Dýňová slavnost 2014 (31. 10. 2014 - 11. 11. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 30/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Šneček-

    -Šneček- Zelenáč fóra

    Brej večer,jen tak pro info co se děje na GE4 že to načte 49% a lost...a to už přes hodinu.asi info žádný není co? :)
     
  2. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    Jsem zvědavej jestli to prodlouží ,mám nějaký ty jejich erby a asi se s něma budu moct vyfotit ,když to načte jen 49% a lost connection ? Počkám do ranního restartu , jestli potom třeba nepůjde přihlásit a hrát
     
  3. dankoll

    dankoll Rádoby autor

    ahojte mam dotaz ako sledujem ze v tých tekviciach co su po mori rozhadzane by ste mohli dat inakšie odmeny ako sú perlly body života body skúsenosti flascicka mojo atd co tak dat muníciu nie velke množstvo kristal atd a zaviest bodovanie co najviac zozbieraných tekvíc na mori no z glitzou tak davat odmenu alebo zaviesť z kazdej akcii rebricek alebo davat odmeny za glitzovanie doraz bude zimná akcia tam budu tiez glitze v tvare niečo iného tak by som poprosil ci by sa nedalo zmeniť obash v glitzu lebo glitzujem po mori a malo kde je perla ci mojo si ce to mali zmeniť obsah glitzu mali odstranit body zivota body skúsenosti a tak aspon na fóre to písali ze to budu menit no nič sa neudialo ďakujem;)
     
  4. dankoll

    dankoll Rádoby autor

    dobre ráno mam dotaz je v akciových truhlách platne brnenie ziskat a prečo ho tam dali už 8 truhla otvorená a získal si 52 platne brnenie to je odmena no pánboh záplat :mad:
     
  5. gritzull55

    gritzull55 Zelenáč fóra

    ahoj co bude za zbyle esence a erby diky za odpoved
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj gritzull55, bohužel zatím nemáme žádné oficiální vyjádření. Určitě jakmile ho dostaneme bude zde dáno dle pokynů.
     
  7. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    teda pri mne stali vsici svati zmohl sem se na 1 bossovku a hned dizajn
     
  8. rady7812

    rady7812 Zelenáč fóra

    ahoj kdy se pujde nalogovat do hry? řeší to někdo?
     
  9. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    dd...ne proč:p
     
  10. ٴٴٴٴĴįŗķą

    ٴٴٴٴĴįŗķą Perspektivní autor

    Prosím vas, bude v bezpecnem pristavu moznost hrat bonusovou mapu za erby jen do 11.listopadu nebo až do 14. listopadu kdy bude otavren cerny trh ? dík za odpověd
     
  11. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    do konce akce ne do konce trhu....uz by mohli dat vediet co bude za esencie ne hadam to nechcu dat vediet 3hodiny pred koncom akcie :)
     
    Naposledy upraveno: 10/11/14
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj DarkAngels-CZ, přestaň si tu prosím vymýšlet. Pakliže má někdo problém se přihlásit samozřejmě, že se to řeší. Ale těžko to řešit když nikdo nenahlásí ani CM, ani jinde, že nějaký problém s přihlášením je a také kde.
    Ahoj Ĵįŗķą, přesně tak jak psal lukas-reper1 hrát hru v bezpečném přístavu je možné do 11. listopadu.
    Ahoj lukas-reper1, bohužel do této chvíle zatím žádné oficiální vyjádření za co proběhne výměna nepřišlo.
     
  13. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Pokud by byla zajištěna 100% funkčnost hry, tak dýňová akce byla dobrá a nový desing krásný ;)
     
    Sirael tohle ocenil(a).
  14. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Proč byl dělán žebříček nejlepších časů za odjetí boss mapy, když za něj nebyly žádné odměny? Podle mně, ale i dalších hráčů, to byl také žebříček akce a za ten odměny měli být.
     
  15. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    Celkové hodnocení akce? Nejlepší akce asi tento rok :) Design zadarmo, takže i slabší lodě mají design a výdělek perel další super věc. Jediné mínus je odemě za to, že mám 13 lvl a nemohl jsem získat kostěné esence, ale i tak hodnotím akci 9/10. Kéž by každá akce byla alespoň taková :)
     
  16. NσStress*

    NσStress* Aktivní autor

    Geralt64
    To byl žebříček slávy, nic jineho.
     
  17. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    jj nebo taky žebříček podvodníků....boss mapa za 4 minuty a že těch hráčů tam bylo, předpokládám, že za odměnu boudou mít BAN, nebo se pletu?

    jinak akce asi top v tomto roce 9/10
     
    Sirael tohle ocenil(a).
  18. socient

    socient Komisař fóra

    47.000 mojo , 14.300 tekvica powerov, 2.700.000 voodo uderu pozbierane len z truhličiek + 3 nové designy + pet + drahokamy + pár miliónov perál :)
     
  19. czktmichal.redbull

    czktmichal.redbull Rádoby autor

    47 tisíc mojo? kolik jsi otevřel truhel? podle toho co píšeš jsi tu musel být nonstop a sám na mapách
     
    Naposledy upraveno: 12/11/14
  20. NσStress*

    NσStress* Aktivní autor

    Hodnocení akce:

    Musím říct, že tohle byla velice promyšlená akce, hráči mohli snadno získat esence, moja, voodoo munici, dynovou rychlost, agwe - vše co je velice duležité k pořádnému hraní. Ja osobne jsem miliony perel nevydelal, mám jen pár set tisíc navíc, ale kdybych přepočítal všechny akční predmety na perle (ne všechny předmety jdou - jako vodoo munice, dyn. rychlost), budu velice v plusu.

    Dále ocenuji to, že hráči s 15lvl nemohli získat Kostenou esenci, je to velký pokrok vpřed, a podobné akce jen uvítám. Jenom proto, hráči co pokořili vyšší lvl musí mít ve hře výhodu, ja bych zavedl klidne i nějakou permanentní výhodu(a výhodou nemyslím, možnost střílet o 2 npc více, ale neco zásadního), a to proto, že doted full hráči využívají sluneční mapu a tím vykořistují začínající hráče.

    Dále jsem velice rád za zpestření akce o dynovou mapu a bossovu mapu, je to opravdu příjemná změna, tohohle by se mohli držet.

    Na závěr bych rád řekl, že bych byl radši, kdyby se takove akce jako tato, uskutečnily jednou za 3 mesice, a žádné jine akce mezitím - jenom proto každý mesic mít akci, je časove velice naročné. Samozřejme bojove akce, a tradiční akce jako je zímní slavnost, helloween, kolumbus atd. by to zahrnovalo.
     
    Sirael, ☢Arrow☢ a Slůňe_CZ tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.