Děla LEVEL 6

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Dark_COBRA_CZ1, 18/6/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

co by jste uvítali (hlasujte pro všechny akceptovatelné varianty)

  1. permanentní možnost vylepšení děl na level5 s kurzem3/2

    41.9%
  2. permanentní možnost vylepšení děl na level5 s kurzem2/1

    11.3%
  3. Zvýšit počet děl na vylepšení při otevření bukanýrského trhu.

    21.0%
  4. Dát neomezené vylepšování na level 5 po zakoupení bukanýrského trhu.

    17.7%
  5. přidat bezplatné akce na vylepšení alespoň části děl.

    41.9%
  6. Přidat možnost vylepšení na 5 level pomocí děl z trhliny.

    25.8%
  7. Nechat to tak je to teď.

    12.9%
  8. Je mi to jedno/nemám tolik děl na vylepšení.

    9.7%
  9. Je to špatný nápad mám lepší (prosím uvést jaký)

    1.6%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tom

    Tom Magnát fóra

    Info o craftingu elitních děl zatím nemáme (jestli vůbec a kdy by měl být) . Ale osobně si myslím když spustili tento tak na elitní děla to nebude mít dlouhého trvání a zavede se také.
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    zatím nevíme kdy se budou děla přidávat. Bylo oznámeno, že další děla budou následovat, ale zatím nevíme kdy a jaká.
     
  3. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Zatim jsem se nevyjadril, bo cekam, jestli se to nejak vytribi (Crafting). Dousam, ze se do te doby anketa neuzavre :(
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    vyjádřit se určitě můžeš, důležité je ale hlasovat. Anketa musí splňovat určitá kritéria aby mohla být poslaná na centrálu. S přidáním lepších děl bych určitě nepočítala během měsíce.
     
  5. Dark_COBRA_CZ1

    Dark_COBRA_CZ1 Velmistr fóra

    Třeba BP překvapí :). Ale pravděpodobně i když bude craft, tak bude velmi drahý nebo těžce dostupný.
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nechci tipovat ale myslím, že děla, která jsou teď povětšinou v platebce půjdou vyrobit na 0 st. třeba lehce,ale čím vyšší stupeň tím hůř dosažitelný. Uvidíme
     
  7. -Transis-

    -Transis- Pisálek fóra

    Mě třeba vadí, že v bukanýrském trhu nejdou děla vylepšit po 1, třeba mám 4 zkázose 1st a chtěl bych to vylepšit na další stupěn,ale chybí mi jedno dělo a to není kde sehnat..
     
  8. Tom

    Tom Magnát fóra

    Pokud tě dobře chápu , tak to není ani možné když zlepšením děl se zvedá cena (tedy počet potřebných děl) pro vylepšení.
    Protože např. v tom Bukanýrském trhu to vychází tuším cca 1,25 (potřebných) děla pro další level.
     
  9. -Transis-

    -Transis- Pisálek fóra

    To jo to mě nenapadlo. tak to dát třeba kus za kus s omezením na 3-5 kusů,abych se toho jednoho alespon zbavil.. protože takhle jsem si ho "zablokoval" a nemůžu s ním nic.. ani v platebce pak nejsou na takovým lvl
     
  10. Tom

    Tom Magnát fóra

    Chápu tě ale tak třeba ho využiješ později až bude toto dělo třeba v nějakém žebříčku , truhle , vraku nebo tak podobně.
     
  11. -Transis-

    -Transis- Pisálek fóra

    Tak jsme se dočkali malého vylepšení...
     
  12. Dark_COBRA_CZ1

    Dark_COBRA_CZ1 Velmistr fóra

    no dočkali..nemá to cenu ani komentovat..super kurz a super cena... no nic nic lepšího nás zadara asi nečekám.. mám pocit že téma mužem uzavřít... škoda.. ještě že máme nový craft a ni sem nacpout tohle...no nic bp...
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Zamykám a předávám dále k odeslání.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.