darovaní/kupovaní předmětů mezi hráči

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem ☜ჯSpeedyჯ☞2, 9/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

chcete moct darovat spoluhráčům předměty

  1. ano chtěl bychmít možnost zadarmo daorvat spoluhračům předměty

    48.1%
  2. ano chtěl byhc moct za penize darovat/kupovat ostatním hráčům předměty

    1.9%
  3. nelibí se mi to je to nefér

    8.5%
  4. absolutně nesouhlasím

    41.5%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ☜ჯSpeedyჯ☞2

    ☜ჯSpeedyჯ☞2 Perspektivní autor

    měl bych návrh na jiných hrách se dá koupit možnost ostatním darovat předměty co dotyčný hráč má třeba akční předměty munici děla .....
    nebo je taky možnost koupit nějakemu hrači za své peníze balíček bez toho aby mu hráč musel davat udaje a ukladala se platební karta atd ale nevím aby to nevedlo k žebraní na chatu což je za ban a také netuším jestli to neporušuje smluvní podmínky jako kdysy porušovalo dát voodéo děla do ukolu a jinam než do platebky
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jestliže se nepletu už tu byl návrh darování předmětů malým hráčům. Ale zas bys i kdyby to prošlo musel nějak zohlednit situaci, kdy jeden hráč má více účtů a mohl by si tak vlastně pomáhat což je už proti VOP.
     
  3. ☜ჯSpeedyჯ☞2

    ☜ჯSpeedyჯ☞2 Perspektivní autor

    no sem otevřen napadům a mylsím že by to nebylo složite prostě se blokne možnost darovat věci z kodu a to co nahraje je jedno ne ? tak jako tak to musí nějakou snahou ziskat zadarmo jsou jen kody
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Není dle VOP si hráč s více účty nemá pomáhat nijak.
     
  5. djmeema.

    djmeema. Rádoby autor

    Ahoj.Mam na lodi spoustu předmětů, které již nepotřebuji a vůbec by mi nevadilo tyto předměty někomu darovat.:)V podstatě mi tyto předměty na lodi překáží..Na co mi je např.1 žebro lvl 1 a 2 žebra lvl 2.? Stejně je nevylepším..;)Mě se tento návrh celkem zamlouvá.
     
  6. Dark_COBRA_CZ1

    Dark_COBRA_CZ1 Velmistr fóra

    Já jsem, pro ale asi by museli být nastavená nějaká omezení jinak by to bylo velmi snadno zneužitené.
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    podobný návrh na principu prodeje nebo darování v rámci Tržnice už tu byl a bohužel neprošel.
    Tento návrh by musel být velmi dobře propracovaný jako kde by to probíhalo, co by se dalo darovat, jak a komu, omezení počtu nebo omezení pro obdarovávaného hráče. Šlo by o úplně nový systém, který by se musel velmi dobře promyslet a nejspíš pro to i vymyslet nová sekce v obchodě.
    Nápad to není špatný, ale víc bych ho propracovala.
     
  8. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    Tak na něj budte hodní a darujte mu alespoň trošku munice až pojede okolo :)
     
    Dark_COBRA_CZ1 tohle ocenil(a).
  9. ☜ჯSpeedyჯ☞2

    ☜ჯSpeedyჯ☞2 Perspektivní autor

    pindrusec mam 20 mega elity skoro 5K klicu a 2,5M perel takže fakt nepotřebuju ...
    myslel jsme třeba koupim magicke erby a s nima dostanu prastare a ja je nechci a někdo by je třeba využil ...atd nebo předměty co jsou mi už na nic
    Leo a nechtěla by jsi mi s tím trochu pomoct když se v tom víc vyznáš ???
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    určitě by to nešlo na akční věci, ale například určitý počet určitých děl, rozšíření, munice a některých akčních předmětů jako třeba svíčky, teleporty a podobně by se mohly buď darovat (což by se asi docela zneužívalo) a nebo by se to dalo nabídnout v podobné sekci jako je Tržnice - dražba.
    Protože ale BP vytváří balíčky ke koupi určitě by neprošla dobrá děla a velké množství. Pokud by se dalo něco takového vytvořit tak na principu hráč nabídne 10x 60 librák za poloviční cenu. Hráč, který bude mít prostředky a bude nejrychlejší si tato děla bude moct pořídit. Určitě by neškodilo i nějaké levelové omezení a časové, například hráči, kteří s můžou tyto věci kupovat se slevou nesmí mít level vyšší než 15 a dražba by se konala třeba jen jednou týdně. Hráč, který by nabízel předměty by mohl nabídnout jen určité množství předmětů za týden atd. Možností je spousta, jde o to jestli by na něco takového BP přistoupil a jestli by se to vůbec hráčům vyplatilo, protože přece jen dát balíčky, které by si mohli hráči koupit a nebo umožnit jim pořídit si věci za půl ceny nebude proo BP až tak výhodné.
     
  11. ☜ჯSpeedyჯ☞2

    ☜ჯSpeedyჯ☞2 Perspektivní autor

    Leo když už člověk vrazi penize do baličku a pak to někomu daruje je to jedno ne ? tak jako tak se počet děl nezvyší a pochybuju že by někdo koupil za tisic děla a šel yb je darovat kdžy vždy se da navyšit počet děl nebo rozložit a postavit z toho lepší to nehrozí myslím že by se tam dostaly až tehdy když by o ně nebyl zajem no ja byhc navrhl že by se to mohlo křižit třeba mezi servery chapeš ne že by toi šlo třeby i jinam než do evropy a z jinud zase do evropy tak by se ani nemohly hráči zvyhodnovat nebo nějaky to levlovy omezeni i když bych ho dal do 20 kdžy jsou ted tak easy pztky
    a co se tyče podvodů stejně tu tajně spousta hráču podvádí
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Mezi Mega servery určitě ne a problém by nejspíš byl i mezi jednotlivými servery. Pokud bude mít návrh dost hlasů pošleme ho na centrálu a uvidíme, jestli z toho něco bude.
     
  13. ☜ჯSpeedyჯ☞2

    ☜ჯSpeedyჯ☞2 Perspektivní autor

    leo ale jen mezi servery se da docilit toho aby nebyli podvody chapeš ne
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    je potřeba brát v úvahu co je reálně možné vytvořit a pochybuju že by někdo něco daroval někomu kdo hraje úplně jinde a nic o něm neví. A za druhé i mezi servery a mega serveery se to dá zneužít, protože hráči mají účty na různých globálech takže by si z větších lodí dávali věci na menší a to už by bylo proti VOP.
     
  15. Speedy .... ja mám navyše 600 zkázonosov lvl 1, 439 lvl 2, 364 lvl 3 a 500 lvl 4.....to nehovorím o iných delách....vieš si predstaviť že založím účet alebo niekto iný a toto presuniem na loď? veď mám z toho hneď 10 lodí full delami :D

    Totálna blbosť toto
     
    Red_Storm_LS}_xxx_€ tohle ocenil(a).
  16. ☜ჯSpeedyჯ☞2

    ☜ჯSpeedyჯ☞2 Perspektivní autor

    TAKŽE mi chceš říct že si koupil za XXX tisic děla aby ti ležely ve skladu ?? velmi šikovný asi máš přebytek penez ne
     
  17. Tebe sa spovedať nemusím kde ja čo utrácam :))
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  19. ***A*N*X*E*L***

    ***A*N*X*E*L*** Zelenáč fóra

    Ja s tým taktiež súhlasím. Ako napísal Kilic, nie je to absolútne domyslené pretože takých hráčov ako je kilic je na sea milión a majú tie delá, to či ich oni nakúpia alebo nie je ich vec samozrejme ale treba si uvedomiť že týmto systémom by boli nový hráči veľmi zvyhodnený a začalo by sa s tým obchodovať viac ako s účtami..... Môj názor :))

    P.S: sú krajiny kde sú nákupy o polovicu lacnejšie - napr. maďarsko, poľsko čo si pamätám z dávnejších čias tam sme vždy používali proxy na nákupy :D :D :D
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Proto by muselo být nějaké omezení na počet darovaných předmětů od hráče a zisk předmětů pro jiného jen na pár kusú. Tak aby malé lodi to trochu pomohlo ale ne moc a nedalo se to zneužít. Muselo by jít o úplně nový systém.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.