Diskuze k novým Bojovým dnům

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Reaver, 12/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Zdravím,

    tak pokiaľ Ty nevieš prezentovať kritiku konštruktívnu, nekritizuj.
    Ocením, ak sa diskusia bude uberať témou ku ktorej je určená.
     
  2. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    Chci se zeptat. Bitva o Jackpot bude oddělená ? nebo jak to bude ještě přesněji ? děkuju
     
  3. METEROIĐ

    METEROIĐ Pisálek fóra

    Akcia Nič Moč prave ked je zimna akce prečo nemohlo to biť až po zimnej akci :( a počujťe budu jazdiť Ice Peral a red Saint ?
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj METEROIĐ, co se týče Ice Perel a Red Saintů tuto informaci zatím bohužel nemáme. Ale určitě jakmile bude k dispozici bude přidána k oficiálním oznámením.
     
  5. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    No zimní akce se mi začala líbít, když přišla druhá akce souběžná se zimní a to bojová, docela mě šokovalo, ajkých počtů bodů je schopnej někdo dosáhnout, pochopil jsem, když jsem ho potkal na 2 mapě (vítěz zimní akce na GE2, v bojové akci po dvou dnech vede s 7000 body náskoku na druhýho). abych nasbíral na design perníčky dva dílky mám (truhla, kalendář) musel sem hrát přes celou noc a stejně jsem byl 12x pod vodou, dai mě tři hráči, všichni z první trojky v žebříčku. dneska jsem lognul, dám přihlásit na mapu a než ji vidím potopen a potom ještě 15x než jsem se dohrabal na jinou mapu, vskutku žábava. Za tohle by někdo chtěl peníze z mojí kapsy to si dělají srandu.
    A ještě poznámka z podvodníkům na programech, nikdo s tím nic nedělá dělat nebude a nechce, tihle totiž svým obtěžováním normálních hráčů je donutí k otevření peněženky aby měli alespoň malinkatou šanci. Problém je v tom, že o investici dostanou zcestné informace a investují do špatných věcí.
    A ještě maličkost dominantní cechy asi na všech serverech by měla firma vyřešit likvidací, protože jsou na pěchovaný podvodníkama, kteří zneužívají programy na sbírání, NPC, event, bonus mapy a podobně. To je nekalá konkurence pro slušně hrající hráče. Je docela škojující, když potkám na nízkých mapách eli loď s placeným design, jak si lítá na programu sbírá glitz a nejde ani sundat, protože má ochrannu začátečníků. Podle mého názoru, lze proti podvodníkům dělat víc - oni májí program na podvádění, jde nasadit program proti němu. A pokud si ho odpovědní nejsou schopní sehnat, aby věděli co mají hledat tak je to jejich neschopnost.
     
  6. METEROIĐ

    METEROIĐ Pisálek fóra

    Presne :(
     
  7. Booo máš docela pravdu jenže my jakožto hráčí nevidíme ostatnim do pc a nevíme jestly dotyčný hráč opravdu sedí za svim pc a zbírá poctivě glitzi nebo jestli za něj jezdí program .
    V tom případě si ho označ a střel do něho a pokud nebude pálit do tebe tak jede na bootu v tom případě pošli jeho ID podpoře. nic složitého na tom nevidím .
     
  8. Ahoj všem souhlasím stebou Booo a také se Savagem, jen jedna drobnost dělat se stím něco dá a to tím že nebudeme jen nadávat ale nebudem líný vzít si ID toho hráče a pošleme podpoře myslím, že většina hráčů tohle právě neudělá a jen nadává a podobně a to je velká chyba.
     
  9. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Kingu nerad bych tě sklamal , ale ID je ti k ničemu, my jsme na podporu zasílali i videa na kterých je zcela jasně vidět že jezdi hrač pod programem(stále stejné trasy,souradnice kde se opravoval atd), a hraci si z vesela jezdí dále

    čímž zdravím hráče XXXXX z alf na serveru GE1, jak se ti včera jezdilo pod programem(nebo spíš k počtu potopení nejezdilo)
     
  10. Ahoj Arrow, ano to ti dávám za pravdu ale když to bude posílat více lidí jak videa nebo stačí i to ID tak je možné že se na to BP více zaměří čím více nás bude tím lépe.
     
    Naposledy upraveno: 16/12/13
  11. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    neudělají s tim nic, protože ty lidi co jezdí pod programem si platí třeba zdvojnásobovač
     
  12. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    tak ja posledni den bojove akce sem si rekl ze zkusim vyhrat aspon denni zebricek holt sem skoncil druhy ale stalo me to prez 300 000 perel jelikoz sem nemel eli munku a musel sem veskerou kupovat udelal sem si i hodne bodu z boje jako napad to je dobry ale zase to je pro ty silne co maj miliony elity na lodi bud diky programku nebo ze do toho nasolily mraky penez ale inak se mi to libilo aspon naka zmena a ze muze vyhrat 50 lidi i nakou mensi odmenu a v konecnem 10 je taky velke plus nez jen jeden ten prvni takze za me je to dobre pokud bude nadale takove bitvy ze vyhraje vice lidi urcite se zase zkusim pridat :) hodne stesti vsem ale urcite se mi nelibi ze to daly prez vanocni akci fuj :)
     
  13. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    ještě že to už zkončilo :)
     
  14. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    Je konec, na akci si nahrabali největší bůteři a buggeři .... tím to končí :)
     
  15. METEROIĐ

    METEROIĐ Pisálek fóra

    Nezavid :)
     
  16. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    co mám závidět ? ... ze si koupí většina hráčů slevu, jdou na behe, a jsou tam třeba měsíc a maj miliony perel ? ... ne fakt ne :)
     
  17. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    mono je jasne ze celkovy zebricek asi vyhraje hrac co ma mraky perel v zasobe at uz jakymkoliv zpusobem ale ja nejsem platici hrac nebotuju a skoncil sem v dennim zebricku druhy a to i diky tobe kdyz sem te sundal :) akce je akce a muze ji vyhrat i normalni hrac jen musi obetovat treba mesicni vydelek perel pro neco skoncil bych i prvni ale nemel sem cas hrat 24 hodin proto sem skoncl druhy ale kdyz si kazdy bude stezovat ze to vyhraje boter co ma miliony perel nabotovane tak to vzdy vyhraje ja zkusil prozatim denni vyhru ale v budoucnu pokud bojova akce bude mit kazdy den viteze urcite zkusim i celkovou vyhru i kdybych mel mesic strilet tentacle a pak za to kupit munici a jit topit hrace a neudelal zlepseni sve lodky ktera to hodne potrebuje ale nejsem ten co furt fnuka ze neco nejde vsechno jde jen to chce neco obetovat tod muj nazor kazdy mame svuj a proto je tezke te presvedcit o opaku
     
  18. socient

    socient Komisař fóra

    tomu never ze moze lebo okrem podvodov co si spomenul su aj podvody medzi hracmi nechaju sa medzi sebou stopit aby ziskali body pri bojovke alebo zas pri akcii kde ziskavas body za npc nechavaju posledne rany a je to prakticky u vsetkych akciach - zlodej darceka alebo jackpot battle
     
  19. METEROIĐ

    METEROIĐ Pisálek fóra

    ja mam 7 mega peral strielam tentacle a pergače cca za 3 mesiace :)
     
  20. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    socient ja sem taky bezcech a muzu topit koho chci takze mam stejne podminky jako hrac co muze topit koho chce :) ja jen rikam ze kdyz kazdy bude rikat ze to vyhraje nejaka mega fulka bugerska atd. a nikdy to nezkusis takje jasne ze to vyhraje bo si to reknou vseci hraci ale ja nejsem fnukalek a zkousim vsechno a metroid 7 mega perel za 3 mesice to je pekne jen tak dale :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.