Dýňový festival 2016 (31. 10. 2016 - 14. 11. 2016) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 28/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. TINKA15

    TINKA15 Rádoby autor

    Čau,chtěla bych nahlásit nehratelnost akce,dnes odpoledne až ted do večera prostě hnus,sekáni,lagy,atd.Stalo se to už asi 4x,a nejhorší je,když to udělá na boss map,či při střílení akčních NPC.Prosím o nahlášení Hansovi.
     
  2. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj TINKA15,

    chyba byla večer hlášena, přesto díky za upozornění.

    pěkný den
     
    • Vulgarita
    Myslel som že skupinová mapa je PvE a preto nechápem ako je možné že tento hráč [7₴7] RoBeRt[7₴7] 14/5030313 dokáže na skupinovej mape zaútočiť na hráča.....nestačí že botuje ešte aj buguje, EDIT
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/11/16
    Ɓд๓ъіէӃд_1 tohle ocenil(a).
  3. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    expert dá sa tam útočiť na hráčov celkom bezproblémov.. stačí mať jedno liečivé delo začať lieičiť a prehodiť na normál muníciu..
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ♖.єχρєят..!.[ѕνк].♖, prosím bez urážek hráčů.
     
  5. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    s tymi botermi treba zatocit alebo zrusit rebricky a vsetkym ktory to hrali podstivo dat odmeny zato...
     
    duro370 tohle ocenil(a).
  6. Ŧ-šincekCZ-2-UEK

    Ŧ-šincekCZ-2-UEK Perspektivní autor

    • Vulgarita
    a k čemu to vede?? botery at třeba i nechají, ale ať opraví ty EDIT chyby'!!!!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/11/16
  7. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    tak ty jsi už tady dopsal DDD
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ŧ-šincekCZ-2-UEK, prosím dle pravidel.
     
  9. TINKA15

    TINKA15 Rádoby autor

    Čau,takhle by to mělo být-
    Pomocné lodě lze najmout za Platónovy mince:
    • Pomocné lodě 1 a 2 je třeba vysvobodit z pastí
    • Pomocná loď 1 okamžitě potopí veškeré Embly.
    • Pomocná loď 2 tě léčí.Ale vžádnem případě to nefunguje.Ten červený hnup si střelí jen když se mu chce a to ještě embla nesejme napoprvé,musím mu pomoc,když náhodou nechám 2 embly žít,okamžitě se rozmnoží a nepomuže mi ani uder.Tot jedne věc.Druhá věc,kdo mi vráti erby za skupinovou mapu a munku,když se to každý den několikrát sekne??Už jsem to tady psala a bylo mi odpovězeno,že už je vše o.k.Jinak mi po dnešním restartu nešlo nakupovat v č. trhu,objevovala se bíla stránka.A to jako chcete sloučit servry???Tohle bude pak Váš poslední hrdinský čin.
     
  10. Hej Poseidon, ty veľký zástanca BP a ochranca vysvetlí mne a aj ostatným hráčom, ako sa dá toto dokázať http://prntscr.com/d5bivu

    Určite to dokázal bez použitia bugu alebo niečoho podobného, však že? Taká bude určite odpoveď BP, čiže pre teba svätá pravda a budeš nám tu tlmočiť túto blbosť, ktorej samozrejme sám začneš veriť......len tak ďalej a aby toho nebolo málo, predpokladám, že BP ho z rebríčku neodstráni pri ich rýchlosti riešenia problémov a tak vyhrá 1. miesto i keď možno dostane ban......ale možno BP prekvapí aj mňa samotného :D :D
     
  11. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    Môže mi prosím niekto napísať návod ako kúpiť akciové kľúče? od včera keď ich chcem kúpiť mi vyhodí bielu obrazovku a môžem si akurát tak ...
     
  12. ..Emkos..

    ..Emkos.. Perspektivní autor

    To dělá i když chceš cokoli koupit u obchodníka.. Vyskočí bílé okno že stránka nefunguje. :)
     
  13. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    chyba s nákupem byla předána a již mi černý trh funguje, pokud by někomu ještě nešel prosím server a co konkrétně.

    2016-11-10 12:26:17
    1000 x Dýňová munice připsáno. Důvod: Obchodník
    2016-11-10 12:26:34
    1 x Akční klíč připsáno. Důvod: Obchodník

    pěkný den
     
  14. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    expert to neni cas na bonusovce ale jak rychle ho bp tym dokazal porazit na kurtu
     
  15. ..Emkos..

    ..Emkos.. Perspektivní autor

    Ahoj Mirku,

    Černý trh mi funguje ale zbraně, vybavení atd. pod obchodníkem stále hází chybu stránka nefunguje.
     
  16. .WWW.

    .WWW. Aktivní autor

    Včera večer po půlnoci se nedalo přihlásit na moře. Uvítala vás bílá mapa. Po několika opakovaném stisku F5 došlo k přihlášení na moře. I když měla mít loď plné HP a VB , tak oboje nula a oprava se stále vypínala. Odezva na provedenou akci byla minimálně 15 vteřin a víc. To trvalo zhruba 45 minut. Opravdu povedená akce.
    Lhaní, tolerování podvodů a podvodníků a neschopnost udržet hru provozu schopnou, dobrá vizitka BP. Jak je vidět tak tuto hru BP jednoznačně posílá do kytiček.
     
  17. Ɓд๓ъіէӃд_1

    Ɓд๓ъіէӃд_1 Pisálek fóra

    Fakt sa ti čudujem že sa čuduješ však tato hra už davno nieje hratelna...
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ♖.єχρєят..!.[ѕνк].♖, tvůj názor ti nebudu vyvracet i když bych ze své pozice měl samozřejmě hájit svého provozovatele a nepopírám, že tomu tak vždy nedělám. Nicméně ve hře spousta hráčů využívá bugy a různé například doplňky z jiných akcí, které nemá spousta hráčů. Ale hlášení hráčů se jak bys už mohl vědět dělá na podpoře, která to předá následně dál. Zde s tím opravdu těžko něco uděláme čas je to sice divný ale jak ho někdo získal opravdu nevím aby se konkrétní postup mohl vyřešit a ani nemám právo a taktéž možnosti problém vyřešit a hráče z žebříčku odstranit.
     
  19. Poseidon, úprimne ti poviem ako iste obaja vieme tento hráč už je na podporách isto hlásený nie len na našej ale dovolím sa s tebou vsadiť, že dotyčný hráč vyhrá 1. miesto a nebude do konca akce odstránený.....keby sa tak stalo, BP by ma určite milo prekvapil, s tým žeby to stihol spraviť niekedy včas ešte v priebehu akcie :))

    Inak je to Gantrilova skrýša (bez pomocníkov samozrejme keďže je to na čas), čiže za taký krátky čas sa toto spraviť nedá ani keby používal bonusy s iných akcí :) :) Za tým bude niečo iné ;):rolleyes:

    Netvrdím, že ich vždy zastávaš ale čo sa týka témy korupce, mne sa zdá že sa ich viac zastávaš akoby si mal povedať svoj vlastný názor na to, pri tom všetkom čo sám dobre vieš, že sa tu deje na Seafighte.....nie si tu len 1r, si najstarší člen SK/CZ podpory a sám dobre vieš aká to bola super hra ešte zo začiatku a pár rokov do zadu, kým BP nezačal ťahať viac na kvantitu € ako kvalitu.....vám členom podpory to môže byť jedno, keď dostávate napr. voodoočka 3lvl ;):cool: ale nám normálnym hráčom to až tak jedno nie je :mad:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.