Dýňová slavnost 2014 (31. 10. 2014 - 11. 11. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 30/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj všem, protože tu byl dotaz na Dýňovou mapu dodal jsem Vám jí do přehledu svitků.
     
  2. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    za ako dlho by mala odpisat podpora cakam uz od vcerajska som tam napisal a furt ziadna odpoved v sobotu tam nepracuju? alebo ako to je vraj maju odpovedat do 24 hodin
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj lukas-reper1, nevím sice kdy jsi psal, ale zkus prosím ještě chvilku vydržet případně napiš znovu. Podle mých dostupných informací toho podpora má opravdu hodně z důvodu včerejšího problému s hrou.
     
  4. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    dik poseidone myslel som si to tiez
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj lukas-reper1, chtěl jsem se zeptat došla ti už odpověď od podpory? Pokud ne došla ti automatická odpověď? Ještě bych tě chtěl poprosit zkontroluj si spam. Pakliže ti nedošla ani automatická odpověď zkus napsat prosím znovu.
     
  6. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    nic mi nedoslo tak napisu znovu tak o hodinku ted se mi nechce ja jen chc iaby to zkontrovali ty dela v pripade ze mi ich dali at je odoberou at pak nelituj ize je udelam na 5ku
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj lukas-reper1, zkus prosím napsat ještě nejdříve pokud máš možnost z jiného e-mailu s žádostí o kontrolu toho, ze kterého jsi psal. Jestli nedošlo k nějakému problému v rámci tvého e-mailu. A v případě těch děl zkus tam ještě kromě toho, že tě posílám já dodat pro TL.
     
  8. *Storm*Shogun*Cz*

    *Storm*Shogun*Cz* Rádoby autor

    Poseidon tak na počtvrté se ten Bezhlavec podařil potvora.Měl jsem štěstí u Dullhana jak dýnovka tak i poslední rána tak jsem vyzkoušel na počtvrté a padl i ten bezhlavej.Takže i tobě ho přeju Hezkou hru
     
  9. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    sem jim napsal prej me zkontroluji o vysledku me informuji :) ale neni to jen u me ale neposilaj to vyse poseidone ty to muzes poslat tam hore na centralu aby proverili vsechny ?protoze si myslim ze nejsem jedinej komu dali dela zadarmo :)ja chci aby mi odstranil idela co m idal iabych pak neprisel o krystale kdyz mi to zas odstranej jak zisti jakou maji chybu pls posli to na centralu nekteri hraci maji o 20,50 vodo del vic atd a zadarmo ja iba 71x 60 librakou
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *Storm*Shogun*Cz*, tak gratuluji, já zatím nic ani 30 erbů z dýňové mapy.
    Ahoj lukas-reper1, to jsem rád. No zatím jsi jediný kdo hlásil, že má více děl zde na foru. Ale pakliže přijde takových problémů na podporu víc určitě provede toto předání dál. Každopádně i tak předám o tom info dál s žádostí o případnou kontrolu.
     
  11. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    dik poseidone no tazk osa tu s tym bude niekto stazovat kto by nechcel dela naviac zadarmo :D
     
  12. *Storm*Shogun*Cz*

    *Storm*Shogun*Cz* Rádoby autor

    Poseidon Držím ti palce at se i tobě podaří.Já ho střelil náhodou páč mi vyšlo to s těma erbama jak jsem psal.Tak jsem to ještě zkusil.Už jsem tomu nevěřil.[​IMG]
     
  13. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    2014-11-09 15:57:06Potopil jsi loď Behemoth.
    2014-11-09 15:57:06Získal jsi 58256 perel.58'256 Perly
    2014-11-09 15:57:06Získal jsi 589830 BZ.
     
  14. Ŧ-šincekCZ-1-UEK

    Ŧ-šincekCZ-1-UEK Perspektivní autor

    • Vulgarita
    Bp neschopnost naprostá proč EDIT dávají restart a píšou 15min když EDIT sou na boss mapě lidi takhle sou akorát perle v EDIT zbývalo mi sejmout 2mg fakt hloupost, KDYBY ASPON DALI VĚDĚT 30 MIN DOPŘEDU EDIT DALŠÍ EDIT KTEŘÍ MĚ DNESKA TOTÁLNĚ VYTOČILY!!!!!!!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/11/14
    jєssιєjaмєs_čяc tohle ocenil(a).
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ŧ-šincekCZ-1-UEK, prosím tě o vyhnutí se používání vulgarit a urážek. Já tě chápu jsem na tom naprosto stejně. Ale bohužel 30 minut by pomohlo tobě a několika dalším, ale dalším X hráčům ne. A je spousta hráčů co jim hra nešla vůbec a z toho důvodu byl bohužel restart nezbytný.
    Každopádně bych doporučil udělejte v patřičné kategorii návrh dle pravidel, že pro případ těchto akčních map, by jste pro případ neohlášeného restartu chtěli postupovat tak a tak. Ale prosím něco reálného třebas to bude k něčemu.
     
  16. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    šincek na GE2 pre istotu ani gantril nešiel.. resp keď si naňho pred reštartom skočil a dal si ho po to prvé cháadlo tak sa už späť neobjavil.. a podpora samozrejm veľký dúdl vyriešila... "technicky nie je možné odškodniť hráčov individuálne" .. no neviem či majú podpory iných štátov inú techniku ale oni to dokážu..
     
  17. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Na GA 1 se mi to stalo taky že mi po druhé už gantril neobjevil a z podpory samozřejmě jen jedna ze zkopírovaných odpovědí a náhrada žádná pak ať se nedivý že tu každý nadává na podporu.
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj AdmSity, tak buď konkrétní o koho jde a jakou podporu. Jestliže některá z podpor poruší nastavené pokyny, to už bohužel neovlivníme. Každopádně každá podpora má v základu nastaveny stejné pokyny.
     
  19. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    2014-11-09 21:02:33Tvá regenerace pomohla zničit cíl! Získáváš 308193 BZ.
    2014-11-09 21:02:33Získal jsi 5 x Prastarý erb .
    2014-11-09 21:02:33Na mořské mapě jsi našel 223 lahviček Mojo.
    2014-11-09 21:02:33Získal jsi 211879 BZ.
     
  20. bubucz

    bubucz Rádoby autor

    2014-11-09 21:02:33Získal jsi 5 x Prastarý erb .
    2014-11-09 21:02:33Na mořské mapě jsi našel 241 lahviček Mojo.
    2014-11-09 21:02:33Získal jsi 1 x Dýňová mapa .
    2014-11-09 21:02:33Získal jsi 151076 BZ.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.