Dýňová slavnost 2014 (31. 10. 2014 - 11. 11. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 30/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .PATaMAT.

    .PATaMAT. Pisálek fóra

    Tomu teda nevěř. Přeci nebudou vyhazovat oslíky co jim třepou eura do kasičky. Zrušili minimum účtů a ne tisíce jak psaly. Pokud zruší účet, tak je zrušený účet vyjmut ze všech statistik aby nebyl nikde viditelný. A to znamená, že v síni slávy by jsi měl poskočit vpřed o dejme tomu cca 500 míst. Tak je s podivem, že se stále propadám níž a níž.
     
  2. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    • Urážka
    Já jsem zkopíroval z FAQ text, který se po odeslání mého příspěvku změnil, takže do FAQ někdo zasáhl, nebudu se tady s tebou dohadovat.
    Místo toho aby tým fora uznal, že bylo FAQ upraveno, tak tady z nás děláte EDIT.


    a napíšu to znova, celé FAQ je v češtině a jen původní "a" bylo změněno na slovenské "alebo", tak o čem tady chceš diskutovat

    a ano máš pravdu nejste sami ale byly ste prvni
    původní text na AJ

    Depending on how much damage you cause again Dullahan, you will be rewarded with Crystals and Mojos

    aktuální

    Depending on how much damage you cause again Dullahan, you will be rewarded with either Crystals or Mojos!

    původní text na PL foru
    Jako nagrody otrzymacie
    kryształy i Mojo


    aktuální
    Jako nagrody otrzymacie
    kryształy lub Mojo
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/11/14
  3. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    30 hráčů pod 3 minuty, 50 pod 5 minut a 70 pod 10 minut, tak to jsem zvědavý, jak s tím BP naloží. Řekl bych že nijak
     
    ☢Arrow☢ tohle ocenil(a).
  4. socient

    socient Komisař fóra

    citujem : "Jaké odměny mohu získat na bossovské mapě?
    Za poražení Gantrila budete odměněni perlami, zlatem a zkušeností. Kromě toho budete mít 50% šanci na získání lodního designu Bezhlavý jezdec nebo drahokamu 12. stupně. Pokud už Bezhlavého jezdce máte, získáte místo toho drahokam 13. stupně!"

    tak ja uz ten design mam a aj tak mi dalo hladky rodolit (12.stupen) ...
     
    ☢Arrow☢ tohle ocenil(a).
  5. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    tak si udělej screen FAQ ať to náhodou někdo nepřepíše:)
     
  6. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    preco by to mala byt chyba v hre tomu nerozumiem ked vlastne iba sutim npc co tam su sundam bossovi 3m hp sundam tentakle pak uz jen cekam a je to vse je to neco zle me to rekli portugalci a takto som sundal mapu iba raz ked to je chyba tak at mi da cm fm nebo tl vedet ale sam si myslim ze to je v normale a takto to ma byt ked takym sposobom nepojdem tak ma ta mdora lod nebude leicit a cervena mi pomaha se strilenim i kdyz ja pomaham bosovi :)
     
  7. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Ahoj Poseidone, Tipí není jediný,kdo má s problém s připojením na mapu moře serveru Asia. Od 1: 30 se nelze připojit na moře na tomto serveru,. Na nizozemském to jde bez problémů. Vím, že se nemohou připojit ani ostatní hráči, ani cizinci. Toto vše jsem ve 2 hodiny již psala na podporu, ale tam mi jen doporučili, co vše mám udělat, když mám nefunkční hru. Asi, ani nečetli že jiný server mi funguje normálně, a že to nefunguje ani ostatním hráčům. Pokud máš možnost, moc tě prosím, aby jsi toto předal kompetentním osobám a my si mohli akci ještě trochu užít.
    Předem díky Remiel
     
    Naposledy upraveno: 7/11/14
    TiPi tohle ocenil(a).
  8. TiPi

    TiPi Rádoby autor

    Globální asie neběží už 10 hodin.nikdo nic neví akci nám neprodlouží.49% mapa a konec.ostatní servery běží:(:(
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  9. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    TíPi , ne neprodlouží . Jsem taky na Asii a podpora (Jakoby Automat) mě napsala že to předává systémovým Administrátorům . Náhrada pochopitelně na tomto serveru určo taky nebude - to by se stal leda Zázrak. Nemám tu v úmyslu někoho urážet , proto doufám , že nedojde k mému napomenutí. Dík. :D :/
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  10. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Škoda jen, že to již nepředali ráno, to byla šance, že to na víkend zprovozní. Místo toho, se mine jen podpora snažila přesvědčit, že je problém u mě. Doufám, že se se stejnými lidmi setkají, až budou řešit své reklamace. Pro nás asi akce už skončila.
    Přeji všem krásný víkend
    Remiel
     
    TiPi tohle ocenil(a).
  11. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj socient,

    50 % = design nebo 13% drahokam
    50 % = drahokam 12 %

    stejné jako u všech ostatních map, také je vždy u mapy Raka x % šance na získání mojo paluby, ale dostat jí nikdy nemusíš, můžeš dostávat dokola stejné věci jako kouřovky, teleportace, krvelačnost (dle map), ta šance je vždy u každé individuální hry a nezakládá nárok u příští hry/mapy.

    Ahoj Piráti ze serveru Asie,

    z fóra samozřejmě na účty nevidíme ani na jednotlivé servery, vždy je třeba aby reakce hráčů byla co možná největší, při každém restartu hlásí hráči nefunkčnost, na druhou stranu nic mě to neudělalo vyzkoušet server Asie, také se mi nedaří nalogovat, věřím že již hodně hráčů a členů různých teamů tuto nefunkčnost hlásilo ráno, ale též jsem jí opětovně nahlásil.

    pěkný den všem
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  12. .sh!my.

    .sh!my. Rádoby autor

    Tak nevim jestli jsem prvni, ale glob evropa 2 ma taky chybicku... lost conection. Zajiste se ne oprave usilonvne pracuje :cool::D
     
  13. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj .sh!my.,

    více najdeš zde, platí pro všechny servery v tuto chvíli, kdo čte pravidelně fórum, o tuto změnu jsme žádali a doufejme, že bude k lepšímu.

    pěkný den
     
  14. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Moc děkuji Mirku, server Asie nyní již jede, hraje zde málo čechů, proto se bohužel naše podpora opakovaně domnívala, že je problém na našich účtech. A i když jí to bylo nahlášeno 30 minut po pádu serveru, předali výš až dnes v poledne ( po 9 hodinách ). Ale pokud můžeš vyzkoušej tento server okolo 20 hodiny, zda ti půjde ovládat loď. Mezi 18 a 22 je pro některé hráče server nehratelný. Toto je také již nahlášeno několik dní, ale je možné, že po tomto kompletním kolapsu to bude již funkční.
     
  15. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    2014-11-07 16:50:14
    Získal jsi 242685 BZ.
    2014-11-07 16:50:14
    Získal jsi 5 x Prastarý erb .
    2014-11-07 16:50:14
    Získal jsi 10 x Prastarý erb .
    2014-11-07 16:50:14
    Na mořské mapě jsi našel 309 lahviček Mojo.
    2014-11-07 16:50:14
    Získal jsi 1 x Dýňová mapa .
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ☢Arrow☢, nikdo nepopírá přece, že byla udělána změna, jak jsem psal nesouviselo to vůbec s tvým dotazem, takže to laskavě nepřevracej. Prostě přijde pokyn a abychom se vyhnuli případným stížnostem od hráčů, že někdo nedostal to co je psáno, snažím se příspěvek upravit dle pokynů co nejdříve je to možné. Dále tě prosím vyvaruj se používání urážek viz pravidla.
    Ahoj socient, v akci se ještě prováděly nějaké úpravy, každopádně zatím nemáme žádné oficiální vyjádření. Ale vypadá to, že kameny to rozdává náhodně údajně hráč dostal i stupně 15.
     
  17. Jɑcƙ®ɦʋƞ

    Jɑcƙ®ɦʋƞ Perspektivní autor

    Ten pokyn prisiel zrovna, ked Arrow a dalsi hraci zacali pisat na forum, ze nedostavuju odmeny dle popisu. Tolko nahody na jednom mieste, ze sa tomu az verit neda :D Najviac vtipne je, ako sa tu naprv vsemozne vykrucas, ze vy ste vo faq ziadnu zmenu neurobili a teraz to hadzes na BP.
    Radsej ani nereaguj no moj prispevok, nemam chut citat dalsie klamstva. Kedysi fungovala aj v hernom biznise ETIKA, co sa s nou stalo?
     
    jєssιєjaмєs_čяc tohle ocenil(a).
  18. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    nemaju nahodou dynove mapy davat 30 erbou? urobil som uz asi 5 map a ziadne erby
     
  19. PřemyslOtakarII

    PřemyslOtakarII Aktivní autor

    ja 2 mapy a pokazdy 30 erbu
     
  20. .sh!my.

    .sh!my. Rádoby autor

    Ja jsem z prvni taky nedosta.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.