Dýňový festival 2016 (31. 10. 2016 - 14. 11. 2016) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 28/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. AngelShip

    AngelShip Pisálek fóra

    Zdravím chci se zeptat ukoly se každý den Resetují nebo jsou do konce fáze? děkuji
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj AngelShip, bohužel oficiální informace o tom nemáme. Nicméně předpokládal bych, že pro každou fázi budou nějaké. Jak jsem slyšel, někomu se resetovali, ale oficiální informaci o tom, že se mají resetovat zatím nemáme.
     
  3. AngelShip

    AngelShip Pisálek fóra

    já mám právě ukoly už hotové krom inferna na to nemám level ale tam ty mám komplet a další už nemám. Tak jsem myslel že se budou opakovat jinak to mužu zapnout až ve druhé fázy
     
  4. ImmortalSvK

    ImmortalSvK Pisálek fóra

    dufam ze budu ale voodoo dela ve 2. faze, tie ma celkom potesili kedze mam novy uce na GE6
     
  5. strýcu

    strýcu Perspektivní autor

    tak je tady2 faze a 1 ukol je splnitelny jen kdyz si koupim dalsich 75 uctu a nasypu do nich po 10kilo dik BP
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj strýcu, což takhle býti konkrétnější.
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj kvako*svk*FMF, zde ti na loď nevidíme to může jen podpora. Nicméně deník někdy udělá výpis opožděně. Odměny to dává:
    2016-11-04 18:14:48
    Blahopřejeme! Úkol jsi úspěšně splnil!
    2016-11-04 17:57:48
    Potopil jsi loď Gantril.
    2016-11-04 17:57:48
    Získal jsi 1 x Magický erb .
    2016-11-04 17:57:48
    Získal jsi 1 x Knížecí měšec s kořistí .
     
  8. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Rádoby autor

    jak na toho Gantrila,2x jsem to skusil a vždy jen jednoho pomocníka vyprostím a pak dám 50% a pomocník je kaput a já následně též
     
  9. monca*CSA

    monca*CSA Zelenáč fóra

    Super akceee ! Jedu den noc :)
     
  10. martin0007

    martin0007 Zelenáč fóra

    Poradí někdo jak udělat Gantrilovo doupě? Jde mi vysvobodit pouze jeden pomocník. Dám platononvou minci takže by měl pomocník okamžitě potopit všechny Embly jenže nestíhá ikdyž mu pomáhám a zachvíli je jich tam tolik že je konec..
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj martin0007, kdyby ses podíval zde na foru, nejdřív vysvobodíš jednoho a poté když je gantriel malý vysvobodíš druhého. Nicméně jeden mi bez potíží stíhá embaly zabít. Druhý regeneruje.
     
  12. guliverr

    guliverr Rádoby autor

    Gantrila dýnovou, ty druhé úderem, jinak to snad ani nejde. úderem jsou na ránu. nesmí se nechat přemnožit, jen je to na hlavu to přehazování. Pomocník mě léči 520 to si mohl nechat :D
     
  13. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    da nekdo radu jak se chovat na skupinovce
     
  14. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    první musí najet tank at ho picá gantroš,pak ostatní a začnou šutit uponky,tank musí vystřelit první do bosse,pak šutí all + uponky,tank jede pořád bosse,gantroš zmizí a all jedete do rohu se šutit ty šnorchly a tak dokola než ho sundáte..nesmíš ovšem narazit na trotli,pak jsi v zadku :rolleyes:
     
  15. *_sherloch_holms_*

    *_sherloch_holms_* Zelenáč fóra

    Kde získám emblemy na bonusové mapy,když mám level 5! Děkuji
     
  16. duro370

    duro370 Zelenáč fóra

    Predsa v platobnej oblasti :D bol raz jeden balíček v hodnote 50€
     
  17. *_sherloch_holms_*

    *_sherloch_holms_* Zelenáč fóra

    No.dík,ale myslel jsem ze hry ho získat.
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *_sherloch_holms_*, jediná možnost udělat si level 6 aspoň a přes dullhana. Mimo platebku.
     
  19. *_sherloch_holms_*

    *_sherloch_holms_* Zelenáč fóra

    Dobrá díky, myslel jsem si,že je to tak.Nevím proč mi to dává v úkolech střelit akční NPC,když na to nemam level. Každopádně díky .
     
  20. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    dik funkdarkangel skoda munky
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.