Den Kolumba 2014 (10. 10. 2014 - 14. 10. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 9/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    to so mja dostal uz 11x a furt dizajn nepadol nvm jaka tam je % sanca
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj lukas-reper1, nevlastníš již nějaký design Kolumbus z loňské akce? Já například dostal na horních mapách ten nejslabší na který je největší šance, ale čím je na řadě lepší z těchto 3 tím je šance na jeho získání menší. Bohužel přesné procento pro získání není známé.
     
  3. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    poseidone ano mam toho stredneho myslim s 10k hp tak nvm nedostanu toho velkeho uz vubec alebo sa treba viac snazit ?:)
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj lukas-reper1, žádnou informaci o chybě nemám. Ale bohužel procento neznám, každopádně ti přeji hodně štěstí, je to opravdu o štěstí.
     
  5. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    2014-10-13 00:52:46Získal jsi 1 x Kolumbus – Idol .
    na 21x max dmg ani nechcem vedet kolko x budem muset sutit aby to dalo toho patriocha
     
  6. SemtexC∞L

    SemtexC∞L Perspektivní autor

    Veterán na první pokus, Idol hned po něm. Teď 26x hp nebo poslední rána a Patriarcha nikde.
     
  7. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    2014-10-14 10:17:28Získal jsi 1 x Kolumbus – Veterán .
    2014-10-14 10:17:28Získal jsi 403214 BZ.
    2014-10-14 10:17:28Získal jsi 40 krystalů
    2014-10-14 10:17:28Získal jsi 85530 perel.
    Komplet celí
     
  8. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    no dizajn ten najlepsi som neziskal som sklamany potreboval som presne ten jeden drahokam aby som mohol pokracovat v upravovani drahokamu teras budem muset z 9 stupne visekat 12 :eek: asi 30x so meventa sundal sam tvl a dalo mi len dizajn idol ach ale aspon ze je vydelecny a dava 80 krystalu to sem rad mam ted krystaly cize jeto dobry ale sem sklamanej ze sem to nestih :)
     
  9. SemtexC∞L

    SemtexC∞L Perspektivní autor

    Ten váš Kolumbus... jenom si z nás pěkně děláte EDIT... padesátkrát je málo... kdybyste ho dali na černý trh za pár kilo duší, tak už ho dávno mám.
     
  10. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    Získal jsi 1 x Kolumbus – Veterán . , Tento design jsem měl už z minulého roku, takže odměna vůbec žádná a na podpoře mě řekli, že jim lžu, tak tohle je fakt vrchol ! Nedostanu nic a ještě jsem ten špatný... Mám dost z české podpory !!
     
    Jɑcƙ®ɦʋƞ tohle ocenil(a).
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj SANDOKAN*cz*, pakliže jsi nespokojený s prací české podpory máš samozřejmě možnost si stěžovat na ní. Osobně i mně se to zdá divné, ale do přehledu tvojí lodi zde opravdu nevidíme.
     
  12. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Taky se mi stalo, že jsem z bokora dostal design, který jsem z něj už měl, ačkoliv je vždy napsáno, že pokud design máte, už ho nemůžete získat. Ale mně podpora okamžitě design vyměnila za jinou výhru.
     
  13. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    Ze to jeste nekoho prekvapuje,od nekterych hracu z naseho globalu vim,ze to,co nedokaze nebo nechce resit nase podpora,nemecka podpora vyresi vcelku rychle a bez zbytecnych prutahu. Verim tomu,ze spousta problemu neni primo v BP,ale ze zaba na prameni sedi tady.
     
    SemtexC∞L tohle ocenil(a).
  14. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Akcia ukončená.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.