Dýňová slavnost 2014 (31. 10. 2014 - 11. 11. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 30/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Jestli chceš z někoho dělat edit tak ne ze mě
    toto je věta z mého příspěvku, kterou jsem zkopíroval z FAQ,
    "V závislosti na poškození, které Dullahanovi způsobíte, bude vaše kořist zahrnovat krystaly a mojo"
    zadne alebo tam nebylo, co to tady zase zkoušíte, celý FAQ je v češtině a jedine slovo alebo ve slovestine................někdo z týmu to změnil po mém dotazu!!!

    polske oznamení
    Jako nagrody otrzymacie kryształy i Mojo

    aj forum
    Depending on how much damage you cause again Dullahan, you will be rewarded with Crystals and Mojos

    Jestli chces nakopiruju ti sem i dalsi jazyky

    v temer všech forech se to resi v diskuzích, ale nikde nedoslo k tomu, že se prepsalo FAQ, jen u nás...............
     
    Naposledy upraveno: 6/11/14
  2. -OTRAVA-

    -OTRAVA- Pisálek fóra

    mas pravdu robia z nas blaznou:)
     
  3. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Zdravím, CM me poslalo na podporu a podopra sem, nedostal jsem za odjeti svitku 30 erbu.. vsichni dostali jen ja ne.. jak je to mozne ? ma to dostat kazdy..! jsem nastvanej a to dost!
     
  4. Aksal-cz

    Aksal-cz Pisálek fóra

    po 2 fázi už nemám motivaci ke hře, když kostěné esence nemám možnost získat a dělat k vůli tomu PZ ? co je to za blbost?
     
  5. AxikCZ

    AxikCZ Rádoby autor

    No už to zase změnili mělo to dávat krystaly a mojo, je to napsaný na všech fórech jen u nás je krystaly nebo mojo :D
    To Poseidon rychle změnil, škoda je že to na ostatních fórech nezměníš :D
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *jakor40, pakliže se podíváš do FAQ k akci nikdo nepovídá, že dostane tyto erby každý:
    To však není vše: kromě toho existuje 50% šance, že získáte 30 prastarých erbů! Mějte na paměti, že dýňová munice způsobuje NPC postavám na této mapě výrazně vyšší škody.
    Ahoj AxikCZ a ☢Arrow☢, nikdo z Vás nic takového nedělá. Co zveřejní jiná fóra to už my neovlivníme. Ale jestliže se podívám, není pravda, že jsme jediní. A určitě to nikdo nezměnil po tvém dotazu. A opravdu to nemíním a ani nemohu poskytovat neaktuální informace.
     
  7. AxikCZ

    AxikCZ Rádoby autor

    nikdo z Vás nic takového nedělá??? :D
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj AxikCZ, nevím co přesně máš na mysli pokud neaktuální informace většinou se snažíme dávat aktuální. Ale ano může se stát, že není zrovna nikdo dostupný a pak to dopadá jako toto, že někde jsou staré hodnoty a někde již nové. Ale jsme jenom pouze lidé jako vy.
     
  9. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

     
    MirekS tohle ocenil(a).
  10. Bufo

    Bufo Pisálek fóra

    každý mě potápý ♔тυgα(ツ) ☆_Kinder_Bueno_☆
     
  11. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    2014-11-06 21:34:01Získal jsi 10 x Prastarý erb .
    2014-11-06 21:34:01Získal jsi 5 x Prastarý erb .
    2014-11-06 21:34:01Potopil jsi loď Dullahan.
    2014-11-06 21:34:01Získal jsi 1 x Dýňová mapa .
    2014-11-06 21:34:01Získal jsi 56 krystalů
    2014-11-06 21:34:01Získal jsi 78179 BZ.
    2014-11-06 21:39:32Potopil jsi loď Dullahan.
    2014-11-06 21:39:32Získal jsi 1 x Dýňová mapa .
    2014-11-06 21:39:32Získal jsi 32 krystalů
    2014-11-06 21:39:32Získal jsi 50060 BZ.
    2014-11-06 21:39:32Získal jsi 10 x Prastarý erb .
    2014-11-06 21:39:32Získal jsi 5 x Prastarý erb .
     
  12. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    aby sem ziskal dynovu mapu musim mat 40 erbou a je i mozne z npc ziskat dynovy mapu jo
     
  13. martínek

    martínek Pisálek fóra

    no akce je zajímavá, ale některé statistiky mě udivují. Jak někdo může dokončit mapu bossů za méně jak tři minuty?
     
  14. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    nvm ja kse dostanu k tem npc jinym nez co so una mori pergace sou slabe ale dobry ale me zajima jak ziskam dizajn nebo neco jineho nvm jak ale :D
     
    Naposledy upraveno: 6/11/14
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj lukas-reper1,
    Jaké odměny mohu získat na bossovské mapě?
    Za poražení Gantrila budete odměněni perlami, zlatem a zkušeností. Kromě toho budete mít 50% šanci na získání lodního designu Bezhlavý jezdec nebo drahokamu 12. stupně. Pokud už Bezhlavého jezdce máte, získáte místo toho drahokam 13. stupně!
    Na bosovskou mapu musíš mít 40 prastarých erbů a najdeš poté pomocníka v bezpečném přístavu.
     
  16. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    jj dik poseidone moc dizajn uz mam mal so mstastie a oplati sa to aj na perly robit
    2014-11-07 00:17:25Získal jsi 95851 perel.95'851 Perly
    2014-11-07 00:17:25Získal jsi 1 x Bezhlavý jezdec .
    a netusim kolko som do toho dalale urco sa to oplati aj na perly
     
  17. TiPi

    TiPi Rádoby autor

    Krásná akce ale nikde není psáno že když vlezu na boss mapu po 2 tak mě tak skočí 00:00:00 a nepujdou mě střílet vyhonky.nejde se odhlásit s mapy,ani f5 nepomůže odhlášení z učtu taky nic a furt vilemova mapa a šedý obraz:mad::mad::mad::mad:
    A ted už nejede ani server lost conection:mad::mad::mad:
     
    Naposledy upraveno: 7/11/14
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj TiPi, zatím vypadá, že jsi první. Zkus se obrátit na podporu s žádostí o kontrolu.
     
  19. TiPi

    TiPi Rádoby autor

    Ahoj Poseidone už jsem tam psal stejnak je mě to zatím k ničemu server globální asie nejede 49% a stojí:(
     
  20. PIIDA-ČR-

    PIIDA-ČR- Pisálek fóra

    Ahoj .TI co dělají ty dýnové mapy kolem 3-5 min. Používají chybu ve hře.Doufám,že BP dodrží slib a všechny dostanou stop na věky.
    Ale moc tomu něvěřím. :-(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.