Dýňová slavnost 2014 (31. 10. 2014 - 11. 11. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 30/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. naky333

    naky333 Rádoby autor

    ti hraje na globalni evropje 2
     
  2. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    ja nemam nič proti tomu kolko minul klučov? ale tolko V uderu nahrat z klučov -1,6 mega ? municia davala asi tak 3500 na kluč s talentami.kde su mojo , agwe amulety agwe brnenia , kryštali tekvicova sila atd.ked to všetko zrataš tak tie čisla ani nemožu sedet. Asi nespaval a jedol pri PC .
     
  3. czktmichal.redbull

    czktmichal.redbull Rádoby autor

    Mirku.... ikdyby jsi napsal že máš 15 20 25k mojo, to beru... ale 47k? těch perel když si vemu že to máš min. 1000 otevřených truhel s mojo, a když si vemu kolik jsem otevřel já truhel a kolik jsem já dostal mojo, on jich musel otevřít aspoň 5k truhel
     
  4. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Mohl by mi někdo z členů týmu odpovědět na příspěvek 254?
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, akce byla nastavena tak, že se bude hodnotit pouze první žebříček. Co se týče žebříčku druhé části akce, tento žebříček byl pouze informativní a dal se i brát také jak ti odepisoval hráč NσStress* žebříček slávy.
     
  6. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    No,takže hrát to 24 denně je nesmysl,pakli že nemáš prográmek na zběr truhel.Vzhledem k tomu že mám ted dovču,byl jsem u hry dobře 16 hodin denně a truhličky zbíral a zbíral,nazbíral jsem 400 kilo uderu atd a to jsem nestřílel lodě,jestli někdo střílel lodě a zbíral truhly a dokázal nazbírat to co tvrdí,je dle mého úsudku lhář...
     
  7. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    tak jako plno lidi v teto hře nemusi hrat na uctu sam....ale i tak te sume neverim, sam jsem si delal pro sebe statistiku a nasbiral jsem 1000 truhel za celou akci( z toho 900 po te co se zvysil vyskyt) vodoo uder jsem nasel v 50 truhlach.....
     
  8. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    arow tak tos tomu moc nedal :) ja našel tak 750k vodo uderu truhel sem zebral tak 4k udělal jsem talent a zušlechtil komplet 10 palubu takže akce fajne
     
  9. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    jak uz jsem psal v jinem prispevku, krome jednoho dne kdy jsem byl u sea 16 hodin jsem mel moznost hrat 1-2 denne (a z te doby jsem tak pulku casu warowal)....já mu jeho zisky neberu, jen jsem se nad tim pozastavil...

    jinak 4000truhel je pekny kolik si mel dynove esence celkem?
     
  10. socient

    socient Komisař fóra

    "Iba" okolo 35.200 tekvicovej esencie a nie je to až také zložité si to spätne vypočítať :) + ešte za esencie čo mi ostali predovšetkým skeletové a pavúčie dostanem grátis 1 milión tekvicovej munície na budúci rok :p stačilo len celú dobu truhličkovať a keď som natrafil na event loďku tak som ju dal - netrvalo to dlho. Program ani iný druh podvádzania (viď striedanie sa na účte) nie je potrebné, ale nutné je si vyhradiť čas a tým nemyslím 1-2 h denne :) Veľa šťastia a úspechov nabudúce piráti! :rolleyes:
     
  11. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    35200 je malo ja som urobil za akciu neco cez 20 k mojo a mal som 34k dynovych esenci to by si mal mat 2x tolko to ti 35k ostalo po tom co si vycistil cerny trh alebo si tolko urobil celkovo?tiez som urobil cca 12k tekvica power ak si urobil 47k mal by si mat viac minimalne 24k powerov ale ved truhly boli hlavne o stasti neni nic 100% je tam na vsetko nejake % ze nieco ziskas tak sa neni comu divit
     
  12. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Michale,

    opravdu jsem neměl čas, za ty 2 hodiny denně 5K mojo je podle mě pěkné, kdybych hrál na serveru, kde je málo lidí a seděl u toho 5 x více času asi bych měl taky 40K, za hodinku po ránu se u nás dalo sebrat 80 truhliček, možná za den 500-1000 a akce trvala 10 dní, takže já se před tím moc nepozastavuju, vše důležité mám taky na rok do předu a akce jako těch 7 před, pro mě splnila očekávání.

    To co tu nikdo nezmínil je, kolik bylo za celého eventa lahviček mojo, pokud nepadly krystaly ...

    osobně jsem dostal několikrát cca. 250 ks., také neni zanedbatelné a hlavně talenty a Spektáre, hráč který to nemá nemůže vůbec soupeřit s těmi co to mají. Velkou roli ještě hraje náhoda a štěstí na truhly, dostal jsem i 7x po sobě 9k dýňové munice, poměr v truhlách byl pěkně nastavený, nepotřebné věci jsem moc nedostával, voodoo úder přibýval pomaleji po 3,5 K, ale to je také lepší než po 2,2 K.

    je po a už to asi nemá cenu více rozebírat

    pěkný den
     
  13. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Akcia ukončená.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.