Dýňová slavnost 2014 (31. 10. 2014 - 11. 11. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 30/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    takze prvni faze o nicem a druha uboha akorat skacu a strilim s minutovim priskokama jediny co se nezmenilo je dodrzuj pravidla to je kazdy 5 prispevek jestli by nebylo lepsi tu akci ukoncit aby se dalo hrat potrebuju udelat svitky
     
  2. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    kywa nič ti nebráni robiť pergy.. prvá fáza je super dajú sa zarobiť perly stovky kryštálov tisícky mojo v podstate zadarmo designy pekne predmety čo len chceš... a k druhej fázy.. ešte ani nezačala takže prečo hovoríš že úbohá? síce je naprd že asi nebudú padať duše z tých dullahanov ale uvidíme až zajtra že ako to vypáli
     
  3. Forestr85-CZ

    Forestr85-CZ Zelenáč fóra

    No hlavne by me zajimalo jestli vubec bude jezdi ta treti lod jezdit na nizsich mapach jinak to je o nicem celkem si myslim
     
  4. .PATaMAT.

    .PATaMAT. Pisálek fóra

    Človíčku prober se, že bráníš BP. Napíšu ti to co jsem tu již psal, pak si vem si tužku a spočítej si tu tvojí výdělečnou akci, potom jdi za roh a tam si nafackuj.
    55- ti librové dělo v černém trhu vyjde na 150 ks dýňové esence. 60 ks dýňové esence - nastřílení s prachem vyjde na cca 20 000 ks dýňové munice. 1000 ks dýňové munice stojí 500 perel. To je cca 20 000 perel za 55-ti librové dělo, a to se přeci vyplatí, že ? Trojnásobek normální ceny.
     
  5. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    akce je výdělečná třeba pro mě.. garga + všechni pavouci mě vyjdou na 40k dynovky, pokud delam sam.. dostanes z toho 32k perel.. koupiš 40kdynovky.. zbyde ti 12k perel.. koupis 12klicu, ze 4/5 ti vypadne 6,5k dynove munice.. to je cca 30k dynovky.. to znamena ze z 40k dynovky mas najednou 70k + moja, agweho amu, dusiberouci a pláty máš díky pár zdvojeným klíčům zadara.. na zacatku akce jsem mel 270k perel, ted asi 640 a 80k dynovky.. mozna se do toho zapocita jeste par admiralu sant
    a to mas jeste z tech truhel esence zadarmo.. a když takhle jedeš pořad, tak ani nemusis delat reventa..
    tak snad dostanete inspiraci
     
  6. Norquos

    Norquos Zelenáč fóra

    Poprosil bych o nějaký příklad, kdy slabá loďka na nižšším levlu, mněla možnost vydělat na akci.
    Pokud mám hráč slabou loď, nevydělá nic, pokud má silnější loď, tak zase nemá nízký levl.

    Pro koho jsou tedy dělány akce ?

    Kupříkladu tato Dýňová slavnost.
    Hráč na levlu 1-5 , nemá silnou loď, která by mu zaručila výdělek. Pokud mu Dýňový král, dá jen 50 - 250 perel, tak těžko můžeme mluvit o nějakém výdělku ( to toho více nasbírá za tu dobu, než sestřelí krále, v glitzech + fakt, že Ravento nejde střílet obyčejnou municí ale jen elitní a výdělek je " jen " esence bez dalších odměn.)
    A šance 33% že vypadne esence z Dýňového krále, je v reálu taková, že i když sestřelí 100 králů, nemusí mu vypadnout nic, nehledě na skutečnost že za žlutou esenci - bez zelených - se nedá nic pořídit.

    Bylo by opravdu tak těžké, kdyby RT nalákával nové hráče do hry na slušné akce ?

    Kdyby to, bylo upraveno třeba takto : berte jen jako příklad
    Dýňový král - 150 000 HP
    Odměna :
    1 žlutá esence
    1 zelená esence
    150 perel
    1 drahokam 1 stupně ( náhodný )

    Ravento - 300 000 HP
    Odměna :
    2 žluté esence
    2 zelené esence
    1 modrá esence
    250 perel
    1 drahokam 2 stupně ( náhodný )
    1 krystal


    Potom se můžeme bavit o tom že je to pro nížšší levly výhodné. Nevypadlo by tolik esencí, aby se muselo RT obávat že takový slabý hráč začátečník, vybere odměny z celého černého trhu.
    Takhle ale jeden kašle na nějakou akci, když jen prodělá.

    Takže tady Poseidone nepiš NEPRAVDIVÉ informace ( o tom že jsou akce pro nízké levly výdělečné, nebo že se dělají akce i pro nízké levy ) za které jinak varujete, a nebo rozdáváte trestné body.
     
  7. socient

    socient Komisař fóra

    no tak už 16k dynovych esenci :)
     
  8. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    taky tak jedeme nejak stejne hore aky server hras?
     
  9. socient

    socient Komisař fóra

    na globálnim serveru nepodstatne na jakem :) sem zvedavy na tu boss mapu a skoda ze bonuska je len za dmg
     
  10. .PATaMAT.

    .PATaMAT. Pisálek fóra

    • Doubleposting
    S tímto nezbývá než souhlasit. Pamatuju doby kdy jste při dýňové slavnosti nasbírali tolik věcí, že jste je používali ještě na jaře - například dýňová síla ( ekvivalent kamenu spěchu). Na moři byly místo vraků velké dýně na harpunování pro slabé levely.

    A jakej jsi level. Chytráku. Ukaž mi jakoukoliv lodičku na nízkém levelu, která měla na začátku akce tolik co ty. BP dělá akce jen pro silné hráče, začátečníci maj smolíka. Přitom by se mělo soustředit právě na začátečníky, protože tuto hru hraje čím dál míň lidí. Jsou tu hráčí co do toho narvali tolik, že nemůžou skončit a začátečník většinou do 3 měsíců skončí, protože nemá naději na rychlejší postup bez toho aby do toho sypal eura. Server EU 4 se dělal jako odlehčení EU 1 - bývalo na serveru EU 4 15 tisíc hráčů. Ale to bylo za bývalého majitele, který tuto hru taky hrál a tak věděl co ta hra potřebuje.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/11/14
  11. socient

    socient Komisař fóra

    .PATaMAT. z tejto akcie som nazbieral cez 7000 tekvic powerov a to nie sme ani v polke :)
     
    Naposledy upraveno: 6/11/14
  12. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra


    ze 4/5 ti vypadne 6,5 dynové munice? )))

    vcera z 80 truhel , mi dynovka padla 2x
     
  13. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    jsem slabá lodka a na mazla 10+ 10 jsem už raději zapoměl..bez šance :(
     
  14. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    tak a je to tu
    2014-11-06 12:13:04Potopil si loď Dullahan.
    2014-11-06 12:13:04Získal si 57746 BS (bodov skúsenosti).
    2014-11-06 12:13:04Získal si 52 kryštálov.
    2014-11-06 12:13:04Získal si 10 x Erb.
    2014-11-06 12:13:04Získal si 5 x Erb.
     
  15. TiPi

    TiPi Rádoby autor

    O2tu kolik má hp a kolik střílí.ukazuje kde vyskočil nebo jak ostatní npc musíš hledat?
     
    Naposledy upraveno: 6/11/14
  16. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    2014-11-06 12:47:55Získal jsi 44 krystalů
    2014-11-06 12:47:55Získal jsi 5 x Prastarý erb .
    2014-11-06 12:47:55Získal jsi 55592 BZ.
    Tuším za 30k dýňové munice takže se to pro mě výhodné není (65k s výbuchy 70k bez kruhu) Jo a střílel jsem to na cizí mapě s kruhem
     
  17. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    ne že bych rejpal, ale v FAQ je toto

    V závislosti na poškození, které Dullahanovi způsobíte, bude vaše kořist zahrnovat krystaly a mojo

    sem si teda ani u jednoho nevsiml ze by dostali moja???
     
  18. hugosamo

    hugosamo Perspektivní autor

    neboj, aj moja dostanes:D, alebo:(

    Ale cakal som aj kostne esencie, ale tie si mam asi....kupit.
     
  19. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    musis hladat a ma 50 mega hp
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Norquos, stačilo by jen číst, já psal v poslední době. Já nehodnotím současnou akci, která z počátku nebyla výhodná pro malé lodičky, jelikož na dýni nic nevydělali. Nyní mají možnost jí střílet alespoň municí za zlato. Stejně jako nelze hodnotit co bylo za dýňové slavnosti dříve a co je nyní. Prostě provozovatel hry se rozhodl nějak nastavit akci pro všechny a i když je snaha udělat nějaké úpravy závisí to opět na něm. Takže nejdříve prosím čti pořádně a poté někoho obviňuj z nepravdivých informací. Například na Svobodách si i malá lodička může vydělat. Ano nevydělá tolik jako velká, ale každá loď byla jednou malá a postupně se dostala nahoru.
    Ale i na nynější akci potkávám dost často malé lodičky na mapách 6/X jak čekají až hráči sestřílí na esence Gargoule a poté střílí dýňovou municí do pavouků. A i truhly si myslím, že se vyplatí sbírat. Ano uznávám najdou se tam pro ně nevýhodné věci jako pláty a střelný prach. Ale v dosti truhlách je i munice, lahvičky mojo, další klíč a se vším esence.
    Ahoj ☢Arrow☢, viz FAQ:
    Jaké odměny získám za zničení Dullahana?
    V závislosti na poškození, které Dullahanovi způsobíte, bude vaše kořist zahrnovat krystaly alebo mojo! Za
    Ahoj .PATaMAT., vyvaruj se prosím zbytečnému doublepostingu viz pravidla. Děkuji.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.