Dýňová slavnost 2014 (31. 10. 2014 - 11. 11. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 30/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    a prave o to jde je to vetsi sranda akorat truhel a eventu by melo byt vice co se tyce odmen tak super ale nez nasetrim na nakou vec dlouho to potrva bo jak rikam eventu je malo a truhel ani nemluve tak zadam kompetentni osobu aby to predal vysed diky
     
  2. AxikCZ

    AxikCZ Rádoby autor

    No moc srandy to není.. Já jsem malá loď ne loď co střílí přes 60k do enemy...
     
    Ŧקε†яik36czŦ tohle ocenil(a).
  3. !-Hellmaster-!

    !-Hellmaster-! Rádoby autor

    Je to slabota, kdo nema 12 hodin deně aby u toho seděl, tak ma smolíka.
     
  4. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    no to by bolo najlepsie inac akciu neurobis ked ty das 20m hp eventovi sam a pridu vizirky a ti vyzerou perly
     
  5. -_-*Dr.Blood*-_-

    -_-*Dr.Blood*-_- Rádoby autor

    Ahoj,
    Chtěl bych jen řic, že jak je ted ta akce a maly lvl chce ziskat novy design 'Jack' jako ja, ktery stoji 500 dynovych esenci a ja jsem už vystrilel celou dynovou munici na reventy takže mam ted kolem 237 dynovych esenci a už nemam dynove koule..tak jak mym ziskat ten zbytek 263 esenci?
     
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj *Dr.Blood*-_-,

    pokud ti stačilo těch 50 000 koulí zdarma z poukázky, tak musíš koupit dalších 50 000 dýňových koulí na černém trhu za 25 000 perel a máš na design.

    pěkný den
     
  7. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    akce není prodělečná,leč nudná :(
     
  8. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    jen pro info

    celý Gargoulli

    Získal jsi 52 x Pavoučí esence
    Získal jsi 7878 perel.
    Získal jsi 8726 perel.
    Získal jsi 7262 perel.
    Získal jsi 7386 perel.

    vystříleno 36 K dýňové munice

    pěkný den
     
  9. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    mohl bys prosim mirku dat vejs at daj tak po 2 hod restart tady uz se pres dynove krale neda hnout jak sou prodelecny a este to musis strilet elitou
     
  10. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau kywa a kdo ti říká že bys je měl střílet,však oni nepáli po hráčích.:rolleyes:Žáden restart,ještě pak něco nepujde,nebo sníží odměny.:D
     
    ŦZoroŦ tohle ocenil(a).
  11. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    Jediné - co zatím na akci je, tak je to, že trochu nechápu proč se Gargouille oproti Infernose spawnují tak málo. Na TS od spoluhráčů slyším hele Infernos. Došutí ho a během dvou minut další. A já jezdím po mapách a vidím jednoho do hodiny. To je tak jediné - co je. Jinak že vám to kradou enemy? Tak se domluvte a kraďte jim to taky o tom tahle hra je ;)
     
  12. -_-*Dr.Blood*-_-

    -_-*Dr.Blood*-_- Rádoby autor

    Mirku ale ja nemam 25 000 perel...tak z kud je mam sehnat? :D
    a kupovat perly za prave penize se mi fakt nechce. :D
     
  13. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj kywa,

    podal jsem výše návrh, aby bylo možné doprovod "Dýňový král" střílet dutou municí. Jestli bude tento návrh realizován, už neovlivním, je pouze na provozovateli hry. Určitě by bylo lepší pokud by to podalo tisíce hráčů a ne jeden moderátor. Samozřejmě zde můžete dát váš názor na můj návrh, případně mě podpořit.

    Myslím si, že dutou municí by to bylo zajímavější, hlavně pro menší lodě.

    pro Dr.Blood,

    kupovat je nemusíš, jen musíš umět hrát, pokud neumíš vydělat za 10 dní, 25 000 perel .... ale je to tvá hra, tak hodně úspěchů

    pěkný den všem
     
    Naposledy upraveno: 1/11/14
  14. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    Ja to zase nechapu
    podle toho co pise mirek ze je za odmenu z tech npc na vyssich mapach tak je to zase vydelecny jen pro fullky?
    co zase mame delat my slabsi hraci jakou mame budocnost postupu v teto hre kdyz pro nas se akce evidentne nedelaji.
    Ja kdyz strilim toho krale tak za 1000 vystrelene munice dostanu jen 250 perel a to je spatny :(
    ale fullky asi na tom tolik netrati.
    Muze mi nekdo napsat kdo ma dobrou lod kolik dava dynovou munici dmg?
    Toho krale by meli nechat strilet aspon za dutou a hodit od 1-6 lvl jeste nejakou 4 lod ktera bude vydelecnejsi..

    a to nemluvim o odmene v trhu.
    ja bych musel vystrilet munku za 20k perel abych mel esence na ten 55librak.
    proc je to tak drahy kdyz to chteji kupovat slabsi a novy hraci.Nevidim v tom logiku
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Fanka1, rány hráčů například při použití na akční NPC i v kruhu od Ztracené lásky jsou přes 100k, ale jak psal již kolega, předávali jsme návrh na možnost střílení Dýňového krále dutou munici. Bohužel elitní munici je to opravdu nevýdělečné.
     
  16. McGromer

    McGromer Pisálek fóra

    Že se dá střílet REVENTO, jen elitou, bych ještě bral ( i když nováček v levlu 1 - 5 asi těžko bude mít šanci todle NPC sestřelit )
    Že se ale i elitou musí sestřelovat Dýňový král, to mi hlava nebere.

    Pár těch RT jelit z BP by asi mnělo občas hrát, nebo si jednou za čas založit nový účet, aby konečně pochopily proč odchází čím dál víc hráčů.
    Jak tady psal kolega Fanka1 ~ kdo je nováček, ten si na 55 librák vydělá jen těžko.
    Prostě pro nové hráče, tu poslední dobou ( cca rok ) nejsou žádné akce, kde by se mohly alespoň trochu vylepšit.

    Dýňových králů, jezdí po 1 , 2 a 3 mapách stovky a střílí je jen pár lidí, než si uvědomí že se jim to nevyplatí.
    Pro mně opět, jako poslední dobou vše, nepochopitelné.

    PS : jen pro upřesnění. Mám 2 lodě. Jednu na levlu 13, a druhou na levlu 3. Rozdíl ve výdělku je tak obrovský, že to ani není normální.
    Na levlu 13, už mám několik desítek esencí, zatím co na levlu 3, jich mám jen 10, protože se to prostě nevyplatí střílet.
     
  17. PřemyslOtakarII

    PřemyslOtakarII Aktivní autor

    Jinak opravdu by mne zajimalo kde ja na 11 levelu ziskam kostenou esenci na koupeni mazla (posel smrti) to bude v te druhe casti jezdit i niz?jen otazecka ze to co si muzu poridit ted mi nestoji za to.
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj PřemyslOtakarII, kostěná esence se dá získat v tuto dobu pouze z Inferna, které jezdí od 16 mapy. Co bude v druhé části se opravdu zatím neví a nerad bych tu něco spekuloval.
     
  19. PřemyslOtakarII

    PřemyslOtakarII Aktivní autor

    Ahoj parada si myslim ze se nic nezmneni skoda.
     
  20. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau Mirku,opravdu si cením návrhu který jsi poslal,;)ale tady jde vidět,že to už konečně vidíš jako ostatní.A to,že by asi muselo poslat návrh tisíce hráču,aby se něco změnilo a to nepíšu jen o tom jednom návrhu,ale o všech hloupostech na co hráči už delší dobu poukazují.Takže muj závěr-:D:D:D:D
     
    ŦZoroŦ a Dračice.cz tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.