Dýňová slavnost 2014 (31. 10. 2014 - 11. 11. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 30/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -_-*Dr.Blood*-_-

    -_-*Dr.Blood*-_- Rádoby autor

    Mirku...Jak si mam vydělat 25 000 perel když sem maly lvl a mam slabou lod?A ktomu mam strašne malo elitni munice.
     
  2. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    Mam otazku a castejsi vyskyt eventu a zvyseny pocet truhel ste taky odeslaly vyse jinak by akce byla super odmeny v truhlach jsou dobre ale za 6 hodin po jezdeni z mapy na mapu sem jich sebral 32 a to nemluvim ze je to tak spatne ze protivnici ti daj i kourovku jen aby tu truhlu vzaly oni :) videl bych to tak ze reventu by se objevily 4 po 10ti minutach a garga kazdych 10 minut i mene po sestreleni to ze to je ted naopak to ocenuju pac slabsi lodky nebo ty co nechcou nic kupovat muzou jen krast a o tom ta hra je je to prece jen piratska takze tahle corkarina se mi libi :) samozrejme ze ostatnim urcite ne bo tak jim to kradou ale je to piratska hra co ukradne nekdo tobe muzes ukrast ty druhemu takze v tom bych nevidel hlavni problem odmeny za ty pavouky u gargy jsou dost vydelecne takze tohle hlavni problem ani to ze za dynove krale je malo perel ja bych to nestrilel ani dutou jediny problem vyskyt vyskyt vyskyt a jeste pro ty co jsou na nizsim lvl ze nemuzou udelat disajn ale s tim bp pocital proto dal do trziste vice designu aby i ty male lodky na nizsich lvl mely o co hrat a ty fulky co jsou jen kvuly slunecni mapy at si furt nestezujou a jdou na slunko pokud chcete eventit udelejte pz
     
  3. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj -_-*Dr.Blood*-_-,

    jestli jsi tak malá lodička jak píšeš, tak máš jistě lvl 5 a méně, úplně nejvýhodnější loď na perly je admirál Sinklair, kterého nikdo nestřílí, oznamy se ukazují na mapě, za cca. 300K HP 1000 perel, tento poměr výdělku má ta nejlepší eventová loď. Pokud máš vyšší lvl než 5, tak již nemá cenu Ti radit, když jsi se do teď neptal.

    více už psát nebudu není to k tomuto tématu, založ si téma, jak nejlépe vydělat perly, jistě Ti někdo ze zkušených hráčů poradí

    pěkný den
     
  4. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    • zbytečná citace
    Čau Mirku,no já kdybych měl lev do 5 a číst tvuj příspěvek jako od hráče,který něco umí a ma zkušenosti,tak asi s tím seknu hned.Takže do 5 lev ma střílet jen sincleri a od 6 lev at se raději na nic neptá.:D:D:D:D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/11/14
    ŦZoroŦ tohle ocenil(a).
  5. -Šneček-

    -Šneček- Zelenáč fóra

    Čau ,jen tak pro info .Já když začínal (2010-11) tak jsem taky byl bez šance aspoň rok-dva získat nějaký disajn ,natož vydělávat spousty perel v akcích.Netvrdím že nebyli lepší odměny třeba ve vrakách...Co jsem nastřádal skončilo v akcích abych aspoň něco z eventu urval.A bez pomoci od silnějších hráčů bych ani to neměl.Tehdy až s full palubami a dělmi aspoň trochou v talentech a v opevku,kdy už ta rána (DMG) byla o poznání větší ,jsem začal líp vydělávat a šetřit na to abych to pak vrazil do eventa kvůli disajnu.Bez MHH ,aspoň za trochu real..to nešlo teda u mě:) jsem musel i já...nakoupit perly aby vyšlo na to co sem chtěl.A mohl i já si vystřelit kabátek...bez výdělku,ale i tak jsme byli rádi že máme nový disajn..Protože jich zas tolik nebylo jak dnes..cca 4 -5 akcí za rok +- .A to většinou padl jen na DMG a někdy i na poslední ránu.(žádná akční munice,kdo střílel přes 40k na ránu byl snad bůh_vlastně akorát fotbálky byli myslím.),.Žádnej ČT nebyl.Když po čase dali v akci disajn do trhu,třeba na 5 dní,tak stal cca 70k perel ale šel i vydražit,ale s částkami přes 300 mega zlata a víc.A to šlo jen o pyžamo...nemělo to žádné bonusy jak dnes.Po eventech na celém globále jezdilo třeba jen 50 hráčů z novým disajnem.Ne jak dnes ,že co event tak aspoň mazla ,nebo disajn má skoro každý,když tu stráví pár hodin denně:)

    A jak ses ptal na tu DMG s dýňovou municí a s kolečkem (Láska) já střílím jen cca 96k.Ale je fakt že zatím to vidím taky bledě,když našetřím na velký disajn a nového mazla tak budu rád.
    Lovu zdar
     
    kywa tohle ocenil(a).
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ,

    opět Ti připomenu pravidla, příště raději poraď hráči než vždy něco okomentovat s porušením pravidel.

    dobrou noc
     
  7. ŦZoroŦ

    ŦZoroŦ Zelenáč fóra

    • Obcházení banu, hrubé urážení člena teamu...
    EDIT
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/11/14
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ŦZoroŦ, pravidla jsou nějak nastavena a každý by je měl dodržovat. A hrubé urážky členů teamu na toto fórum opravdu nepatří viz pravidla. A pakliže jsi nespokojený s nějakým postihem, obrať se slušnou formou s žádostí o prověření na podporu.
     
  9. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    kup zdvojnásobovač za 350 kaček a zobej jak drak ;)
     
  10. McGromer

    McGromer Pisálek fóra

    No pokud to RT změní až kolem 8.11.2014 , tak si stejně nikdo nic nevydělá.
    To si neuvědomily že je to nevýdělečné, a tím pádem to nikdo nebude chtít střílet ?
    Moc důvěryhodně teda RT nepůsobí. Spíše jako parta amatérů, které něco napadne a ani nepřemýšlí o dalších 5 kroků dopředu ale hned to prosadí do hry.
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj McGromer, to, že se předá návrh neznamená, že se musí udělat nějaká změna. Ano nelze se vždy všem zavděčit, ale myslím si, že v poslední době bylo dost akcí na kterých se dá vydělat ať už pro malé, tak i velké lodě.
     
  12. TiPi

    TiPi Rádoby autor

    Akce ujde ale hra nehratelná 30 sekund stojim na mapě ani se nehnu a furt dokola a to od začátku akce od 18 hodiny to bude asi tím že všude plave jen dýnový král a normální npc člověk nevidí:mad::mad::mad:
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  13. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    JJ přesně (y) snad se dočkáme, že se do konce akce budeme někdy moci pohybovat normálně po mapě, a ne jako kamzíci. A to nehraji na nejvytíženějším serveru, na mapě není žádný jiný hráč, jen NPC a stejně se to nedá hrát. :(
     
  14. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    me zas stve ze je strastne malo revonto npc a mal otruhal takymto tempom neudelam ani 2m vodo uderu a to nehovorim o vylepseniach atd co by som chcel dokupit sa neda stihnut tolko dynovych urobit mely by ste zvysit vyskym npc revent oa popripade kdyz ne tak dejde esence do tech dynovych kralu jinak nvm
     
  15. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    dd...myslím že to tak nemělo být,že králíci se měli kosit dutou,ale opět prostě chybka...:rolleyes:
     
  16. AxikCZ

    AxikCZ Rádoby autor

    lukas-reper1: Snad se ve druhé fázi dočkáme něčeho moc výdělečného co ty víš, nechme se překvapit :D
     
  17. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    v druhe fazi by mela byt nejakej spesl event podle zebricku je tam lod co neni na mape jeste a savage ty uz na forum asi neprijdes to bude na hooodne velkej ban :)
     
  18. :D aspon je sranda ne :) ale fakt se to drbe ty tykve nikdo nechce a je jich narvaná mapa měli by stim něco dělat
     
  19. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Uvidíš udělaj v druhý fázi dostanou dýně voodoo štít a budou útočné a to teprve bude haluz :p
     
  20. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    2014-11-03 18:52:30Potopil jsi loď Pumpkin King.
    2014-11-03 18:52:30Získal jsi 1000 BZ.
    2014-11-03 18:52:30Získal jsi 166 perel.
    co to zase sakra je předtím to davalo aspon okolo 250perel a ted toto heh bp no
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.