Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem Agramon, 24/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. DarkenCZ

    DarkenCZ Rádoby autor

    Ahoj, zajímalo by mě, jestli někdy budou akční lodě i na mapách 46-50?
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Určitě budou, vždycky když se přidají levely jsou bez akcí několik týdnů i měsíců.
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Tato akce už na mapách 46+ je.
     
  4. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    Ale proč tu píšete takový blbosti,prostě hra nejede jak by měla nemohu se přihlásit.lod si dělá co chce včera to jakž tak šlo a při přihlášení čekám půl hodiny než se naloguju,chat nejde vúbec jsem rád že jsem se po 14ti dnech dostal na moře přišel jsem o bonusy a tdd. děkuji Vám EDIT nechci být sprostej ale počkám až tu vaší unity dáte dokopy.
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    vezmeme to postupně, hra jede, nalogovat jde, chat jede taky, nalogování netrvá tak dlouho. Většině hráčů hra jede v pohodě, jen některé funkce nejsou přidané nebo jsou v nich chyby, ale k opravám dochází skoro každý den. Pokud se nemůžeš nalogovat nebo ti načtení moře trvá extrémně dlouho tak problém bude nejspíš ve tvém připojení nebo kvalitě PC.
     
  6. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Leo maš pravdu mejspiš se bude jednat o slabem PC.
     
  7. Tomasek0000

    Tomasek0000 Pisálek fóra

    Leo když jsem si to teď četl, tak ono mi mizí písmenka, jo pak pak blbne skupinová mapa jo je to všechno nějaký rozbitý.
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Na hlášení chyb pro unity jako takové je zde vlákno to samé pro akci. Takže bych doporučoval nejdříve si tam přečíst co je hlášené a případně tam nahlásit chybu s co nejvíce informacemi a ne spamovat zas v jiném vlákně.Jednak to vedee k nepřehlednosti a jednak, že nějaká nová chyba se poté ztratí a nenahlásí.