Den matek (8.5.2015 - 11.5.2015) /Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 7/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    arrow toto som potopil dnes o 10 ráno, na mojom serveri je oproti europskym serverom rozdiel 9 hodín, hrám server globálna ázia 1 :)
     
  2. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    aha to jsem nepostrehl ze ta munice ma ten efekt :) diky za vysvetleni
     
  3. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Arrow nehovorim že to nejde len som pisal že to neni možne cez den a večer.A pisal som že možno v noci ano ale ja vtedy nemam možnost hravat a ani zavčas rano. Ja hravam prave v najviac vytaženom čase kvoli praci. A daš my za pravdu že vtedy je to skoro nemožne aj ked sem tam može niekdo natrafit na NPC niekde v rohu kde ho nikdo nenajde. Dal si vipis s dennika z nočnych hodin ale aj tak je to super ulovok na naš server;) Pripajam sa bola to super akcia , škoda len že som nemal nakupenu municiu s platobky, to by boli super zarobky
     
  4. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    V tomto môžme vývojárov pochváliť, konečne dali super akciu:), už by ma len potešili keby opravili chyby a bolo by to konečne aj lepší zážitok z hry.
     
  5. Iscariot

    Iscariot Rádoby autor

    Dobrá akce :) Jednoduchá a dalo se vydělat :)
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.