Dýňová slavnost 2014 (31. 10. 2014 - 11. 11. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 30/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    jj počty truhel zvyšili a jak se to veme ty dýničky se dají ikdyž jak ktera ale je to fajn akce
     
  2. McGromer

    McGromer Pisálek fóra

    MrLukas96 : tak to jsi klikař.
    Chvilku jsem si zadýňoval a toto je nejvíc co mi padlo ( z 9 králů )

    To se mi víc vyplatí jen lovit glitzíky, ze kterých občas vypadne i víc perel.

    2014-11-04 11:12:00Potopil jsi loď Pumpkin King.
    2014-11-04 11:12:00Získal jsi 462 BZ.
    2014-11-04 11:12:00Získal jsi 85 perel.
     
  3. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    Mám:
    Dýňové esence:
    3'905
    Pavoučí esence:
    1'183
    Kostěné esence:
    2'675

    a to hraju dost často a truhly sbírám taky ... Nevěřím 8 000 , blbost pokud nehraješ na serveru sám ;-)
     
  4. socient

    socient Komisař fóra

    9200 dýňovek na globálním serveri + nakoupeny design a novy pet stačí jen hrát hrát a hrát ... ted je jen otázne za co je vymeni
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj socient, bohužel zatím oficiální oznámení nemáme, čekal bych klasicky těsně před koncem akce. Během zítřejšího dne by mělo být oznámeno o čem bude druhá část akce, tak třebas přijde i nějaké oznámení o případné výměně.
     
  6. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    pokud se nepletu tak v oficiálním oznámení na německém fóru bylo psáno, že za 1. místo bude 15 děl těch kladiv nových, 2.-5. místo pak aquarius bonusovka a pak 5 hráčů ze 100. nejlepších taurus, ale asi po 10-ti minutách to z fóra smazali. Sou teda 2 možnosti: buď si to rozmysleli, nebo to napsali co neměli ještě tak brzo :-D
     
  7. MIŠO.68.SVK

    MIŠO.68.SVK Zelenáč fóra

    Takže opäť Ďakujem BP-tu za zážitok extra triedy. :mad:o_O:mad:
     
    hugosamo tohle ocenil(a).
  8. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    Neprijde vam ze Gargouille se objevuje o strasne min nez na zacatku?
     
  9. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    pro lukas-reper1:
    1. nauč se už konečně psát, tvoje příspěvky rozluštit je umění. Je takový problém si to přečíst a opravit než to odešleš?
    2. s těma truhlama ti to taky moc nevěřím, stejně jako ☢Arrow☢. Abys nasbíral 8500 dýňových esencí, musel bys sebrat více než 1200 truhel. Tuším od včerejška nebo od neděle už je beden víc, ale na začátku akce jich bylo málo. Sbírám každou truhlu, kterou uvidím a sebral jsem jich od začátku akce cca 150. Kdes jich ty nasbíral 1200, to netuším.
    3. ty si vydělával ma střílení dýní elitou? tak to si asi jedinej
     
    ☢Arrow☢ a lukas-reper1 tohle ocenili.
  10. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    skoda ze v okne akce neni kolik si jich nazbiral bych vam posktl foto video nvm co proste by ste meli hrat ne se flakat i kdyz bylo malo truhal vecer tu bylo malo hracou tak jich bylo vic achhhhh pulka cz hracu dojizdi hrat sea tedy kdyz ja jdu spat vse zalezi jen a jen natom kolko hodin hras mam kamose ten je na tom stejne ako ja a dyne nebyli prodelecny za 500munky 250 perel nekdy 280 atd jo psat original nvm nemam rad ked hram hru a mam zaple svetl otak ho vypnu a pisu jen z pameti ruk ak nedke chybu i uvidim neopravujem ju a komu sa to lustit nechce tak nech to necita...hraci by mali byt radi ze tu davaju ostatni vydelky a co urobili ako to urobili atd bo podaktory ani nevedia urobit 500 esenci a ked ma niekto neco viac ako ostatny tak placu a neveria a nvm co 3hodiny hrat nestaci a neso mjedyny kdo ma mad 11k dynovych esenci...a nvm ako sa tu dava fotka ak nekto vie tak poradte zatim som z cerneho trhu kupil iba mazla nalestene hlavne...som tu od vcera non stop a jedu dal...
     
    Naposledy upraveno: 5/11/14
  11. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    plácáš tady nesmysly, v menu akce sice není vidět kolik si sebral truhel, ale je tam kolik mas za akci dusí(a to i těch které si utratil)....
    pokud neumís udělat screen obrazovky tak se nedivim ani tvemu slovníku, to není jazyk ale hnus.......

    král dával 250-270 perel, má 150000HP, ja beru kolem 85000 takže ho mám na 2rány a mam 277 del (60 na 5), jeden výstřel s plátama je 305 koulí, tak tady nelži o tom že si na nich vydělával to by nešlo ani na mapě s ostrovem
    1koule je 0,5 perly když dám 2 rány je to 710 koulí * 0,5 je 355 perel vysrtílim a dostanu max 270-280 to je prodělek cca 80 perel, tak se kromě psaní nauč i počitat
    mám rád tyhle pohádkáře.......................
     
    Naposledy upraveno: 5/11/14
  12. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    nemam ani eben ani slonovku strilim pres 75k a ubira mi to 246 guli nemam upraveny paluby a celu akciu hram na cechovnim ostrove vse dmg mam na full a neptam se jak udelat screen obrazovky ale jak to sem hodit a s nelzi ze to ukazuje i to co si utritil dkyz v oboch pripadech mam stejne mnozstvi esenci
     
  13. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    nebudu se s tebou dohadovat v tabulce akce je stav esencí které jsi získal po celou akce i ty co jsi utratil konec diskuze...
    a pokud ti to bere 246 tak rozhodně nebereš 75000....
     
  14. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    tak tu to mas snad ti to ukaze a zistis ze mam pravdu http://2i.cz/252a1c36e5 nvm ci ti to ukaze pak dej vedet kuli tom usem musel googlovat dik moc :Dhlavne mam aj mazla tam je videt kukni sa do tabulky tam to pise stejne mnozstvo esenci a ano moj jazyk neni cisty ked som vyrastal s cesmi rodicia su slovaci a zijem v zahranici(anglicku) tak to mam zmesane to ti jedno priznavam
     
    Naposledy upraveno: 5/11/14
  15. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    lžeš a padáš do toho čím dál víc
    jestli ti to bere 246 koulí tak máš 246 děl a střílíš bez plátů (ty dávaj 10dmg navíc, ale i ubíraj o 10% víc koulí, pokud střílíš na cechovní mapě máš menší spotřebu koulí o 10%)

    s 246 dělama bez plátů prostě nedáš dmg 75000

    a sám píšeš že nemáš eben a slona, takže nemáš ani full děla na palubě protože to by ti ubíralo 257
    117 zaklad+130 paluby+10mojovka=257 del=257 koulí

    takže 0 75000dmg si můžes nechat jen zdát

    tady más stranku pres kterou se nahravaji screeny tak sem hod kolik mas od zacatku akce esenci, mužeš pridat i stav potopenych npc (to je v te ikone akce taky) a pak muzeme pokracovat

    http://tinypic.com/
     
  16. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    :D arrow ja nebudu tu ted pocitat s tebou :D proste strilim pres 75k nebudu se tu hadat s tebou :Drikal sem nemam upraveny paluby a co mam vse tu davat obrazky ach http://2i.cz/ada294be6d ja se hadat nechci ani delat zle jinym ale enchapu co je natym verit necemu co je pravda hele dukazy ti davam a jen kuli tomu abys uveril
     
  17. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    máš 172 ravento i kdyby si jich dal všech 172 sam tak to je 1720 esencí, chceš mi tvrdit že zbyle más z truhel ?? ))))) to je 9300(psal jsi že dostávaš z truhly 7ks takže jsi otevřel 1328 truhel ??? ))) v tom pripadě bych rad vedel na jakem serveru hraješ

    nemáš upraveny paluby znamená co?

    podle toho screenu máš mojovku, pokud ti to bere 246 koulí tak máš na lodi 246 děl (takže ani nejsi full - to by jsi měl 257 děl) a stříliš bez prachu, to ti prostě nedá dmg 75000 ..... ani kdyby si měl vše do střelby

    ten screen s celkovým počtem lodi je zajímavej:
    kolikatej jsi v celkovem poradi?
    a to nejpodstatnejsi na jakem hrajes serveru?
     
    Naposledy upraveno: 5/11/14
  18. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    s prachem strilim 75k arrow uzavrime to me se nechce tohle resit by sme se jen upsavali v dmg atd ano ostatne esence mam za truhly a neni to 9300 ale 10700 pretoze hlavne stali 500 a mazlik 900 ak sa nemylim ty pocitaj s tym ze mas zlavu od ostrova tak to ubera min nez 257 guli,ze mam min del robia paluby ze ich nemam vyslechteni,upgradovane tak nemam v palube 13 ale 10 del vis co myslim ne dmg mam ozaj 75k a mam kamose co je lepsi nez ja a strili s mojovkou 78,6k kuli lepsim delam (60 libraky5stupen) tak vidis 10700 esenci jen z truhal dalsi 1720 z npc to dela 12,4k esenci a museli sme kuli tomu upsat celou stranu na forume misto toho aby si to uznal ze je to mozne...si myslim ze sa da aj viac esenci urobit a urco ma niekto este viac a mozno kdyby to ted tu napsal zacnu se s nim dohadovat ja :)hram glboalnu europu 3 stejne ako Geralt64
     
    Naposledy upraveno: 5/11/14
  19. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    máš tam 11020 esenci, ravento 1720 takže z truhel to musi být 9300.... 7 z jedne truhly je 1328 truhel to jsou počty 1stupně a je jedno jestli si slovak nebo somálec a pokud pišeš že jsi jeste kupoval mazla a hlavně ( sice nechapu proč oboje, když mazel temer plne vyrovná hlavním) tak je to dalsich 200 truhel, takže 1528 ....

    sleva z ostrova ti ubírá spotřebu munice 10%, pláty pridávaj...........(nevim zda ostrov ubírá spotřebu ze základu,nebo i s bonusem za prach, ale to je celkem jedno rozdil je minimalni)
    nemáš upradovany paluby na 13 ale na 10 del, takže máš 117 zaklad(možná) 100 paluby a 10 mojovka? to je 227 del a to chces tvrdit že bereš dmg 75000?? sorry ale to jsou pohádky......jestli chceš tvrdit že si na dýnich střílel elitou a neprodělával jsi tak já jsem nejchytřejší člověk na foru ( a to opravdu nejsem)

    a jestli hraješ na GE3 tak se vlastně nedivim ani dmg ani počtu esenci a ani počtutruhel..................

    mám vše do střelby co jde (talenty,opevnění,mazel,krmivo) dizajn s drahokamem na poskození 18%, 277 děl 60 na 5 stupeň , až se dostanu na moře tak ti přesně řeknu kolik beru dynovkou s prachem) tvých 75000 s tim co más je pohadka, tim bych tu debatu asi ukoncil

    nárážim tady uz dlouhou dobu na znechuceni nejen hrou , spolecnosti BP ale i hracema, včera jsem strilel gargu, byla v kruhu daval jsem ji cca 105, pak prijel smudla s 10 palubama a bral 100, takže bud mi lod nefunguje jak ma nebo jsem asi jeden z mala co hraje poctive....................a to neresim to ze vcera na chatu napise jeden hrac ze se jich na lodi strida 6 a jedou celou akci nonstop............... není to proti pravidlum?
     
    Naposledy upraveno: 5/11/14
  20. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    mamamia nebudu tu resit vsechn dmg atd :D ale ty pocitaj ze som udelal nakup lolo 900 mazlik 500 hlavne to je odectene a 11020 je zostatok co mi zustal kdybych nekoupil mazla ani hlavne mel bych 12,4k dynovych neresim dmg hele dost me to nebavi ja nebudu tu vse psat davat fotky jaky mam dela a vse abys mi veril dal sem ti to hlavny esence sem udelal mam je a z truhal ostatne neresim a mysli si co chces jeste jednou 11020 esenci mam po nakupu rozumis snad ne nebo snad pisu ted somalsky ? :Dsi pripocitej 900+500 esenci a mas vysledek kolik bych mel esenci kdybych neudelal zadnej nakup...........................
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.