Dýňová slavnost 2015 (31. 10. 2015 - 12. 11. 2015) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 30/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. alkyboy22

    alkyboy22 Pisálek fóra

    Funguju pomocnici na tej bonus mape proti Gantrilovi? lebo som skusal len treningovu verziu a Helsing vobec nezabil tie embly a pomocny liecitel ma liecil len 900 hp na strelu. diky za info.
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj CZ_isostar_CZ, ne denní měli by být celkové jako za jednotlivé fáze.
     
  3. oslík-ÇZ-ŨEĶ

    oslík-ÇZ-ŨEĶ Rádoby autor

    Docela by mě zajímalo jestli z boss mapy bez pomocníků padá něco jiného než 13kové kameny... Udělal jsem už 12 boss map bez pomocníků a v seznamu odměn jsou 13kové, 14kové a 15kové kameny plus designy Gargouille, Bezhlavý jezdec a Terror Lovibond (gargu a jezdce už mám, tudíž mohu získat jen terror kterej by se mi z hlediska šutrů celkem i líbil). Spravil jsem 12 boss map a dostal jsem vždy jen 13kový kámen... Co to má jako sakra znamenat????? :mad::mad::mad: Dostal už někdo 14kový bo 15kový kámen?...
     
  4. .sh!my.

    .sh!my. Rádoby autor

    • Zbytečná citace
    Ahoj, nevim, jak moc ti pomuzu, ale kazdopadne bys mel mit minimalne 100 tis dynovky (i vice) a 30-35 voodoo uderu (na embly) a hodne amuletu, ktere doplnuji 25 000 hp, nebo vb. Pak si myslim, ze bys to mel zvladnout, ale je to otrava a pocitej minimalne 30 minut, kdyz nepustis mys z ruky. Preju hodne stesti a fej vedet, jak jsi dopadl..
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/11/15
  5. [-Bender-]

    [-Bender-] Aktivní autor

    Ja som to spravil cca 8 - 10 krát, z toho 2 červené 13 lvl kamene, zvyšok modré, tiež 13 lvl
    Kamarát dostal dizajn keď to robil tretí krát (15 dmg a 16 crit )
     
  6. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj .sh!my. a magorsea, prosím bez zbytečných citací viz pravidla.
    Ahoj oslík-ÇZ-ŨEĶ, bohužel jsem zatím takově štěstí neměl. Na seznamu odměn jsou, ale jestli je už někdo dostal zatím nemám tušení. Jen pozor už jsem dávali žádost o kontrolu to, že již vlastníš dané designy neznamená asi, že je nemůžeš dostat znovu. Byla na to již upozorňována i podpora některým z hráčů.
     
  8. oslík-ÇZ-ŨEĶ

    oslík-ÇZ-ŨEĶ Rádoby autor

    Poseidone, od nás z cechu dostali akorát 2 lidi ten největší design (toho terror lovibonda) a asi 4 lidi gargu, a 2 lidi dostali 14kový kámen, jinak všichni ostatní jen 13ky a 13ky šutry...
     
  9. CZ_isostar_CZ

    CZ_isostar_CZ Rádoby autor

    Já jsem dostal garguilla, 1x 15, 2x 14 a asi 8x 13...Ta boss mapa je docela chudá...
     
  10. oslík-ÇZ-ŨEĶ

    oslík-ÇZ-ŨEĶ Rádoby autor

    • Urážky provozovatele
    Tak jsem dodělal 15tou boss mapu a překvapivě 13tkový šutr... Kašlu na celou boss mapu, co ti EDIT z BP naslibují... 14tkové a 15tkové šutry a celkom pekný design (z hlediska kamenů), a z 15 boss map bych jako mohl dostat párkrát nějaký vyšší šutr nebo ten velký design... :eek::eek: Kašlu na dulahany a jdu zase střílet gargy a inferna, perly se na to vydělaj rychlejc a za esence ještě něco nakoupim...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/11/15
  11. Cannis_Aureus

    Cannis_Aureus Pilný autor

    A TA BOSS MAPA JE OMEZENA CASOVE NEBO MUSIM JEN ZNICIT NPC, JESTE SEM TAM NEBYL
     
  12. Monostr

    Monostr Perspektivní autor

    nestezujte si :D mam 12K dynove esence, 0 ostatnich a 3 patnactkovy kameny ..... kde je problem? :D všichni by jste chtěli snad už 20 šutry? tak ZAPLAŤ! :)))
     
  13. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    ja som moc tych map nerobil. Na prvy pokus garguilla. na dalšie 2 pokusy kamene 13 stupnove.zaujimave že dizajn som chytil s pomocnikmi a kamene ked som išiel bez pomocnikov. dalšie pokusy pojdem iba s pomocnikmi, viac sa to oplati;)
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj oslík-ÇZ-ŨEĶ, prosím bez urážek viz pravidla.
     
  15. [-Bender-]

    [-Bender-] Aktivní autor

    Niečo pre malých hráčov ...
    Gantril sa schová a pomaly opravuje ( vtedy neskáču tie malé zrúdy tak šup na druhý koniec mapy a opraviť sa, netreba ani amulety ) pri týchto hp :
    22,7
    20,1
    17,8
    15,2
    12,7
    10,1
    7,8
    5,2

    Malá rada, keď naskočí druhá tráva dám 2 rany gantrilovi a strielam trávy. Vždy sa množia x2 nepribúdajú po jednej, čiže 1 2 4 8. Ak ich skočí 8 je na 90% koniec.
     
    Silent_knight a CZ_isostar_CZ tohle ocenili.
  16. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj [-Bender-],

    pěkný příspěvek, jednoduše řečeno vyskakuje každých 2,5 M. Začíná na 25 M, 20, 17,5, 15 atd. Dá se tím nahnat nějaký čas, pokud nad tím trochu více přemýšliš.

    pěkný den
     
    Naposledy upraveno: 8/11/15
  17. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Ja si zase nechám 4 embly pri tých HP ako si uviedol vyššie a strieľam ich požieračom.
     
    CZ_isostar_CZ tohle ocenil(a).
  18. Kučim

    Kučim Rádoby autor

    Ahoj Oslík..ještě jsem nemel čas pořádné hrát druhou fázi. .ale dal jsem si dvakrát Gantrila. .padl mi pokaždé šutr 13,14 oboje harpky. .rád bych taky ten disajn s 15 sutrama. .Ale když nepočítám šutr z mapy. Moc se mi ta boss neoplatí když nakoupím munici jak dynovku tak uder. .výdělek není nijak valný. Hrál jsem to také bez pomocníků. všem pěkný den
     
  19. yehudask

    yehudask Zelenáč fóra

    Ja mam taky mensi problemik.
    Skocim na mapu zostrelim vyhonky,aby som sa uvolnil.potom idem vyslobodit pomocnika.Da sa mi vyslobodit iba jeden druhemu sa neda znicit trava(mozno to tak ma byt neviem) Pohnem sa dopredu smerom ku Gantrilovy a hned na zaciatku je tam tolko travy,ze ho nie je ani vidiet!!!!Dostanem hned asi 20 zasahov a 100 000 zivota v pr.... Ak odtial ujdem mimo dosah aj tak mi ubuda zivot.Skusal som to asi 3 krat a vzdy to iste.Niekto tu daval video navod,ale tam bol na zaciatku Gantril a postupne tam naskakovali vyhonky.Ked chcem vyslobodit pomocnika a hned idem na Gantrila uz sa neda nic urobit.
    Ma niekto podobnu skusenost?Je to bug ci to tak ma byt?
     
  20. 乂°°DaRkShArK°°乂

    乂°°DaRkShArK°°乂 Pisálek fóra

    zdravím ja mam tiež problém idem na bos mapu uvolním van helsinga ten zostrelí iba jednu emblu a potom ich tam skočí asi 20 a van helsing nestriela a hned ma dajú dole embly čo stým ? dík za odpoved
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.