Dýňová slavnost 2015 (31. 10. 2015 - 12. 11. 2015) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 30/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Elnino1

    Elnino1 Zelenáč fóra

    Rob Halfrod máš velikú pravdu
     
  2. Presne mali odobrať tie perly a bonusy z pergaču čo bola chyba už len to je chyba že tak nespravili.....
     
  3. [-Bender-]

    [-Bender-] Aktivní autor

    Dá sa to, záleží kedy hráš a treba mať aj to svoje "know how" + trochu šťastia. V nedeľu som sa dopracoval k voodo delám až niekedy naobed a začal som hrať ráno o ôsmej. Dnes v pondelok som mal delá po hodine hrania.
     
  4. *black-skull*

    *black-skull* Zelenáč fóra

    Zdravím. Mám taký problém s talentami. Neviem či to je akciou alebo nie ale mam kúpený nový talent a nemôžem si ho nikde priradiť. Nevie niekto náhodou prečo?
     
  5. socient

    socient Komisař fóra

    off topic ale musis mat v zakladu 6 bodov
     
  6. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    To je fakt na prd tech eventu jezdi strasne málo
     
  7. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    Uvědom si že BP z 90% živějí bugeři,vezmi jim něco a BP končí ;)
     
    • Doubleposting
    Dáva vlastne tekvicová dvojnásobok elitných bodov či nie??

    Po cca. 15h. tu není žiadny schopný moderátor aby mi dokázal odpovedať??!!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/11/15
  8. **Beta**

    **Beta** Zelenáč fóra

    LOST CONNECTION ! tak daleko som sa dostal
     
  9. _Bigoš_(K*P)

    _Bigoš_(K*P) Perspektivní autor

    41% a sme došli starááááá mama
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj **Beta**, bude restart na opravy.
    Ahoj ♖.єχρєят..!.[ѕνк].♖, nemůžeme odpovědět pokud tyto informace nemáme. A dodržuj pravidla.,
     
  11. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    tak konečne sa aj na mna včera usmialo štastie a dostal som sa v ulohach až na voodo dela. Trvalo mi tych par Revento od 18.00 hod až do poslednej chvile. -
    2015-11-02 23:54:08Blahoželáme! Úlohu si úspešne splnil!
    2015-11-02 23:54:08Získal si 2 x Voodoo-delo.
    2015-11-02 23:54:08Získal si 25000 elitných bodov.
    2015-11-02 23:54:08Získal si 20000 perál.
     
  12. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Úlohy sa resetujú reštartom (5.00 ráno). Alebo v priebehu dňa ako tomu bolo dnes, takže kto to stihol na dva krát, tak má za dnešok 4 voodoo delá.
     
  13. BŁAZON...!.[SVK]™

    BŁAZON...!.[SVK]™ Pisálek fóra

    Poseidon dať mu bann za doubleposting? Keby mu niekto zodpovedný z Vás za celý deň odpísal NIE alebo NEVIEM nepýtal by sa znova nemyslíš? Mňa to tiež zaujíma, na chate keď som sa CM pýtal mi nebol schopný ani odpísať a ignoroval radšej otázku tu je to to isté keď sa pýtal niekto iný....inak pozdravuje ťa a že ďakuje za 5 dňový bann a že nevie za čo má 5 dní....
     
    jakyk tohle ocenil(a).
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj BŁAZON...!.[SVK]™, pravidla platí pro všechny stejně a on ho nemá jen a pouze za doubleposting. A pokud s tím nesouhlasí může se obrátit na podporu. A když neví může si přečíst pravidla.
     
  15. BŁAZON...!.[SVK]™

    BŁAZON...!.[SVK]™ Pisálek fóra

    V poriadku ja sa ho nezastavam ale tak si priznajte chybu aj vy a nie vždy že je hráč na chybe....a moderátor nikdy nič..... nič v zlom ale neodpísať od včerajšieho dňa hocijakú odpoveď je trochu blbé aj z vašej strany, inokedy viete odpovedať aj nie neviem a tu ste zrazu neodpísali lebo neviete odpoveď?

    Podľa mňa je to len výhovorka zo strany moderátorov :))
     
    jakyk tohle ocenil(a).
  16. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Ahoj,Může mi někdo vysvětlit jaký je postup v té mini hře?Když se přihlásím do té zkušební ,hned u mě se objeví 2.Mám je sestřelit?Páč od nich nejde od jed.K čemu se tam odečítá čas?Když chci od jed do ústraní se opravit stále mi i když do mě už nic nestřílí ubývají životy.Dostanu také něco za tréninkovou verzi?
    Díky všem
     
    Naposledy upraveno: 4/11/15
  17. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Aho BŁAZON...!.[SVK]™,

    v první řadě jsme hráči, stejně jako ty, nevíme vše ikdyž by jsme si to přáli. Máš pravdu, že né vždy má moderátor pravdu, když si procházím své staré odpověďi, je již hodně věcí úplně jinak, hra se neustále mění a pamatovat si vše je dost náročné a kdybych odpovídal na ně dnes, už bych odpověděl jinak.

    Na druhou stranu tu vidím obcházení banu, ale už vidím jak se vymlouváš, že s "expertem" sedíte u stejného počítače, proto máte stejnou IP adresu a nemám zapotřebí se tu hádat.

    Ahoj *štěpánek*,

    tvůj dotaz Ti jistě odpoví zkušení hráči, kteří minihry hrají.

    pěkný den
     
    BŁAZON...!.[SVK]™ tohle ocenil(a).
  18. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    ok. Tak si ještě počkám :)
     
  19. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    • Vulgarita
    A já EDIT si myslela, že moderátoři jsou vybráni provozovatelem, aby poradili hráčům :mad::eek::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/11/15
    Norfytko tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.