Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem Agramon, 24/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Upřímně, se divím,že to někoho ještě baví. To ,co se děje tady v té parodii na hru,jsem nezažil nikde jinde.
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Pokud tě to nebaví nikdo tě nenutí to hrát. Ale prosím nespamuj vlákna zbytečnými příspěvky kam nepatří. Děkuji.
     
    xixao69 a Niki tohle ocenili.
  3. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Hlavně mě nebaví se pořád dohadovat o nějakých chybách. Zapnu hru a každou chvilku něco nefunguje.Pustíte akci a jedna jako druhá zpočátku nefunguje. Pak to několik dní ladíte a stále dokola. Pokud ti to připadá normální,tak to opravdu normální není. Strávil jsem tu dost času na to,abych to jednoduše hodil za hlavu. A tuhle vaší hlášku ,, nikdo tě nenutí to hrát'' už prosím nepoužívejte,poněvadž za špatný stav hry určitě nemůžou hráči a pokud by to běželo,jak má,tak se tady nebude nikdo rozčilovat.
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Hra nefunguje jak má a to víme všichni a nikdo netvrdí, že za to můžou hráči. A hláška ,, nikdo tě nenutí to hrát'' byla na tvůj první příspěvek naprosto adekvátní. Problém je v tom, jak už se tu mnohokrát psalo, že spousta hráčů si neustále stěžuje na problémy se hrou, ale také stále kupují nové a nové balíčky a věci do hry. Nebudu tu psát důvody proč hra nejede jak by měla a osobně doufám, že v Unity už budou věci doladěné, ale dokud budou z této hry BP plynout takové peníze jaké plynou, nebude mít tak velkou motivaci věci opravovat k naprosté spokojenosti.
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  5. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    • Vulgarita urážky
    EDIT lidí že do toho rvou prachy no.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/11/20
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Prosím, ale bez urážek dle pravidel děkuji.
     
  7. petricek251

    petricek251 Zelenáč fóra

    čau kde bych nasel karminovy drap
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  9. Cannis_Aureus

    Cannis_Aureus Pilný autor

    Rozšíření je úžasný, sice tam nepolezu, protože je to k ničemu, ale držím palce ostatním, aby si to užívali, je to jen hra.;)
    NPC mě sundá dřív než já jeho, tak co tam budu dělat, že.:D
    BP ví, co dělá a já jim v tom fandím, ušetřím za balíčky a spoustu času na jiné zájmy, díky Leo za nevyřčenou poznámku: Nemusíš to hrát ,nikdo Tě nenutí.;):rolleyes:
    Souhlasím, budu hrát jako doposud, na starých mapách, nové jsou z mého pohledu k ničemu a peníze radši investuji jinam. :D
    Děkuji vývojářům, za ušetřený čas i peníze.:cool::D:rolleyes:;)
     
    dejdy a ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenili.
  10. kacenka1986

    kacenka1986 Perspektivní autor

    canis aureus pises tu jak nic nekupujes, ale hlavne ze ucet s kterym pises na foru tudis i lodku vystridali 3 majitele...
     
  11. kacenka1986

    kacenka1986 Perspektivní autor

    cannis aureus jak ti mame rikat fidel_castro? chooseeCZ? ten co 3 roky brazdi more 24/7
    mozna nemusis kupovat balicky pak pri tolika svitcih nemusis. a to id lodky nikdy nezmenis
    https://ctrlv.cz/9sJr
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Zanechte tu prosím jakéhokoliv obviňování. Je to stále dokola. Pokaždé tu a nebo někdo z hráčů na chatu a podobně haleká jak je to či ono drahé atd a přitom to stejně koupí X hráčů a pak se rozčilují když na to máme svůj názor. Taktéž jako se ví o hráčích na botech a nebo na sebe prášíte kolegům na podpoře. Pakliže máte nějakou relevantní možnost podložit své tvrzení o botech, slouží k tomu podpora ta předá informace dále a pak se uvidí.
    Tento podnět byl předán již a je to jako ve většině věcí na rozhodnutí centrály jak se k celé věci postaví, to už bohužel neovlivníme.
     
    ..ζαקקy.. tohle ocenil(a).
  13. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Uzamkni to nic nenadelaji řvouni
     
  14. Cannis_Aureus

    Cannis_Aureus Pilný autor

    kacenka1986,k Tvému jménu asi tolik, že tak říkám své fence, je ale o hodně mladší. Jinak, pokud neumíš číst, tak to napíšu jinak, ještě jednou, aby jsi to pochopila i Ty.:rolleyes:;) Kupuji balíčky, jen , nebudu mít motivaci k dalšímu nákupu.
    Pokud se jedná o můj účet, jestli máš relevantní důkazy o svém tvrzení, nahlaš mě, pokud ne, jsi jen to, co mají jen ženy.;):cool:
    Přeber si to, jak uznáš za vhodné, mají toho dost.:p:rolleyes:;)

    Víc se k Tobě nehodlám vyjadřovat, nestojiš mi za to. :D:cool:;)
    Jinak,pokud chceš, můžem si to rozdat,ale jen na moři, tam nezvracím.;)
     
  15. The_Beast

    The_Beast Pilný autor

    Zajímalo by mě jaký bude postih pro hráče co zneužili bugu na vyšší střelbu atd.
    Bude Ban? Odeberou se jim věci co neprávem získali? Jak bude BP postupovat?

    Bylo by fajn kdyby nám tu Leo nebo Poseidon odpověděli normálně a né tu jejich klasickou omáčku (na kterou není nikdo zvědavej) .
    Dekuji.
     
    eniinail, Canabis-cz a djmeema. tohle ocenili.
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Nemáme info. Když bude chtít BP nějak transparentně řešit tohle zneužití, tak udělá oficiální oznámení, které pak bude na foru
     
  17. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Nechci zakládat nové vlákno, tak jen stručný dotaz. Dnes jsem dostal:
    2021-04-27 20:27:10 Připsáno: Heroldův odkaz do 2035-01-04 19:27:10. Důvod: Odběr zpravodaje

    Na moři jsem v boostrech zjistil, že přidává +5 slotů zbraní a +5 slotů rozšíření.

    Nevím proč, ale slotů rozšíření jsem +5 obdržel, ale děl resp. slotů na děla mi 5 ubylo :(

    Prosím o prověření, jestli nejde o chybu. Předem děkuji

    P.S. Na fóru ani čárka o Heroldovu odkazu :(
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nedostali jsme žádné oficiální vyjádření, ale na foru "čárka" je. Časté dotazy (obecné) - Abecední seznam - Změna osobních údajů a zabezpečení účtu - změna přijímání novinek.
     
  19. *===R.J.Dio===*

    *===R.J.Dio===* Zelenáč fóra

    Nechci zakládat vlákno a vlasně ani nevím jakto udělat , ale zajímá mně SEZONA - píšete , že SEZONA 6 bude : Začátek akce: 1. 5. 2021 12:00 (SELČ)
    Konec akce: 31. 8. 2021 12:00 (SELČ).
    Obyčejně bývá jen 3 měsíce a toto je 4 , potom bude září bez a další bude 1.10.2021 - 31.12.2021 ??
    To ofiko je chyba nebo fakt ??
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ano bylo to ofiko. Dnes ráno došlo ke změně, že bude jen do 31.7. A tím došlo i ke změně doby bez sezóny na 1-31 srpna.