Návrhy Designy

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Bear, 2/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chtěli byste sadu designů na základě přiložené předlohy ?

  1. ANO

    28 hlasy(ů)
    70.0%
  2. NE

    12 hlasy(ů)
    30.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bear

    Bear Pisálek fóra

    Zdravím :)

    Touto cestou bych chtěl zkusit protlačit na centrálu nápad na další sadu designů :) Mě osobně se velice líbí a určitě by šlo vytvořit spoustu variant na způsob loďky na přiloženém screenshootu.
    Hlasování velice jednoduché ANO x NE :)

    + na bázi této předlohy lze vytvořit celou paletu velmi pěkných designů

    - náročnost na zpracování (příliš detailů)

    Předloha designu: https://prnt.sc/ra4hn2
     
  2. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    ja ani neviem tieto nove tuctove akoze premakane dizajny sa mi vobec nepacia naco su tie detaily dobre ? skoro to na tej malej lodke nevidno radsej by som bol keby po dllllhej dobe kuknu na nove elitne levely inac su elitne body fakt na dve veci ... nieco na styl 21 alebo 26 povodny movement (zo strany na stranu a nie rovno...) ten dizajn z ligy manta tiez stoji za prd ako veteran by som uvital skor nieco "retro" :D
     
    ⁞pyro⁞sk, Corp.13 a *Angie*EU2 tohle ocenili.
  3. Baba_Yaga

    Baba_Yaga Rádoby autor

    Určite som za niečo na sposob Sea Scare,Halamer,alebo starých designov ako kilimatu atd..tieto nove desingy stoja za prd a všetko je na prd skor len na šutre :)
     
    ⁞pyro⁞sk a juraj888 tohle ocenili.
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    je pravda, že poslední dobou jsou si designy dost podobné, podobný tvar jen jiné plachty, příďová figura a barvy. Dříve byly designy různorodější i když některé ani nepřipomínaly lodě.
     
    ⁞pyro⁞sk a juraj888 tohle ocenili.
  5. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    no ci lod ci vzducholod :D stale lepsie ako to co pridavaju teraz naozaj su nam tie dizajny uz len na sutre
     
  6. Bear

    Bear Pisálek fóra

    Ahoj. Právě pro tu skutečnost, že se mi poslední doubou zdají designy na jedno brdo, jsem se pokusil tento návrh podat. Myslím si, že designy na bázi mého návrhu ve hře prostě chybí. Nadruhou stranu naprosto souhlasím s tím, že by mohli přidat sadu na bázi starých designů. Například výše zmiňované elitní levely - na tom se přeci dá vymyslet tolik variant, vypadá to hezky a nevylučuje se to s tím co navrhuji já, ne jako ty nové blamáže. To byl víceméně halvní point mého návrhu. Přijde mi, že BP už dochází nápady. Chtěl jsem jen trošku popostrčit, i když to zatím vypadá, že to nevyjde.
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    možná by byla lepší jiná formulace ankety, pokud návrh projde můžu poslat výsledek na centrálu i s obrázkem, ale možná bych připsala, že by jste uvítali různorodé designy s různými tvary a tématy, třeba by to mohlo pomoct. Nepočítala bych ale se zavedením nijak brzy, protože většinou mají návrhy a akce nachystané třeba půl roku dopředu a asi by to chtělo i nějakou tématickou akci k tomu.
     
    Bear tohle ocenil(a).
  8. Bear

    Bear Pisálek fóra

    Leo, rozumím kam míříš, rozhodně tam tuto větu můžeme v případě úspěchu připsat, nicméně bez grafických podkladů / návrhů jim to moc inspirace nedá :) pokud někdo nějaké má, určitě sem nějaké návrhy hoďte. Může se to potom poslat najednou. Co se týče časového horizintu, tak je mi to celkem fuk, hlavně, že by to bylo :) A v jaké souvislosti by to do hry přidali už je na BP. Může to být event, může být nový systém elitních levelů, odměny za speciální akce, nové oblasti (raidy) atd. atd. Těch možností mají mraky, stačí jen chtít. Tady je třeba moc pěkný návrh na elitní level 30 (omlouvám se za kvalitu obrázku): https://prnt.sc/raw9pl. Kdybych věděl, přes jaký program se to dá takle pěkně navrhout, tak bych nějaké návrhy udělal, ale bohužel :)
     
    Naposledy upraveno: 3/3/20
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    v BP jsou designéři, kteří přímo navrhují vzhled designů. Určitě by tedy stačila fotka, ze které by pak vytvořili grafický vzor
     
  10. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    Zlaté staré disajny z roku kdy sea začínal
     
  11. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    je fakt že tady už jezdí cokoliv jen ne lodě, není tu problém potkat vzducholoď, panelák, konvici na čaj atp. Dost lodiček se liší jen jinou barvou plachet.
     
    *Angie*EU2 a ⁞pyro⁞sk tohle ocenili.
  12. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Obyvatel fóra

    máš to na vydeu?
     
  13. -samo854-

    -samo854- Perspektivní autor

    to su zvedavej
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Zamykám a předávám k odeslání.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.