Dýňová slavnost 2014 (31. 10. 2014 - 11. 11. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 30/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    4mapy mi to dalo 30 erbou aa potom nic
     
  2. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Je tam šance 50% že erby dostaneš, takže je nemusíš dostat ani z jednou.
     
  3. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    ja 3 mapy a 60 erbu
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj existuje 50% šance, že získáte prastarých erbů za splnění bonusové mapy, dýňové slavnosti.
    Ahoj Jɑcƙ®ɦʋƞ, přestaň tu laskavě někoho obviňovat. A ukaž tedy, kde jsme napsali, že jsme žádnou změnu neudělali? My jsme napsali, že změna nebyla provedena na základě reakce na hráče ☢Arrow☢, ale na pokyn, který jsme dostali. Ale máš pravdu v tom, že si samovolně nemůžeme provádět změny v oficiálním oznámení.
     
  5. PřemyslOtakarII

    PřemyslOtakarII Aktivní autor

    mam dotaz kdyz delam mapku v pristavu proc kdyz jsem ji delal po 3 jsem dostal jen 65k perel a poprvi 90k?to uz budu furt dostavat jen 60k?
     
  6. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    ne odmena je 60-110k peral nejak takto priblizne ked ju ides potvrdit tam mas napisane ake odmeny dostanes a mozes dostat
     
  7. Jɑcƙ®ɦʋƞ

    Jɑcƙ®ɦʋƞ Perspektivní autor

    • Napadání člena teamu
    Poseidon, klames az sa ti z klavesnice prasi, clovek aby si tu fotil kazdu jednu stranku na fore... Arrow ta usvedcil z klamstva, teraz to hadzes na zmenu zo strany BP, ale tvoja prva reakcia bola, ze ziadna zmena vykonana nebola, cudne je, ze tento tvoj prispevok zahadne zmizol :D :D :D
    Radsej uz nic nepis, urazas moju inteligenciu a znizujes tu svoju ;)
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Jɑcƙ®ɦʋƞ, nic smazáno zde takového na fóru nebylo. Ano klidně si screany dělej alespoň máš následné důkazy o tom jak tu poskytuješ nepravdivé informace a nepadáš člena teamu. Tak tě tedy žádám abys dodržoval pravidla. Pakliže si myslíš, že jsem něco smazal, není problém se obrátit například na podporu, která by též mohla potvrdit, že žádný takový příspěvek smazán nebyl a klidně si tu můžeš na mou osobu zároveň stěžovat. A nezlob se, ale nebudu tu opravdu vynášet interní informace o tom, kdy pokyn přišel.
     
  9. TiPi

    TiPi Rádoby autor

    Poseidone mám otázku jak to bude po akci s dýnovejma bonuskama když mě zbydou abych o ně nepřišel?
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj TiPi, případně zbylé Dýňové svitky mají zůstat, pouze případně získané erby ti budou k ničemu.
     
  11. Marshall-SVK

    Marshall-SVK Zelenáč fóra

    chcel by som vedieť či sa bude dať prejsť tá bonusovka aj po skončení akcie.. keby som mal 40 erbov či v prístave bude tá lod Krvavá sekera aj po skončení akcie
     
  12. *Storm*Shogun*Cz*

    *Storm*Shogun*Cz* Rádoby autor

    Zdá se mi,že vystřílení desingu Bezhlavce není 50% na 50%,ale 99% na 1% páč mapy střílím jako cvok a padají za sebou jdoucí drahokamy takže díky nechci.Seskjládat 14 map kvůli desingu nemá opravdu smysl díky.
     
    Naposledy upraveno: 8/11/14
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *Storm*Shogun*Cz*, no vidíš, kdyby tomu tak bylo tak jsem také to 1%, ale i tak hodně štěstí.
     
  14. K!m!reY_CZ_

    K!m!reY_CZ_ Aktivní autor

    ta boss mapa funguje? mě to včera sežralo 40 erbu a na začátku boss mapy se mě to tam seklo a nemohl jsem ani z mapy se odhlásit a ani f5 nezabralo prostě tragedie
     
  15. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    mněl si sestřílet ty chapadla co ti tu lod drželi :)
     
  16. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Ja bi som sa chcel opytat jak zložita mapa je ta dinova , kolko municie na nu treba približne a kolko ma hp dokopy?
     
  17. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    drake malo slaba este lahsia nez koza
     
    Naposledy upraveno: 8/11/14
  18. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *Storm*Shogun*Cz*, já to myslel tak, že jsem to 1% co ho nemá ;)
     
  20. *Storm*Shogun*Cz*

    *Storm*Shogun*Cz* Rádoby autor

    Poseidon tak to jsme teda dva. :) Je mi líp.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.