole s doutnákovým zámkem připsáno. Důvod: Obchodník
    2016-11-10 17:57:01
    100 x Brigantina připsáno. Důvod: Obchodník
    2016-11-10 17:57:14
    100 x Dýka připsáno. Důvod: Obchodník

    2016-11-10 18:01:43
    100 x Brigantina připsáno. Důvod: Obchodník
    2016-11-10 18:01:47
    100 x Brigantina připsáno. Důvod: Obchodník

    kéž by to takto bylo vždy ...

    pěkný den
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ♖.єχρєят..!.[ѕνк].♖, zas tak nejstarší nebudu v týmu jsou i hráči co si pamatují více. Nicméně ano svůj názor mít mohu a také na spoustu věcí mám, ale mělo by ti být rozhodně jasné, že bych neměl jednat proti svému "zaměstnavateli" . A zároveň bych měl i dodržovat určitá pravidla.
    Nemluvě o tom jak vidím hráč tam není.
     
  3. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    a opet to nejde erby v cudu 45kilo munky v cudu za to uz by mel nekdo dostat padaka
     
  4. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    chcem sa spýtať FM že čo je myslené tým že čierny trh je otvorený do XX.11.. či sa tým myslí do 20 ako to asi každého napadne keďže to je 20 rímskymi.. alebo je to tak ako napísalo CM že je to neurčitý dátom.. ak je to takto tak chcem vedieť kedy sa BP uráčiť povedať že dokedy bude a ako si predstavujú že to majú hráči vedieť že je to "neurčité"
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj AdmSity, jedná se samozřejmě o neurčité datum. Odhaduji, že trh bude uzavřen 16.11. ale je to pouze odhad.
     
  6. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    a vieš mi prosím ťa vysvetliť prečo to tam nie je napísané že to je neurčité dátum??? nehovor mi prosím ťa že tam vy ako CZ/SK FM nemôžete dopísať čo to XX znamená.. hráči si to majú vycucať z palca za tie odmeny čo dostávate ako CM/FM SCM by ste mohli hráčov aspoň na fóre informovať že to je neurčitý dátum a nie 20.11..
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj AdmSity, například pro mě a nejen pro mě je logické, když jsou data napsána arabskými číslicemi a jedno číslo je napsané dalo by se říci římskými číslicemi, že to bude spíše neznámé číslo.
     
  8. .Sirael.

    .Sirael. Zelenáč fóra

    Proto již nejde na černém trhu nakupovat munice ani klíče. A nejspíš do konce akce nepůjde samozřejmě bez náhrady, protože provozovatel si vyhrazuje právo akce i předčasně ukončit bez náhrady.
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj .Sirael., problém je hlášen nicméně jak jsem četl zde na fóru některým hráčům pomáhá změna prohlížeče jiným zas naopak se víckrát odhlásit a přihlásit až se nákup povede.
     
  10. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    chystá sa bigpoint predĺžiť akciu o tú dobu po ktorú nejde a nepôjde hra? vďaka
     
  11. .WWW.

    .WWW. Aktivní autor

    Jaký prodlužování, tuhle rádoby fungující trapárnu by měli co nejdřív ukončit. Vždyť tu nic pořádně nefunguje a opravovat to jak je vidět nebudou.
     
    kywa tohle ocenil(a).
  12. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    bylo nebylo,za sedmero servry a sedmero majiteli se rozprostíralo rozpadlé království...:D:D:D
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj fundarkangels.cz, přestaň tu prosím spamovat děkuji.
     
  14. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Ahoj zajimalo by me, jakozto ze zitra konci akce, a neni napsane kdy konci trh, a co vubec bude na vymenu.. myslim ze to zajima i ostatni hrace, mam dost prace pristi tyden tak cekam, co budu moct vymenit nebo nechat duse pro vymenu... :)
     
  15. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    bigpoint to ani sám nevie.. takže neviem čo čakáš jakor :D zatvoria trh nepovedia hráčom a o 3 povedia za čo vlastne vymenili esencie
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *jakor40, černý trh si myslím, že skončí 16. 11. Nicméně pokud jde o výměnu zatím nic nevíme odhaduji, že dojde před koncem akce tudíž během pondělního dopoledne ale je to jen odhad.
     
  17. kandoll

    kandoll Rádoby autor

    možná to někde je , možná ne, já nic nenašel, tudíž se ptám.... výměna bude v jakém poměru a za co???
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj kandoll, ne opravdu bohužel zatím nic nevíme.
     
  19. Mike*van*Ghorenast

    Mike*van*Ghorenast Perspektivní autor

    Konečně výměna duší ,ale ouha ! Asi neumím počítat , jelikož za 6700ks pavoučí esence bych měl dostat 446 tis a ne jen ( 212751 x Dýňová munice připsáno. Důvod: Pavoučí ) . Buď neumím počítat ja ,nebo BP.
    Pavúčia esencia za Tekvicovú muníciu v pomere 15:1000.
    Kde je chyba?
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Mike*van*Ghorenast, již byl hlášen případ že někdo dostal více a někdo naopak méně.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.